Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmą kartą kur nors prisistatau - RastaMan kitaip žinomas kaip Ultras


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, forumiečiai.

Taigi, pirmą kartą per savo visą gyvenimą prisistatau kur nors, forume. :)

Esu Martynas iš Vilniaus, man yra 18 metų, forume pradėjau lankytis, kaip pasidarė įdomus žaidimų kūrimas, esu kaikur žinomas kaip "Counter Strike patyres moderatorius/prižiūrėtojas" esu užsiemes dabar su porą projektų, be žaidimų, esu labai sportuojantis žmogus.

Na ką gi, apie žaidimus... Jau labai senu "pasinešės" ant senų žaidimų, nežaidžiu jokių aš tų "Black opp'sų" ir visokių kitų naujų žaidimų, neturiu galingo kompo, nes man jo ir nereikia. Jau labai senai žaidžiu Counter Strike 1.6, žaidimas dar vis nenusibodes, žaidime esu daug ko patyres, tik dar neesu sukūres savo serverio, greitu metu planuoju jį sukūrti. Taip pat ir dabar dar vis kaikuriem nenusibodes, tačiau man truputį atvirkščiai žaidimas - SAMP. Na to žaidimo nebežaidžiu, ir apie jį šnekėti daug nenoriu, esu taip pat patyres gan nemažai. :)

Na mano mėgstamiausias dalykas - Sportas. Esu LABAI LABAI didelis futbolo fanatikas, neįdomu visokios "Barcos", "Realai", "Manchesteriai" ir kitokie "tie" klubai, įdomu tik Lietuva. Esu labai didelis Vilniaus "Žalgirio" fanas, domiuosi Ultromis - kaikurie žinos kas tai yra, na ir tiek apie sportą.

Kiti dalykai, ką truputį mėgstu daryti, nei šiuos dviejus... Na tai visų pirmą, šiek tiek mokausi grafikos, šiek tiek dirbu su photoshopu, tačiau LABAI minimaliai, dar vienas dalykas būtų puslapių kūrimas, tai dalykas kuris man iškarto pasidarę labai patinkantis, dar vis tuo domiuosi ir nesirošiu sustoti.

Na ką, tai šioks toks mano aprašymas, lauksiu visų nuomonių. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas.

Į cs serverių traukinį pavėlavai jau kokius 4 metus.

Pats turėjau idėją, bet nemanau ką ją įgyvendinsiu. Tai pasidalinsiu su supergames.lt svajokliais (tarp jų ir tu) :D

Pasidomėk CS:GO serveriais, manau ateityje turės labai didelį populiarumą. Vaikučiai, perspėju, nepulkit kurt dabar serverių, gerai visko neapgalvojus, neįdėjus nemažai investicijų nieko nebus ;)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, turiu kūrybine komanda, tačiau mes nesugalvojame kaip išspresti vieną problemą, o apie CS:GO...

Kaip minėjau, nežaidžių aš tų žaidimų, ir tiesa sakant, vistiek kyla noras pabandyti ką nors pažaisti, tačiau CS:GO - nenustebino. Nepatiko tos naujovės, misijos ir panašiai, todėl pasiliksiu "Old-School" stiliuje ir toliau liksiu prie senų dalykų, ačiū už nuomonė. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...