Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Emigracijos foto.


arniux360

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norite emigruoti į gerą serverį, bet neturite bent 50k xp? Neproblema susisiekite su manim per privatą ir aš su jumis susitarsiu dėl kainos. Kuriu xp padielkas. Xp kiekis yra dedamas minimum 50k max 100k. /info foto taip pat galiu suklastoti tai reiškias jog galėsite emigruoti ir gauti litus iš emigracijos. Visi norintys tokių paslaugų rašykite man į pm ir su jumis susisieksiu per ateinančias 24h. Dėkui už dėmesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet kas gali pasidaryt, labai lengva, aš per Paint pasidarydavau:

1. Nueinat į kokį nors serverį kur žaidžia daug žmonių ir per TAB pasidarot foto.

2. Parsisiunčiat savo serverį užsidedat per failus viską, kiek norit XP ar LT.

3. Nueinat į savo serverį pasidarot foto per /info ir TAB (dėl saugumo užsidėkit tokį patį skiną, ir nuvažiuokite į tą pačią vietą kur darėt, foto pirmame serveryje.

4. Atsidarot Paint gražiai iškerpate XP iš TAB ir įklijuojat, į pirmo serverio TAB foto.

Štai ir viskas :?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...