Peršokti į turinį

Iš kur ir kokį kompiuterį imti?!


luxas92

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4048 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Taigi, vasarą žadu pirkti kompiuterį, bet nežinau, kokio ir iš kur.. Reikalavimai: 2GB RAM (Būtinai DDR3 nes turiu 2GB atliekamus) Turi būti 1-2GB memory card (vaizdo plokštė.. NAUJESNĖ) Ir normaliai GHZ. Kad būtų galima pirkti šiauliuose - panevežyje. Žodžiu kad eitu visokie NEED FOR SPEED, MW, BF. Kaina apie 1000LT. Gali būti sudedamas! Už gerus pasiūlymus - KELETA +R3P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

[quote name=Lukas_Ramonas (luxas98) :P' timestamp='1365177481' post='741467]

Čia maždaug kokie parametrai būtų? Išneštų tuos žaidimus?

na jis mazdaug panasus kaip mano 5450

gal net geresnis, nes mano pigesnis. Anyway su ta vga galetai losti tuos naujausius zaidus, aisku ne ant maximum graphics. (beje ten buvo paimtas 1slotas ramu, tad reik damesti dar 50lt, kad butu 4gb ram is viso)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na jis mazdaug panasus kaip mano 5450

gal net geresnis, nes mano pigesnis. Anyway su ta vga galetai losti tuos naujausius zaidus, aisku ne ant maximum graphics. (beje ten buvo paimtas 1slotas ramu, tad reik damesti dar 50lt, kad butu 4gb ram is viso)

Ko gero imsiu šitai. Ačiū tau labai, svarbu kad veiks :) (tuos 2GB RAM turiu pats.)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4048 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...