Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mapp paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3764 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai, kad nematei naujausių.

Aš tavęs kažkaip nesuprantu sakai nematėm naujausiu,tai prašom ir parodyti tuos naujausius darbus, beto kai man rodė MinDė toks tavo darba SF stoties,kuris darytas balandžio mėnesi tai žinok geriau jau patyliu,turėčiau kompe ta nuotrauka būtinai parodyčiau.

Redaguota , nario .Aleksas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tavęs kažkaip nesuprantu sakai nematėm naujausiu,tai prašom ir parodyti tuos naujausius darbus, beto kai man rodė MinDė toks tavo darba SF stoties,kuris darytas balandžio mėnesi tai žinok geriau jau patyliu,turėčiau kompe ta nuotrauka būtinai parodyčiau.

Mindė, kuris pats nieko gero savo stotyje nepadaręs yra. Nerodysiu savo darbų, todėl, kad prasidėtų plagijavimas iškarto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nerekomenduoju.

Mapp darbu nepateikia, isvis net nepanasus i zmogus, speju auges tarp gyvuliu nes net neina normaliai susisneketi, imeciau savo mapp darba i foruma ir jis ale grupeje "Kritikas" Tai ne tai kad klaidas pasakytu bet stume "ble t debile kaip tu mappini,asilas esi, ciulpsi**" cia normalu ? Primeta kazkoki axujena, o yra apsitorcines vaikas kurio per ekrana nesimato.

Redaguota , nario Saras_Cavalli
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nerekomenduoju.

Mapp darbu nepateikia, isvis net nepanasus i zmogus, speju auges tarp gyvuliu nes net neina normaliai susisneketi, imeciau savo mapp darba i foruma ir jis ale grupeje "Kritikas" Tai ne tai kad klaidas pasakytu bet stume "ble t debile kaip tu mappini,asilas esi, ciulpsi**" cia normalu ? Primeta kazkoki axujena, o yra apsitorcines vaikas kurio per ekrana nesimato.

Klausyk, sakai jis tvarte gimęs ir negali susišnekėti su juo taip? Manau tu tik iš savo patirties viska pasakoji.. Beto, gal nori persimest keliais žodeliais per skype? Nes nemanau ar vyresnis negu 11 metų vaikas ten sėdi už ekrano..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nerekomenduoju.

Mapp darbu nepateikia, isvis net nepanasus i zmogus, speju auges tarp gyvuliu nes net neina normaliai susisneketi, imeciau savo mapp darba i foruma ir jis ale grupeje "Kritikas" Tai ne tai kad klaidas pasakytu bet stume "ble t debile kaip tu mappini,asilas esi, ciulpsi**" cia normalu ? Primeta kazkoki axujena, o yra apsitorcines vaikas kurio per ekrana nesimato.

Micso atsakė už mane ;)

P.S pridedu, kad esi daunas visiškas. Aš tau 10-tą kartą aiškinu kaip debilui, kad negaliu rodyti darbų, kol nestartavo serveris. Daužtas tu ar ką? Užsisakyk darbą ir galėsiu įkelti, galėsi apsiverkęs karvės papą laižyt savo kaime.

Redaguota , nario Minato
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3764 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...