Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Skaitliuko lankomumo didinimas


rokss7

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Su auto surferiais bano lt daryt..

Autosurferiais, ar dar kuo, ko tu kišiesi.

Žiūriu dėmesio stoka tau konkreti. Kiekvienoje temoje ieškai prie ko prisikabint. Svarbu žmogus stengiasi.

Lietuvis konkretus... Pavydas ima, kad uždirbs jis 5 litus ant čipsų?

Redaguota , nario pamparam
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Autosurferiais, ar dar kuo, ko tu kišiesi.

Žiūriu dėmesio stoka tau konkreti. Kiekvienoje temoje ieškai prie ko prisikabint. Svarbu žmogus stengiasi.

Lietuvis konkretus... Pavydas ima, kad uždirbs jis 5 litus ant čipsų?

Taip, lietuvis, o tu? Lenkas?

Ne gaila, bet tokie žmonės erzina, kurie iš nemokamo dalyko daro pinigus.

Redaguota , nario EdvinasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma - galiu garantuoti kad pasidarau daugiau nei tu :)

Visu antra - tokios SUMOS, tikrai labai gaila kada aš iš tokio dalyko nedarau biznio, turbūt milijonieriai ir suka taip biznius :)

Internete gal ir daugiau pasidarai. Realiai storuliukas už ekrano jaučiu :D

Kad tu daugiau už mane aplamai uždirbi, tai žinok labai labai abejoju. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Internete gal ir daugiau pasidarai. Realiai storuliukas už ekrano jaučiu :D

Kad tu daugiau už mane aplamai uždirbi, tai žinok labai labai abejoju. ;)

Iki "storuliuko" kaip tu vadini man dar toloka :)

Įsivaizduoju tavo uždarbį, kai dirbi prie įvariių SA-MP serverių, kurie vos save gali išlaikyti :D kiek per mėnesi turbūt net 1k nepasidarai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iki "storuliuko" kaip tu vadini man dar toloka :)

Įsivaizduoju tavo uždarbį, kai dirbi prie įvariių SA-MP serverių, kurie vos save gali išlaikyti :D kiek per mėnesi turbūt net 1k nepasidarai ;)

Kad aš nedirbu prie samp serverių. Atsigauk. Aš tik laisvo laiko turėdamas dirbu prie tinklapių kūrimo kažkam, nes man tai patinka. Darau dėl tobulėjimo.

Pagal tavo kalbas, tai jau tėvus išlaikai, už internetą bent susimoki?

Redaguota , nario pamparam
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad aš nedirbu prie samp serverių. Atsigauk. Aš tik laisvo laiko turėdamas dirbu prie tinklapių kūrimo kažkam, nes man tai patinka. Darau dėl tobulėjimo.

Pagal tavo kalbas, tai jau tėvus išlaikai, už internetą bent susimoki?

Ne bomžiukai tėvai kaip tavo, kad prašytu už internetą sumokėt :)

Redaguota , nario EdvinasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne bomžiukai tėvai kaip tavo, kad prašytu už internetą sumokėt :)

Va ir parodai koks tu kietas, suaugėlis, kai nežinodamas kiek mano tėvai uždirba juos bomžiukais drįsti vadint :D

Aš už internetą susimoku, bet namuose galima sakyt vienas juo ir naudojuosi. TIkrai uždirbu užtektinai, kad telefono sąskaitą iš savo pinigų pasipildyčiau, už internetą susimokėčiau. Tu turbūt dar vis kaulini iš tėvų 5 litų pietums mokykloje. Čia bandai primest protingesnį, visur prieštarauji. Nieko tokio. Protingesnis neatrodysi :D

Šypsokis, gyvenimas tau subinę atkiš :D

Redaguota , nario pamparam
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va ir parodai koks tu kietas, suaugėlis, kai nežinodamas kiek mano tėvai uždirba juos bomžiukais drįsti vadint :D

Aš už internetą susimoku, bet namuose galima sakyt vienas juo ir naudojuosi. TIkrai uždirbu užtektinai, kad telefono sąskaitą iš savo pinigų pasipildyčiau, už internetą susimokėčiau. Tu turbūt dar vis kaulini iš tėvų 5 litų pietums mokykloje. Čia bandai primest protingesnį, visur prieštarauji. Nieko tokio. Protingesnis neatrodysi :D

Šypsokis, gyvenimas tau subinę atkiš :D

Šaunuolis, kad už internetą sumoki, ir dar valgyt nusiperki.

Pas mane tokie dalykai net neskaičiuojami, o kaip matau tu ir pavalgai už 5Lt, puiku ;) +1

Redaguota , nario EdvinasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o tu jau prie samp serveriu pasidarai po 10k?

Šiap pamparam'as zašibys žmogus + jis ne tik moka dirbti sampa jis ir koduoja dizainus sistemas ir aš užtikrinu kad jis nėra bomžas nes jam kaip Paauglio užsidirbimas yra didelis jis drasiai uzsidirba 500lt gal net ir daugiau jei reikia ir ne per menesi o tu šudo šudė kaip aš sakau "Šūdų gimes tortu netapsi. "Ginčas baigtas pamparam laimėjo. šude tilėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiap pamparam'as zašibys žmogus + jis ne tik moka dirbti sampa jis ir koduoja dizainus sistemas ir aš užtikrinu kad jis nėra bomžas nes jam kaip Paauglio užsidirbimas yra didelis jis drasiai uzsidirba 500lt gal net ir daugiau jei reikia ir ne per menesi o tu šudo šudė kaip aš sakau "Šūdų gimes tortu netapsi. "Ginčas baigtas pamparam laimėjo. šude tilėk.

Gf^ žinutė ne man buvo skirta, o tam visų galų meistrui "Petrukiui", kur pinigų neskaičiuoja, nes turi kaip šieno :D

Internete uždirbu nei daug, nei mažai. Pilnai užtenka, kad galėčiau kiekvieną savaitgalį neskaičiuodamas švęst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...