Peršokti į turinį

padekit su lolu


Zipp44

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 3 savaičių...

Ką jūs genijai norėjot pasakyt? Dota 2 geresnis? Kidding me, kids. LoL geresnis daugeliu aspektu, vienas iš jų - populiariausias pasaulio žaidimas, kai tuo tarpu Dota II net iš tolo į tai nepanaši.

xDD

1. Lol yra tik dota kopija

2. Dota 2 grafikos geresnės

3. Dota 2 nėra TIEK daug pelno siekiantis žaidimas kiek lol, nes lol galima už tikrus pinigus keisti savo žaidimą, o dotoj tik išvaizdą, beto dotoj galima išvaizdą ir gauti tiesiog žaidžiant

4. Dota 2 yra steame, kas jau yra privalumas, leidžiantis naudotis steam dalykais, kaip draugais, trade ir pnš.

5. Dota 2 yra gerai subalansuotas, daugiau loginio mastymo, žaidimo perpratimo reikalaujantis žaidimas negu lol.

6. Jeigu nors vienas iš tavo komandos blogai varo- dvėsit visi. Lole vienas gali visus 5 lengvai sušikt, kas yra visiška nesąmonė MOBA stiliuje

7. Dotoj skillai yra labai unikalūs, ir sunkiau perprantami, kas yra įdomesnis žaidimas. Tuo tarpu lole daugiausia ką galima daryt tai tik DMG ir DMG. Nieko gero.

8. Lolas vis dar nenustoja kopijavęs dotos. Dota 2 išleido kažkokių updeitų, kitą dieną kažką panašaus jau gali rasti ir lole.

9. Dotoj gali laisvai keisti regijonus, tuo tarpu lolas reikalauja už tai mokėti.

10. Iš dotos galima net užsidirbti

11. Dotoj vyksta linksmi helovyno, kalėdų ir kitokie eventai

12. Dota yra sunkiau perpramtamas, technikų reikalaujantis žaidimas, visi privalo žaisti taktiškai.

13. Dota turi įdomesnių daigtų. Dauguma leidžia naudoti juos kaip skillus, pavyzdžiui teleportuotis, critical damage, lifesteal, atgaivinti skillų cooldown, kirsti mirtiną kirti(400-800 dmg), čiulpti iš priešų mana ir daug kitokių.

14. Dotoj yra 3 atributai, kas padaro žaidimą daug įdomesnį.

15. DOTOJ GALI KALBĖT PER SUŠIKTĄ MIKROFONĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ

Galėčiau vardint ir vardint...

Lol yra populiarus šūdas, tuo tarpu dota 2 yra dar neatrasta aukso gysla.

Plius, kaip jus galit išviso lyginti žaidimus, kai dota 2 dar net nėra pilnoje išleidimo versijoje.

Redaguota , nario .lukonic`
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dota II nesiekia pelno, nekomercinis žaidimas, tačiau jis mokamas ir taip, jie bando pritraukti žaidėjus dalindami savo giftus, nors jie niekada nepasieks LoL'o lygio.

p.s matosi, kad nesi žaidęs LoL'o, nes jeigu LoL'e throwina vienas žaidėjas, kiti tiesiog negali nieko padaryti, nebent keturiese padėti vienam išgelbėti. LoL'as taip pat prašo daug loginio mąstymo ir taktikų iš visos komandos, tad nelyginkit dviejų žaidimų. Taip, LoL'as Dotos kopija, bet LoL'as bent pasiekė aukščiausios vietos pasaulyje, ko nesugebėjo padaryti Dota, peace.

Dėl daugumos punktų tu tiesiog pasakei tą patį, ką turi LoL'as, tad tai nėra skirtumai, ypač dėl 13 punkto.

Redaguota , nario Mr. Thinker
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dota II nesiekia pelno, nekomercinis žaidimas, tačiau jis mokamas ir taip, jie bando pritraukti žaidėjus dalindami savo giftus, nors jie niekada nepasieks LoL'o lygio.

p.s matosi, kad nesi žaidęs LoL'o, nes jeigu LoL'e throwina vienas žaidėjas, kiti tiesiog negali nieko padaryti, nebent keturiese padėti vienam išgelbėti. LoL'as taip pat prašo daug loginio mąstymo ir taktikų iš visos komandos, tad nelyginkit dviejų žaidimų. Taip, LoL'as Dotos kopija, bet LoL'as bent pasiekė aukščiausios vietos pasaulyje, ko nesugebėjo padaryti Dota, peace.

Dėl daugumos punktų tu tiesiog pasakei tą patį, ką turi LoL'as, tad tai nėra skirtumai, ypač dėl 13 punkto.

Esu aš tą lolą žaidęs gal 200 valandų išviso sudėjus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lukonic, iš dalies tu gal ir teisus, bet bent jau man lol yra geresnis nes aš jį geriau moku žaist, o kažkaip pradėjęs lošt dota 2, man ten taip tuščia pasirodė.Nieko aš nesakau, kad dota 2 lievas čia kaip kuriam.Vienam lol`as geresnis nes jis jį moka geriau lošt ir yra prasikalęs, kitam dota 2 dėl tos pačios priežasties.Nu, manau supratot mano mintį xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai išpradžių išvis matos kad nežaidęs lolo, dabar jau kad ranked nepasiekęs. Matos, kad jau nebeturi kuo argumentuot, tik ieškai prie ko prikibt ;)

Aš tik pasakiau ką galvojau, tu pasakei, kad esi žaidęs, tuomet pateikiau kitą argumentą dėl kurio tu gali manyti, kad LoL'as yra visiškai neįdomus.

Nepamirškim ir tai, kad Dota II daug niūresnis žaidimas nei LoL'as ir aplamai čia tik skonio skirtumas, bet kai genijai apsireiškia, kad čia Dota geriausias, LoL'as blogiausias, nesinori neparašyti. Patinka Dota, labiau nei LoL'as? Puiku, tai ir žaiskit savo Dotą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomūs jūs, nereikalaujantis "nieko", išbandykit, spėju nieko nepadarysit doro. :)) pro gameriai jūs.

Na manau Golden 2 divizion lošiau, ranked ir čia ne per blogiausiai buvo.

DOTA 2 HON , va ten tikrai žaidimai sunkesni ir tikrai reikalauja daugaiu negu lolas.

Lolas QWER DF ir keli active 123

Dotos ir Hono controlai žymiai sudėtingesni ir pats žaidimas įdomesnis ir sunkesnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...