Peršokti į turinį

Mount & Blade WarBand


jusmil17

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4941 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šis papildymas pirmasis plėtros paketas kritikos M&B,pirmą kartą viešai Taleworlds pristatė daugybę funkcijų žaidėjų prašymų šis papildymas ira tikrai nusisękes.Išplėtotos diplomatinės galimybės leidžiančios žaidėjui daugiau laisvės.Beto idėta State-of-Art utilizavimo technologija su High Dynamic Range priemaišomis

Beto labai didelis pliusas kad yra multyplayer rėžimas,viename žemėlapyje gali žaisti daugiau kaip 32 žaidėjai.

mount-blade-warband-20090330050616181_640w.jpg

958942_20090327_790screen001.jpg

27088

[youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=yqgjw4EvbHo[/youtubecom]

Man jis labai patiko :) Šiuo metu žaidžiu internete labai įspūdingi mūšiai :):taika::soka:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau ganetinai senokas, taciau nuo to neprastesnis speju, pamenu mano draugai man sake siustis ir bandyt sita zaidima, taciau tuo metu prastas pc buvo, o siuo metu kai vel priminei apie ji, vel prisedes prie senojo... tai neiseis pasibandyt. Is movie galiu sprest, kad jeigu daug zmoniu losia 15vs15 kokia, tai labai idomu. Gana tikroviskas, ir kaip pastebejau, kad mirstama praktiskai is 1 smugio taiklaus (kardo) tai itin realistiska, bent jau kovos atzvilgiu. Jeigu nepamirsiu, butinai pabandysiu suzaist :)

p.s.: tu zaidi multiplayer, su piratine versija? nekyla jokiu problemu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kiek supratau, atsisiūsiu iš orginalaus tinklapio, isirašysiu patch, crack ir žaisiu internetu, o kaip suprast internetu, turėsiu drauga susirasti ir per lan pasikurti ar bus kaipnors kaip CS servai, ar keli dideli servai? Kur serverius galima rasti?

Jei tu pats žaidi, viska tiksliai surašyk iš kur ką gauti, kad su tavim paloščiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra galimybė žaisti bet i daugelį serverių neleidžia įeiti nes prašo originalaus cd-key o aš vis dar ieškau internete o šiaip aš su draugais per lan lošiau :) patch yra oficialiame puslapyje taleworlds.com ten paieškok turėtum atrast o šiaip kai atrasiu tikra serial number pranešiu :) Arba geriausia nusipirkti originalą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo, geriausia pirkti orginalą :D , Duok Skype savo, gal ir aš prie jūsų per LAN prisidėsiu :):beers:

Dar kolkas nepirksiu, išbandysiu crackinta versija, pažiurėsiu kaip čia, nes galvoju pirkti AoC(Age Of Conan), vo ten tai MMORPG :)

Cracko reikia man.

EDIT: Krč atsisiunčiau skidrow cracka, apsidariau naujausia versija, 1.102 ir kai imetu cracka pasidaro 1.100 ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4941 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...