Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia pagalbos dėl pc(nežinau ką daryti)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4025 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,taigi pirmą kartą susiduriau su tokia problema,neveikia nei vienas žaidimas,neatidaro jokių programų,veikia tik interneto naršyklė,teamspeak programa,paint,ir nuotraukas kai kurias atidaro,daugiau niekas neveikia,lentelių jokių nemeta,tiesiog neužkrauna neatsidaro niekas,ir kai pc ijungi jokios programos neisijungia,kurios turi automatiškai isijungti kai pc ijungi.Ir nežinau ar čia virusai,ar čia windowsai parėja,gal kas žinot ką daryt?Žinau,kad visis sakys persirašyk windowsus,bet gal čia ne windowsuose problema?Taigi gal kas esate susidure su čia problema,manau atsiras,kas galės padėti.

Šiaip mano pc tikrai gan galingas,todėl nešnekėkit kurie nežinot ką pasakyti,kad nepaveža kažko ir t.t. nesamonių.

Procesorius 3,8gh

Ram: 8GB

Vaizduškė: Nvidia Geforce GTX560 oc 1GB.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

turbut irases koki gryba pavz win 8 del to tau ir neveikia niekas :D

Windows 8 tau grybas? Tu tada tikras debilas :) Windows 8 daug geriau už Windows 7, jus debilai pirma išbandykėt Windows 8 o poto skleiskit nesamonės.

Šeip, turbūt koki bugintą, windows repacką įrašėi. Teisiog atsiūsk normalu windows repacka, ir įsidėg. Ir turės viskas stabiliai veikti. Patarčiau tokiam pc'ui Windows 8 naudotis :) Jei reikės link'o į pm parašyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šeip naudoju windows 7 , visą laiką viskas buvo gerai,tik dabar čia taip pasidarė,ir aš manau,kad gali būti nuo virusu,nes mano antivirusinės ten galiojimo laikas baigėsi ir pasigavau virusu,nes dabar negaliu net antivirusinės isirašyt,ant kiek pc parėjas,o dėl windows 8 tai nieko nesakau,nes neišbandes aš ju,bet manau jie tikrai žymiai geresni,nes dabar viskas tik tobulėja.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Windows 8 tau grybas? Tu tada tikras debilas :) Windows 8 daug geriau už Windows 7, jus debilai pirma išbandykėt Windows 8 o poto skleiskit nesamonės.

Šeip, turbūt koki bugintą, windows repacką įrašėi. Teisiog atsiūsk normalu windows repacka, ir įsidėg. Ir turės viskas stabiliai veikti. Patarčiau tokiam pc'ui Windows 8 naudotis :) Jei reikės link'o į pm parašyk.

Pritariu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šeip naudoju windows 7 , visą laiką viskas buvo gerai,tik dabar čia taip pasidarė,ir aš manau,kad gali būti nuo virusu,nes mano antivirusinės ten galiojimo laikas baigėsi ir pasigavau virusu,nes dabar negaliu net antivirusinės isirašyt,ant kiek pc parėjas,o dėl windows 8 tai nieko nesakau,nes neišbandes aš ju,bet manau jie tikrai žymiai geresni,nes dabar viskas tik tobulėja.

Pakviesk skype: monstercraft123 Redaguota , nario Giedriux123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As irgi buvau susidures su panase problema bet pas mane zaidmai ir programos veikia bet nevisi ten neveikia tokie kaip anti-virusine ir net ju irasyt nebuvo galima tesiok galiu pasakyt pas tave ant pc trojan kaip ir pas mane buvo tik neatsimenu kaip ji istryniau tai kad win perasymas gali nepadeti nes man tol kol nepeskanavau pc su antivirusine ten rods mcs ar kaip ten tai visad kai perasynejau tai vistiek toks *Myliu SuperGames.lt* buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4025 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...