Peršokti į turinį

pamparam - prisistato


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3981 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras supergames.lt lankytojai. Kadangi sergu ir visai neturiu ką veikt, sugalvojau prisistatyti jums.

Užsiregistravau šiame forume tik vakar, bet jau maždaug spėjau susipažinti su forumo publika. Nuomonė susidarė gan prastoka, nes dauguma čia 12-14 metų vaikučiai tikintys savo miglotomis svajonėmis, kaip jie padarys kietą žaidimo serverį ir iš jo uždirbs milijonus, tėvams telefono sąskaitas apmokės ir t.t. Visiems tokiems asmenims norėčiau pasiūlyti išeiti į lauką, ten grafika geresnė.

Taip pat pastebėjau, kad dėl +rep vos ne mamą kai kurie čia atiduotų, baisu iš tikrūjų, garbės troškimas, kada nors išaugs.

Na dabar truputį apie mane. Vardas mano Rokas, man yra 17 metų, gyvenu Marijampolėje. Kas jau pastebėjo, o kas ne - esu ir manau būsiu aktyviausias "Tinklapių kūrimas" skiltyje. Esu glaudžiai susijęs su tinklapių kūrimu, tuo užsiimu jau ne pirmi metai. Apie mano paslaugas informaciją rasite mano paraše.

Šiaip turiu pora internetinių projektų (ne žaidimų), vienas iš jų susijęs su motociklais (tai yra vienas didžiausių mano pomėgių), kitas forume pristatytas lietuviškas web proxy su lietuviškais ip adresais, greitu veikimu ir be bereikalingų reklamų. www.narsyk.zjb.lt

Į forumą atėjau ne +rep rinktis ir tikrai ne draugų ieškotis. Kas dar nepastebėjo, tai tikrai pastabės, kad dažniau iš manęs sulaukiama kritika, nei pagyrimai. Bet ir ta kritika nėra blogai, kaip pasakoma su protu.

Nuotraukos savo čia nekelsiu, žmonėms kurie norės mane pamatyt, visada laukiu pasiūlymo prie bendro stalo su bonka :D

Žaidimai tik mažytė mano gyvenimo dalis. Juos žaidžiu gana retai, turbūt jau išaugau iš to amžiaus, kai žaidimai buvo visas gyvenimas.

Niekad nekišau pinigų į žaidimą, nedonatinau ir pan.

Ne paslaptis, kad turėjau ir savo vaikiškų cs serverių (dar tuo metu, kai nebuvo 47 ir 48 protokolo, buvo tik vienas). Iš jų uždirbdavau į telefoną sąskaitą gana nemažai.

Labai labai nemėgstu melagių ir žmonių kurie nesugeba susikurto legalios svetainės (kalbu apie daugumą šio forumo narių, kurie turi nulled ipb forumus).

Visada geranoriškai pagelbėsiu bet kuriam kurančiam savo svetainę, bet niekados nedarysiu nieko už jus. Nemokamai galiu tik užvesti jus ant kelio, o ne už jus padaryti. Jeigu norite, kad kažką padaryčiau, skaitote mano parašą.

Truputį išsiplėčiau ir manau užteks.

Jeigu turit kokių klausimų, prašau :)

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Skype: rokas_kuk Jei gali pakviesk. Rimta pokalbi noreciau.

Email - aqditt [arbūzas] facebook.com arba skype - rokas.html

Prašom, pradėk rimtą pokalbį :D

Malonu, patiko prisistatymas gera būvo skaityt :D

Svarbu patiko, man taip pat malonu.

Matosi žmogus nekvailas :). Labas, malonu ir sėkmės forume :).

Kiekvienas savaip kvailas, tiesiog jau išaugęs iš tų vaikiškų minčių. Vis dėl ne 10-14 metukų.

Redaguota , nario pamparam
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matai, dabar pasvarstykime. Kiek žinai šitas forumas yra žaidimų, ar aš klystu? O tu juk gi išaugai, didelis bahūras. Iš stuomens ir liemens toks visas. UH! bet kažkaip lankaisi forume kuriame užrašyta "Lietuva žais arba mirs". Man kyla ranka parašyti, kad tu tiesiog čia atėjai pasirodyti iš koks tu čia bosiakas, krūtiakas bahūras mėgstantis prisigert ir taip patrepsėti koja klube.

---

Jeigu įsižeidei nesupyk, tai nebuvo įžeidimas.

Redaguota , nario vilmux
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matai, dabar pasvarstykime. Kiek žinai šitas forumas yra žaidimų, ar aš klystu? O tu juk gi išaugai, didelis bahūras. Iš stuomens ir liemens toks visas. UH! bet kažkaip lankaisi forume kuriame užrašyta "Lietuva žais arba mirs". Man kyla ranka parašyti, kad tu tiesiog čia atėjai pasirodyti iš koks tu čia bosiakas, krūtiakas bahūras mėgstantis prisigert ir taip patrepsėti koja klube.

Šitas tai geras :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Matai, dabar pasvarstykime. Kiek žinai šitas forumas yra žaidimų, ar aš klystu? O tu juk gi išaugai, didelis bahūras. Iš stuomens ir liemens toks visas. UH! bet kažkaip lankaisi forume kuriame užrašyta "Lietuva žais arba mirs". Man kyla ranka parašyti, kad tu tiesiog čia atėjai pasirodyti iš koks tu čia bosiakas, krūtiakas bahūras mėgstantis prisigert ir taip patrepsėti koja klube.

---

Jeigu įsižeidei nesupyk, tai nebuvo įžeidimas.

Hackeri, aš nesakiau, kad visiškai nežaidžiu. Ir išvis paminėjau, kad dažniausiai mane matysit skiltyje "Tinklapių kūrimas". Hackeris su cookies didysis, matau viskuo nepatenkintas esi, gal pas psichologą apsilankyk? :D

Beje hackeri, berašti kada mano svetaine su cookies nulauši? :D Končinas penkiolikmetis tik kalbėt ir temoki ;)

Dėl to motociklo labai čia neišsiplėsk ir nepavydėk, kad niekad gyvenime neturėjai ir neturėsi, nes vasaras savo žaidimams parduodi, o tėvai neperka :D

Jeigu įžeidžiau, suprask, kad man giliai pochui ;)

Redaguota , nario pamparam
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hackeri, aš nesakiau, kad visiškai nežaidžiu. Ir išvis paminėjau, kad dažniausiai mane matysit skiltyje "Tinklapių kūrimas". Hackeris su cookies didysis, matau viskuo nepatenkintas esi, gal pas psichologą apsilankyk? :D

Beje hackeri, berašti kada mano svetaine su cookies nulauši? :D Končinas penkiolikmetis tik kalbėt ir temoki ;)

Dėl to motociklo labai čia neišsiplėsk ir nepavydėk, kad niekad gyvenime neturėjai ir neturėsi, nes vasaras savo žaidimams parduodi, o tėvai neperka :D

Jeigu įžeidžiau, suprask, kad man giliai pochui ;)

matau viskuo nepatenkintas esi, gal pas psichologą apsilankyk? :D

O žinai, dėl tokių kaip tu nebūtina. Tiesiog man atrodo, kad tau jau ne psichologo lygio daktaro reik. Skaityk toliau ir suprasi.

Beje hackeri, berašti kada mano svetaine su cookies nulauši?

Kai reikės ir užfloodinsiu. Daug svetainių miršta nuo tokio lygio DDOS. Bet dabar neapsimoka ir nenoriu apkrauti savo PC . :)

Končinas penkiolikmetis tik kalbėt ir temoki

Ir kalbėt, ir rašyt, ir skaityti.

Dėl to motociklo labai čia neišsiplėsk ir nepavydėk, kad niekad gyvenime neturėjai ir neturėsi, nes vasaras savo žaidimams parduodi, o tėvai neperka

Tikriausiai taip gerai pažįsti mane. Ai žinai, moco man nereikia. Tikriausiai tavo tėvai tokie geri, kad jau pagalvojo kai gimei, kad ale didesnis idiotas nebebūsi.

Taigi, jeigu pasijausi geriau "suvartei". Manau pritaikysiu šitą posakį - "Duok durniui kelią.".

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kai reikės ir užfloodinsiu. Daug svetainių miršta nuo tokio lygio DDOS. Bet dabar neapsimoka ir nenoriu apkrauti savo PC . :)

Taigi, jeigu pasijausi geriau "suvartei". Manau pritaikysiu šitą posakį - "Duok durniui kelią.".

Tai ką tau padaryt reikės? Ir išvis kuo susiję cookies su floodu ir DDOS? :D Vaikine, daug prisiskaitęs, bet realiai nieko nesupranti. Apkrauti PC matai :D Reiškias net ir kompo tėveliai nenuperka normalaus, tai supykęs ant viso pasaulio bandai išsiliet internete. Na ką jau dabar.

Nebereikalo aš tau ir duodu kelia dunduk :D Leidžiu laužyt svetainę :D

Beje, čia tau http://goo.gl/VPhUn

Redaguota , nario pamparam
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3981 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...