Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SanFierro Stotis by Dont ( nebaigta )


EdgarasL.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, keliu savo dar neužbaigtą mapp darbą, mappinau SanFierro stotį ir degalię, bet vis dar neužbaigiu, norėčiau išgirsti jūsų nuomones, ką pakeisti, ką įdėti ir svarbiausia x/10 balą . :))

sorry už kokybe, perfilmuosiu , nes youtube suprastėjo ;/

Redaguota , nario Dont*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va pagaliau bent vienas susivokė, ir pasimokė iš kitų žmonių klaidų. Šaunuolis :).

Darbas tikrai gražus, objektų neperdaug, vienu žodžiu gražu. Tik vienas blogas dalykas, kad nors į degalinę įvažiavimas platus (tai labai gerai), bet per status. Mašina susidaužo. Aš savo laiku naudojau Jet_door, buvo puiku. Sėkmės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va pagaliau bent vienas susivokė, ir pasimokė iš kitų žmonių klaidų. Šaunuolis :).

Darbas tikrai gražus, objektų neperdaug, vienu žodžiu gražu. Tik vienas blogas dalykas, kad nors į degalinę įvažiavimas platus (tai labai gerai), bet per status. Mašina susidaužo. Aš savo laiku naudojau Jet_door, buvo puiku. Sėkmės :)

dėkui, jo testuodamas pastebėjau dėl įvažiavmo, reikės pataisyt. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kam kelt nebaigtą darbą?

2. Atrodo tarsi būtų du mano darbai sudėti į vieną = tikrai nėra unikalios idėjos.

3. Arba tobulink arba nebetęsk, nes atrodo nekaip, gal todėl, kad kopijuota?

ką tu juokini, kas kopijuota ? eik atsipalaiduok žmogau :DDD mappinta iš galvos, dar kažkoks atsiprašant daunas atėjas pisa prota ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.supergames.lt/topic/44355-map-san-fierro-traukiniu-stotis-by-nimas/

va tavo baisus mapp darbas, kelias toks pat sako kopijuota, žmogau id žinau kas man gražiau tą dedu, perėjas beveik visi deda + tavo darbas yra baisus, dar drysti sakyt kad kopijuota ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

*Myliu SuperGames.lt*, kad mano darbui jau 1,5m. o tavo tik kokios max. 5d.

Beto aš turiu ne vieną stotį, ir matau begales panašumų...

Ir nusileisk ar žemės, nemoki dalyvaut forume ištrink vartotojo paskyrą ir eik į lauką pažaist, atsigaut.

Tai rodyk nuo ko kopijuota ... Šneki, tai rodyk, nuo ko kopijuota .. Iš galvos daryta atėjas pisa prota su savo baisias darbais .

nete tik šita tavo stotis įelta, tai jai tu jų turi ir nekeli į viešuma kaip kopinau ? :DDDD

Redaguota , nario Dont*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...