Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Labusai.com pavirto SuperGames.lt


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5139 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nu del galunes tai gal ir + bet del tokio pavadinimo nemanau ... supergames kazkoks neitema labusai geriau .

Nu tu duodi :D

Pamatęs supergames, tai bent supranti, kad apie žaidimus

aš galiu suprasti, kad čia galima žaist žaidimus kaip miniclip ir pan.

:DDDDDDDD +rep,ir istikruju labusai.com yra zymiai geresnis pav...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas čia sakė, kad SuperGames neša į Miniclip? Jum čia panašūs pavadinimai- Miniclip ir SuperGames? Jie kažkuo asocijuojasi? Ir pradėkime už kažkieno pasakytą nesamonę dabar pliusus dėliot. Mąstykit.

Kažkada ieškojau vien forumo apie žaidimus. Googlėj vedžiau viską, ką tik sugalvojau apie žaidimus. Man labusų nerado. O jei būtų radę, aš 100% nebūčiau paspaudęs ant to linko ir sakyčiau wtf? Kažkokie labusai. Nieko bendro su žaidimais. Pamatęs SuperGames tikrai čia ateičiau, nes vien pavadinimas kalba už save, o tai- didelis pliusas. Ir jūs čia dauguma kaip maži vaikai rėkaujat, tai pavadinimas netinka tai dar kas. Aiškiai matosi, kad viskas daroma į naudą, o jei puslapį paliks koks vaikis, nuo to manau SuperGames nenukentės.

This is SuperGames. And I like it. Daug banalių puslapių pavadinimų ir daug puslapių apie žaidimus dabar egzistuoja. Galima vadinti šį puslapį iš dalies banaliu, bet kažin ar prie jo tiks išskirtinis vardas. Banalumas prie banalumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5139 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...