Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Labusai.com pavirto SuperGames.lt


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5139 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Skaitau jūsų komentarus ir nesuprantu dėl ko jūs taip rūpinatės, nei pozicijos Google paieškoje, nei dar kas nors nepasikeis, o pasikeis tik rodomas adresas tenai. Visose google pozicijose kuriose mes dabar esam, jose ir liksime, tik rodys naująjį adresą. Senasis adresas veikia, naudokit jį į valias, jeigu jums ne prie širdies naujasis.

Prisiminus Labusai.com pradžią ir kokie komentarai buvo reiškiami Labusai.com adresui, tai manau po tiek pat laiko šitas adresas bus kokius 3 kartus visų labiau mėgiamas. Ir šitas adreso pakeitimas nebuvo spontaniškas, viskas yra apgalvota ir kaip parodyti Googlui naująjį adresą ir kaip ant naujojo domeno sukurti dar didesnį „brandą“ negu buvo ant senojo, senasis adresas trukdė tobulinti tiek požiūrį, tiek patį pirmąjį įvaizdį pirmą kartą užėjus. Be to naujo adreso paieška jau buvo pradėta vykdyti prieš porą metų ir tik dabar pirmas adresas praėjo iki galo.

Jeigu būčiau rinkęs adresą SEO prasme (kad gauti daugiau lankytojų iš Google), tai būčiau ėmęs adresą su žodžiu "zaidimai", nes lietuviai rašo "Zaidimai", o "Games" rašo tik užsieniečiai, o jie čia atėję neturėtų ką veikti.

GaryRoachSanderson, matau tu vis dar jauti nuoskaudas dėl naujo dizaino, bet kartoju dar kartą, ten buvo ne rinkimai, o tik apklausa, kas labiau patinka lankytojams, aš net akcentavau tą žodį, o tu turbūt visai net neskaitei, arba susigalvojai savo mintis. Net temos pavadinime ir pačioje temoje buvo parašyta "apklausa" ir "kuris dizainas labiau patinka", ir nei žodžiu niekur neužsiminiau, kad jūsų apklausos rezultatai bus lemiantys dizaino pasirinkimą. Nes kitaip būtų prasidėję dizainerių registracijos ir balsavimai už savo darbą, ką kiti jau ir buvo padarę. Šita tema jau ne vieną kartą išsiaiškinta, todėl nepradėk jos dar kartą viešai ir nevietoje, jeigu nori padiskutuoti rašyk man AŽ.

Dar, GaryRoachSanderson, žinok yra ir SuperGames.eu, ir SuperGames.com, ir SuperGames.net, ir SuperGames.org, ir SuperGames.info, ir SuperGames.mobi, ir dar daug kitų, toks domeno pavadinimas užsienyje yra labai vertinamas domainingo prasme (kas ne išimtis ir Lietuvoje) ir net SuperGames.lt aš tiesiog ne nuėjęs užregistravau, o nusipirkau iš jį turinčio žmogaus, kitaip tariant perpirkau.

Jeigu vis dar abejojate naujo adreso privalumais, tai užsimerkit ir pamėginkit atsiminti naująjį adresą. Pavyko? Aha, apie ką aš ir šneku. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Šauni naujiena tiek pačiam forumui, tiek administratoriui ir tiek patiems lankytojams."

labusai.com buvo daug originalesnis, grazesnis ir dar dar dar.

Dieve, jei jau keitei, tai keistum i normaliu, o dabar....cia dar reikejo sumastyt

toki :funny: dar koks superdupergames.lt i pizdiec puslapiui.

Atsiprasau uz toki issireiskima, bet pavadinimas toks vaikiskas, kad is

taves tokio baerio nesitikejau.

Cia kaip ant cs, vaikai neturintys vaizduotes nickus kuria: killer, egiux...

Čia beveik tas pats buvo su nauju dizainu, kai visi reiškė nuomones kokį dizainą rinksim ir pats Admin išrinko jam priimtimesnį, gražesnį ir pan.

O as ir nesiruosiu del to putoti, draskytis....man tiesiog atrodo tema buvo

sukurta, kad lankytojai svo nuomone pareikstu, as taip ir padariau. Tiesiog

kiek supratau jis yra suauges, rimtas zmogus ir na tau super. Jeigu jam

yra nesvarbu ka mano lankytojai tai nematau tikslo kazka burbet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
nu del galunes tai gal ir + bet del tokio pavadinimo nemanau ... supergames kazkoks neitema labusai geriau .

Nu tu duodi :D

O tai labusai labai į temą, šiame adrese neįžvelgiu nieko apie žaidimus :D

Pamatęs supergames, tai bent supranti, kad apie žaidimus, o labusai tai man labai keistas žodis buvo iš pradžių, niekaip nesupratau kas čia per žodis ir dabar nesuprantu tiesiog gražiai skamba ir tiek :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu del galunes tai gal ir + bet del tokio pavadinimo nemanau ... supergames kazkoks neitema labusai geriau .

Nu tu duodi :D

Pamatęs supergames, tai bent supranti, kad apie žaidimus

aš galiu suprasti, kad čia galima žaist žaidimus kaip miniclip ir pan.
Man asmeniskai labusai.com buvo zymiai orginalesnis pavadinimas :beers:

Kai snd atejau i labusus ir ismete i supergames.lt , jau galvojau kad bus spamo ir reklamu puslapis :rolleyes: Bet spresti jums ;]

Me 2 :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu del galunes tai gal ir + bet del tokio pavadinimo nemanau ... supergames kazkoks neitema labusai geriau .

Nu tu duodi :D

O tai labusai labai į temą, šiame adrese neįžvelgiu nieko apie žaidimus :D

Pamatęs supergames, tai bent supranti, kad apie žaidimus, o labusai tai man labai keistas žodis buvo iš pradžių, niekaip nesupratau kas čia per žodis ir dabar nesuprantu tiesiog gražiai skamba ir tiek :D

Pritariu :liuxas:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
nu del galunes tai gal ir + bet del tokio pavadinimo nemanau ... supergames kazkoks neitema labusai geriau .

Nu tu duodi :D

Pamatęs supergames, tai bent supranti, kad apie žaidimus

aš galiu suprasti, kad čia galima žaist žaidimus kaip miniclip ir pan.

Na bet vis tiek supranti, kad kalba eina apie žaidimus. :D

O google paieškoj pamatę labusai.com ir supergames.com manau dauguma rinktųsi antrąjį variantą. :)

Dnext puikiai pasakyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kartais Lietuvius kadaise nevadino Labusais?(ar regiona kazkoki) As cia naujas zmogus,ir turbut niekam neidomi mano nuomone, taciau manau, kad Labusai yra, bent kazkas unikalaus ir idomaus. O pasirenkant toki pavadinima, tai tiesiog isimaisote i eilini zaidimu forumu galybe(be perspektyvos), megagames, turbogames, games, superdupagames ir t.t, nors sakai, kad ne del seo tai padarei, taciau pats paminejai, kad lengviau isimint ir pns. = tas pats seo, tiesiog lengviausias, bet ne kokybiskiausias budas padidinti bendruomene :) Tai tiek, geros dienos.

-- Papildyta --

edited, tikrai neklydau del labusu = lietuviu pavadinimo, http://lt.wikipedia.org/wiki/Etnonimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kartais Lietuvius kadaise nevadino Labusais?(ar regiona kazkoki) As cia naujas zmogus,ir turbut niekam neidomi mano nuomone, taciau manau, kad Labusai yra, bent kazkas unikalaus ir idomaus. O pasirenkant toki pavadinima, tai tiesiog isimaisote i eilini zaidimu forumu galybe(be perspektyvos), megagames, turbogames, games, superdupagames ir t.t, nors sakai, kad ne del seo tai padarei, taciau pats paminejai, kad lengviau isimint ir pns. = tas pats seo, tiesiog lengviausias, bet ne kokybiskiausias budas padidinti bendruomene :) Tai tiek, geros dienos.

-- Papildyta --

edited, tikrai neklydau del labusu = lietuviu pavadinimo, http://lt.wikipedia.org/wiki/Etnonimas

Zinau, kad anksciau lietuvius rusai vadino arba litovcais arba labusais.

Kaip tik del to man ir patiko sis forumas. ahh :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomone tai butu teorija tokia, gana pikta, ir nelaukiama viesumos. Elementariausiai sitas sprendimas susijes su tuom,kad pagalvota i tolima ateity, kai adminas nebenores laikyt sito projekto,arba kazkokiomis kitomis priezastimis, tiesiog kuo taiklenis,paprastesnis,neoriginalus/neunikalus pavadinimas siekiant didesnes projekto vertes, pardavimo atveju ;) jeigu prie to kada nors butu prieita. Kaip jau minejau isimaisant i banaliu,eiliniu "geimeriu" tarpa. Manau tai sioks toks smugis i bendruomene, suzlugdant originaluma, bent kazkoki ishskirtinuma is kitu. Bet cia jau patiems sprest,ar susitaikyt ar ne ^^

p.s.: jeigu kazkam kazkas uzkliuvo, just ignore me...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Shatas,

Labai įdomiai mąstai, atrodo, kad net kažkokį sąmokslą bandai surasti.

Taip, mus lietuvius ir mūsų tautą, o kartais ir visą pabaltį, taip vadina rusai, ypač tai mėgo daryti tarybinės armijos laikais, todėl buvęs adresas visai netinka žaidimų forumui ir niekaip toks adresas nėra su šia tema susijęs.

Ir kaip suprantu tavo nuomonė yra tokia, kad kuo pavadinimas mažiau matytas (tarkim aafadfsdfsdfsd.com), tuo jis unikalesnis, ir tuo bendruomenė šaunesnė? Nesąmonė! Bendruomenės branduolys nepakis, pakeitus adresą, gal keli išbėgs, keli nauji atbėgs, bet pagrindinis branduolys vis tiek liks ir toliau sudarys tą pačią bendruomenę. O mūsų bendruomenė tikrai šauni, ir niekur kitur dar tokios nemačiau.

Ką tu vadini SEO? SEO - Search engine optimization (optimizacija paieškos sistemoms), todėl SEO visiškai nieko bendro neturi su adreso įsimenamumu.

Taip mes esam žaidimų forumas ir mes toje rinkoje dalyvaujame, tai kodėl mums neįlipti dar labiau į tą rinką? Kiekvienas administratorius, kuris nenori tobulinti savo puslapio - nevertas vadintis administratoriumi.

Būtent į ateitį ir yra galvojame, o ne gyvame šia diena, čia vėlgi administratorius nevertas vadintis administratoriumi, jeigu jis negalvoja apie puslapio ateities planus.

Ir apie pardavimą net minties pas mane nėra, tu kaip naujokas gal tiesiog nežinai mano nuomonės. Mano nuomonė tokia, kad aš šitą forumą noriu padaryti žinomiausią ir kad visi jį žinotų ir to aš sieksiu nors ir visą savo gyvenimą.

Todėl čia jokių smūgių bendruomenei ar dar kam nors nėra suduota, tiesiog kaip aš jau minėjau, senasis visiškai nesusijęs adresas mums trukdė tobulėti ir buvo tarsi plyta prie kojos, o su šiuo naujuoju adresu bendruomenės galimybės tampa neribotos ir neribotomis galimybės tikrai bus pasinaudota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jus iš nieko išradinėjat dviratį :D

Tai parduoti žada, tai dar kokį š :D ir sugalvok taip.

Reikia džiaugtis, kad puslapis keičiasi žengia į priekį, o ne atgal.

O jums niekas netinka nei domenas, nei dizainas :)

Toks vaizdas, kad jei puslapyje niekas nesikeistų visada toks pats būtų, tai ir visi patenkinti būtų. Žiūriu naujovių visai nemėgstat. Į jas žiūrit kaip kokie seneliai į naujas technologijas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5139 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...