Peršokti į turinį

Include and plugins.


Camelion

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

- Sutalpinti visi reikalingi includai ir pluginai

- Includų rasite apie 75 tarp jų yra ir anti cheat include ir panašiai

- Pluginų rasite apie 23 tarp jų yra visokių ir nevisų yra .so ar dll. failai, bet reikalingiausių yra.

- Nuoroda http://www.failai.lt/ew98varebngy/EITI_ČIA.rar.htm

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Includai tai dauguma funkcijų iš kurių po to išgauti gali duomenis bent aš taip manau, pvz funkcijos

GetPlayerState(playerid);
GetPlayerPos(playerid, &Float:x, &Float:y, &Float:z);
GetPlayerVehicleID(playerid);
GetPlayerArmedWeapon(playerid);
GetPlayerHealth(playerid);
GetPlayerArmour(playerid);

Pluginai reikalingi pavyždžiui streameriui ,mysql naudojimui,sscanf,zcmd komandų naudojimui kurių pamokas gali rasti čia nežinau kaip tiksliai paaiškinti tau.

pluginai turi dvi galūnęs .so ir .dll

.so galūne įskiepio failai yra reikalingi linux OS serveriams ar kompiuteriams.

.dll galūne įskiepio failai yra reikalingi windows OS serveriams ar kompiuteriams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip matau abu nesuprantate... Include( įskiepai ) reikalingi serveriui naudoti funkcijas, kurios yra .inc faile. Kadangi include yra sukurti tam jog nereikėtų rašyti į modifikaciją kodo ir taip optimizuotumėt modifikaciją.

Dabar apie pluginus. Pluginai reikalingi, kad palaikytų kokį įskiepą, filterscript'ą ar pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip matau abu nesuprantate... Include( įskiepai ) reikalingi serveriui naudoti funkcijas, kurios yra .inc faile. Kadangi include yra sukurti tam jog nereikėtų rašyti į modifikaciją kodo ir taip optimizuotumėt modifikaciją.

Dabar apie pluginus. Pluginai reikalingi, kad palaikytų kokį įskiepą, filterscript'ą ar pnš.

Aš pats jas pritaikyt ir naudoti moku, tik paaiškinti tai sunku man :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

double facepalm.

patys nieko nesuprasdami klaidinat ir kitus. Jeigu nemokat - nemokinkit.

Includai tai dauguma funkcijų iš kurių po to išgauti gali duomenis bent aš taip manau, pvz funkcijos

GetPlayerState(playerid);
GetPlayerPos(playerid, &Float:x, &Float:y, &Float:z);
GetPlayerVehicleID(playerid);
GetPlayerArmedWeapon(playerid);
GetPlayerHealth(playerid);
GetPlayerArmour(playerid);

Pluginai reikalingi pavyždžiui streameriui ,mysql naudojimui,sscanf,zcmd komandų naudojimui kurių pamokas gali rasti čia nežinau kaip tiksliai paaiškinti tau.

pluginai turi dvi galūnęs .so ir .dll

.so galūne įskiepio failai yra reikalingi linux OS serveriams ar kompiuteriams.

.dll galūne įskiepio failai yra reikalingi windows OS serveriams ar kompiuteriams.

nesamonė. Includei gali laikyti tai, ko nenori laikyti prie bendro gm kodo. Realiai jie vien dėl tvarkos, vistiek susikompilina į tą patį amx failą viskas. Pluginai nereikalingi includėms, jie skirti vykdyti tai, ko pawn kalboje padaryti neina, arba kai greičiau tai atlikti c++ kalba (pvz sudėtingi skaičiavimai). prie plugino dažniausiai būna inc failas tam, kad užtektų tą failą include'inti vienoje eilutėje ir nereikėtų visų plugino native funkcijų rašyti pačiam. Vėlgi, vien dėl paprastumo ir tvarkos.

Apie šitą temą:

Sumetei belekokius inc, pluginus ir skai atsirinkit patys.

Aprašymo ką tie failai daro - nulis,

kaip juos naudoti - nulis,

išvis kas ten viduj - nulis.

Bevertė tema, sakyčiau vien dėl postų skaičiaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

double facepalm.

patys nieko nesuprasdami klaidinat ir kitus. Jeigu nemokat - nemokinkit.

nesamonė. Includei gali laikyti tai, ko nenori laikyti prie bendro gm kodo. Realiai jie vien dėl tvarkos, vistiek susikompilina į tą patį amx failą viskas. Pluginai nereikalingi includėms, jie skirti vykdyti tai, ko pawn kalboje padaryti neina, arba kai greičiau tai atlikti c++ kalba (pvz sudėtingi skaičiavimai). prie plugino dažniausiai būna inc failas tam, kad užtektų tą failą include'inti vienoje eilutėje ir nereikėtų visų plugino native funkcijų rašyti pačiam. Vėlgi, vien dėl paprastumo ir tvarkos.

Apie šitą temą:

Sumetei belekokius inc, pluginus ir skai atsirinkit patys.

Aprašymo ką tie failai daro - nulis,

kaip juos naudoti - nulis,

išvis kas ten viduj - nulis.

Bevertė tema, sakyčiau vien dėl postų skaičiaus.

Sumečiau betkokius ir sakau atsirinkit? Tai man ką kiekvieną inc ir pluginą atskirai dėti, kad galėtų siųstis ne visus vienu metu,o po vieną daug kartų?

Inc ir pluginus manau tikrai daug kas moka įsidėt ir čia nereikia aiškint, kaip kur ką dėt, reikės pasiklaus.

Kas vidui? na jei tema apie inc ir pluginus, tai nebus vidui parsisiuntus paveiksliukai?

Bevertė tema? Aš ir neliepiau tau jos juk skaityt, taigi galėjai praeit pro šalį jos ir nežiūrėt ir dar sakai dėl postų skaičiaus,amm man tie postų skaičiai išvis nieko nereiškia, taip, kad priimu tavo kritiką, bet man nesvarbu vistiek. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sumečiau betkokius ir sakau atsirinkit? Tai man ką kiekvieną inc ir pluginą atskirai dėti, kad galėtų siųstis ne visus vienu metu,o po vieną daug kartų?

Inc ir pluginus manau tikrai daug kas moka įsidėt ir čia nereikia aiškint, kaip kur ką dėt, reikės pasiklaus.

Kas vidui? na jei tema apie inc ir pluginus, tai nebus vidui parsisiuntus paveiksliukai?

Bevertė tema? Aš ir neliepiau tau jos juk skaityt, taigi galėjai praeit pro šalį jos ir nežiūrėt ir dar sakai dėl postų skaičiaus,amm man tie postų skaičiai išvis nieko nereiškia, taip, kad priimu tavo kritiką, bet man nesvarbu vistiek. :)

Failo pavadinimas, source, autorius, paskirtis.

Failo pavadinimas, source, autorius, paskirtis.

Failo pavadinimas, source, autorius, paskirtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...