Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

sapnu valdymas samoningai.


Zyrked

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2698 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Anksčiau vos ne kas naktį sąmoningi sapnai man būdavo, bet men nereikėdavo nieko daryt, sapnuoju sapnuoju, pyst suprantu kad tai sapnas ir darau ką noriu. Smagiausia tai, kad nėra jokių ribų, daryk visiškai viską ką nori :D. Pvž mano mėgstamiausia veikla nulėkti į akropolį ir viską ten išdaužyti ir t.t. Šeip girdėjau, kad sapne reikia stengtis pažiūrėti sau į rankas ir tada supranti kad tai sapnas ir t.t... Tai žiauriai smagus dalykas :D

Beje tie ''Pašaliniai poveikiai''

Sapne tu nematysi savo atvaizdo veidrodyje, arba matysi kažką labai baisaus ar šiurpaus.

Sapne laikas sustojęs, tai reiškia laikrodžiai neina.

Sapne tau gali karts nuo karto pasivaidenti, bet tai būna dažniausiai Astrale..

Tik ką prabudus irgi gali truputį lyg ir vaidentis. Na bent jau man taip būdavo...

Kas susyja su Astralo pašaliniai poveikiais:

Astrale tu gali matyti kitų žmonių sielas (vaiduoklius), bet reikalas tame, kad ten yra ''blogi'' žmonės, nes Astrale kaip ir įstrigę būna tik tie, kurių nepaema į dangų, tai yra nusikalteliai, žudikai ir t.t. Aš to negarantuoju, nes pats nemačiau, bet mano pažystamas Astalo kaip ir specas, tai jis daug apie jį žino ir ne kartą jame buvęs. Dar yra kažkokie kaip bildukai, kurie siurbia tavo energiją, tai prieš Astralą visada reikia būti sočiam, nes pasakojo, kaip vienas ar keli žmonės negryžo iš Astralo... Aš to negarantuoju ir suprantu, kad čia lempas kalbu, tuom patikėti labai sunku, na bet kaip jau sakiau, truputį pažystų viena Astralo specą.

q

Redaguota , nario Black_Ghost
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Astralinės kelionės yra kai tavo kūnas atsiskiria nuo fizinio kūno ir yra laisvai valdomas tavo paties. Dažniausiai matai savo kūną iš viršaus, o tada jau gali judėti kur nori.

O tas jūsų wild tai paprasčiausias suvokimas, kad esat sapne, dėl kurio dažniausiai prarandat baimės jausmą ir sapnuose elgiatės laisvai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiskyrimas nuo fizinio kūno (astralinė kelionė) vyksta panašiai kaip ir tos sąmoningų sapnų technikos, tačiau astralinė kelionė priešingai nei sąmoningi sapnai šiaip sau neįvyks. Daug kartų esu sąmoningai sapnavęs visai nesistengdamas, tiesiog susivokdavau, kad esu sapne ir pradėdavau laisvai judėt... O norint atsiskirt nuo fizinio kūno galima tiesiog kad ir atsisėsti, atsipalaiduoti, užsimerkti ir sėdėt kol viskas įvyks. :D Tą patį galima daryt ir atsigulus, todėl nesu tikras, kad jūs esat saugūs bandydami sąmoningai sapnuot, nes gali būt, kad pateksit į astralą :D

Redaguota , nario Edwii
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2698 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...