Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Žaidimų naujienos 2013.03.11


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

mldc nu , ką galiu pasakyt, aš kėliau šituos pristatymus, poto nebekeliau keletą dienų nes uždraude kurti temas, o dabar ateinu, žiuriu tas tą pati kelia, kai aš kėliau šiuos pristatymus tai varei ant manes, kad be aprašymo kelių ir tipo čia skaitosi net ne pristatymas, o dabar pats.. aš tavęs nesuprantu..

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mldc nu , ką galiu pasakyt, aš kėliau šituos pristatymus, poto nebekeliau keletą dienų nes uždraude kurti temas, o dabar ateinu, žiuriu tas tą pati kelia, kai aš kėliau šiuos pristatymus tai varei ant manes, kad be aprašymo kelių ir tipo čia skaitosi net ne pristatymas, o dabar pats.. aš tavęs nesuprantu..

Pristatymas žaidimo ir naujienos du visiškai skirtingi dalykai.

Kai pristatai žaidima tai reikia kuo detalesnia informacija kas kaip kokie reikalavimai kada pasirodys ant kokiu konsoliu ir panašiai tai pat įkelti video kad visi matytu kaip atrodo žaidimas.

O Naujienoms nieko aprašynėti nereikia tiesiog įkeli naujienas ir viskas,nes viskas video pasakyta kas kaip tai kam dar kurti aprašyma ???

O aš ant tavęs nevariau tiesiog pasakiau jog sukurtum aprašyma jei pristatinėji žaidima.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mldc nu , ką galiu pasakyt, aš kėliau šituos pristatymus, poto nebekeliau keletą dienų nes uždraude kurti temas, o dabar ateinu, žiuriu tas tą pati kelia, kai aš kėliau šiuos pristatymus tai varei ant manes, kad be aprašymo kelių ir tipo čia skaitosi net ne pristatymas, o dabar pats.. aš tavęs nesuprantu..

Tai ką kad tu juos kėlei? Dabar skaitykim atsiranda koks nors verslas, pelningas, tarkim autoservizas (iki to laiko jo nebuvo), kažkoks žmogus sukuria autoservizą ir jam milijonai eina už mašinų taisymą. Kiti žmonės pamato, kad gauni pelno ir taip pat įsteigia autoservizą. Dabar kai yra du autoservizai yra pasirinkimas į kurį vykti. Prie to pačio - Aleksas kelia žaidimų naujienas, o tu jų pristatymus. Jeigu tu jau taip nori tų reputacijos taškų, tai gali floodint forumą, įkelinėt scriptus ir viskas, gausi tų repų. Vistiek tie pristatymai ne tavo, o žaidimo balso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tjšk ne kaip tu vienintelis kubelius te matai....

"Tjšk" ?! Gal slėpk savo kaimiška žodyną, nes sunku tokį suprast. Ir "pričiom" čia tie kubeliai? Suprantu, tau gal trūksta dėmesio, bet nereikia to išreikšti. Eik toliau rinkti tų "rep'ų", be kurių neįsivaizduoji savo apgailėtino gyvenimo :taika:

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Tjšk" ?! Gal slėpk savo kaimiška žodyną, nes sunku tokį suprast. Ir "pričiom" čia tie kubeliai? Suprantu, tau gal trūksta dėmesio, bet nereikia to išreikšti. Eik toliau rinkti tų "rep'ų", be kurių neįsivaizduoji savo apgailėtino gyvenimo :taika:

Ė gaidžio skiautere kontikų valitojau tu čia man neaiškink kaip turiu gyventi pats girdi pirma karta atsimerk ir pažvelk nes žiuju kubeliais užmiges esi , suprantu užjaučiu tave...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ė gaidžio skiautere kontikų valitojau tu čia man neaiškink kaip turiu gyventi pats girdi pirma karta atsimerk ir pažvelk nes žiuju kubeliais užmiges esi , suprantu užjaučiu tave...

Iš kokio akmens tu čia išlindai, kad tau kubeliai visur vaidenasi? Keistas nemokša esi :lol:

Redaguota , nario PrefixS
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...