Peršokti į turinį

Ką žaidi per PC?


Chrion

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Battlefield 3 (mažai žaidžiu..)

CSS (Legalus)

Garry's Mod (Legalus)

Men of War: Assault squad

SA:MP (Beveik nebežaidžiu)

Warface.

Laukiu pasirodant:

Survarium (Vostok games kūrinys, galima sakyt kaip S.T.A.L.K.E.R. online. Vostok games anksčiau vadinosi kitaip, ir sukūrė S.T.A.L.K.E.R žaidimą, dabar daro tokį patį, tik online, pasirodys šių metų pabaigoje..)

Planuoju pradėt:

Metro 2033 (Legalų).

Survavium-Pats Laukiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neseniai dar pradėjau šiuos žaidimus:

DayZ (nelegalas, bet vis tiek MP žaidžiu, tuo labiau dar ir lietuviškuose serveriuose :D)

ArmA II

ArmA II Operation Arrowhead

Sims 3 (Legalas + daug papildymų. Užsimaniau prisiminti tuos senus gerus laikus... :D)

Wings of Prey (Kadangi turiu vairalaizdę, tai ir užsimaniau pažaisti...)

Lyg ir viskas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neseniai dar pradėjau šiuos žaidimus:

DayZ (nelegalas, bet vis tiek MP žaidžiu, tuo labiau dar ir lietuviškuose serveriuose :D)

ArmA II

ArmA II Operation Arrowhead

Sims 3 (Legalas + daug papildymų. Užsimaniau prisiminti tuos senus gerus laikus... :D)

Wings of Prey (Kadangi turiu vairalaizdę, tai ir užsimaniau pažaisti...)

Lyg ir viskas..

Galbūt galėtum parašyti ar reikia tame dayz serveryje CD-Key, nes mane už nieką užbanino BattleEye :D

Redaguota , nario InspecT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galbūt galėtum parašyti ar reikia tame dayz serveryje CD-Key, nes mane už nieką užbanino BattleEye :D

Aaaahhh... Netinkamu adresu uždavei klausimą, gaila, bet aš dar visiškas naujokas DayZ pasaulyje, tik šį rytą pasidariau, kad nemokamai jį galėčiau žaisti, nežinau nei kas tas BattleEye yra... :D.

Aš žaidžiu per PlayWithSix, tai ten vieno servo pavadinime parašyta ''NO-CD'' o kitame apie CD nieko neparašyta, sorry, niekuo negaliu padėti :D.

P.S gal žinai kokių servų, kur suaugę žaistu, ir iš lempos nežudytu kitų? Nes nervina žiauriai, tik ką prisijungiu, dar naujokas tai praktiškai nieko nemoku, vos ne vos susirandu ginklą, maisto ir iškarto nušauna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aaaahhh... Netinkamu adresu uždavei klausimą, gaila, bet aš dar visiškas naujokas DayZ pasaulyje, tik šį rytą pasidariau, kad nemokamai jį galėčiau žaisti, nežinau nei kas tas BattleEye yra... :D.

Aš žaidžiu per PlayWithSix, tai ten vieno servo pavadinime parašyta ''NO-CD'' o kitame apie CD nieko neparašyta, sorry, niekuo negaliu padėti :D.

P.S gal žinai kokių servų, kur suaugę žaistu, ir iš lempos nežudytu kitų? Nes nervina žiauriai, tik ką prisijungiu, dar naujokas tai praktiškai nieko nemoku, vos ne vos susirandu ginklą, maisto ir iškarto nušauna...

Na jau senokai nežaidžiau. Bet pamenu su draugu ir dar dviem anglais buvom įkūrę grupę. Tai turėjom ir Huey malūnsparni, bendrai tai turbūt daugiau negu 50% serverio transporto. 4 Buvom nenugalimi :D. Lyg koks smogikų būrys, darydavom reidus į banditų campus. Na žodžiu fainai buvo :). Reikės vėl atsisiųsti ir ateiti į tą serverį :). Galėtume šiaip dviese palošti kada. Aš žaisdamas laikausi pagrindinės taisyklės: Nešaunu, nebent į mane šauna :). Na nieko, rytoj gal jau susirasiu tą serverį :). Parašyk į PM jeigu susidomėjai, ar šiaip ką nors norėsi paklausti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...