Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Balsavimas. Geriausias scripteris.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

PZ. Graudu tiesiog pasižiūrėjus į šią temą. Visi ( beveik kokie 2/3 ) čia pavaizduotų 'skripterių' yra paprasčiausi grp editeriai kurie yra ŠŪDO VERTI. Vapšie šita apklausa niekada neduos normalių rezultatų kol pats apklausos kūrėjas nesupras ir nebendraus su kitais skripteriais. Tas pats brightas yra irgi eilinis editeris, viską nuo Raimis_R kopijuoja. Graudu tiesiog sakau man darosi. Aš balsuoju už save, ne dėl to kad geriausias, bet dėl to kad geresnis už 2/3 čia esančių ale 'skripterių' :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PZ. Graudu tiesiog pasižiūrėjus į šią temą. Visi ( beveik kokie 2/3 ) čia pavaizduotų 'skripterių' yra paprasčiausi grp editeriai kurie yra ŠŪDO VERTI. Vapšie šita apklausa niekada neduos normalių rezultatų kol pats apklausos kūrėjas nesupras ir nebendraus su kitais skripteriais. Tas pats brightas yra irgi eilinis editeris, viską nuo Raimis_R kopijuoja. Graudu tiesiog sakau man darosi. Aš balsuoju už save, ne dėl to kad geriausias, bet dėl to kad geresnis už 2/3 čia esančių ale 'skripterių' :)

Pavydo senos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu vaikeli, patikėk, kiek aš esu išmokęs ir moku tiek PHP tiek Pawno, tu tiek gyvenime nolaifindamas neišmoksi. O kad čia sąrašas nolaiferių kurie realiam gyvenime debilais virtę, tai ką žinau ar čia verta kam nors balsuoti. Free postingo tema ir tiek...

pls be pavydo scenųų

šiaip juokinga, kad scott pačiam gale, nors vienas pirmųjų turėtų būti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tačiau jeigu kitiems patiko kaip jis dirbo su pawno tai leiskim reikštis juk smagu turėt scripterio geriausio karūną. :D

Kad nesveikai renkat jūs. Žiūriu tau tik postus rinktis ir viskas. Jei būtų normalūs rinkimai, vietos būtų pasiskirsčiusios visiškai kitaip. :) Jei neturi ką veikt - išeik į lauką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...