Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

4 metai kartu!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5068 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 73
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Su gimtadieniu SuperGames.lt linkiu jums daug lankytoju ir populerumo

:labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai:

:labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai:

:labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai:

:labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai:

:labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šis projektas manau gyvuos tikrai ilgai, nros manau, kad Aurimas sakė jog visa gyvenima jį laikys tobulins stengsis ir pan. Aš juo tikiu, tačiau gyvenimas baigiasi. Gal ši tema skaudi paties nariams ir gal Aurimui, tačiau vistiek manau, kad SuperGames jis perduos kažkam kitam, kuris stengsis tai pat kai ir jis. SVEIKINU!! :labusai:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest parkuras12

Na aš čia esu grubiai apie metus, dvejus. Tačiau, manau šis tinklapis gyvuos ilgai. Ir sutinku su "Muffer" Nuomuone. Jog jis šį prjoketą perduos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest parkuras12

Nepatinka man tavo variantas, parduoti. Na tarkim koks vaikas, kad ir 12 metų, turi turtingus tėvus, tu už šitą tinklapį nu kokių 500 - 1500 Lt. Paprašai. (Aš jį taip vertinu). Paimtu ir nusipirktų, nu ir visas likimas nulemtas... Nieko jis čia superinio nepadarytų. :rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatinka man tavo variantas, parduoti. Na tarkim koks vaikas, kad ir 12 metų, turi turtingus tėvus, tu už šitą tinklapį nu kokių 500 - 1500 Lt. Paprašai. (Aš jį taip vertinu). Paimtu ir nusipirktų, nu ir visas likimas nulemtas... Nieko jis čia superinio nepadarytų. :rolleyes:

Pritariu...Gerai cia pasake jusu vaikai cia dar apsilankys ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatinka man tavo variantas, parduoti. Na tarkim koks vaikas, kad ir 12 metų, turi turtingus tėvus, tu už šitą tinklapį nu kokių 500 - 1500 Lt. Paprašai. (Aš jį taip vertinu). Paimtu ir nusipirktų, nu ir visas likimas nulemtas... Nieko jis čia superinio nepadarytų. :rolleyes:

500-1500 lt :funny::funny::funny::funny: arba pas mane isvis jokios nuojautos puslapiu kainore arba cia sita tavo kaina yra visiskas niekas palyginus su tikra kaina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5068 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...