Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4876 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kuris MM servas geresnis?  

40 balsai

  1. 1. Kuris MM servas geresnis?

    • SampServeriai.LT
      27
    • GamesN.LT/mini-missions.Eu
      13


Recommended Posts

  • Atsakymų 58
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Tai net ne aš dirbau su MM lohudra tu maža.... Sconeris dirba su MM'u...

O Gm'as tikrai nėra platintas :) Šį gm'a esam nuo 0 rašės, viska parašyta sconerio rankomis ir jo brolio :}

Aš esu testines pati pradžia.

e tu neuzauga rinks zodzius nes neveiksit nei vienas. lohini kitus kaip pats japonas supistas,

paplatinsiu jusu gm ir cert.lt tipo lopeliai ne jusu modas. per starta isilauzta buvo nakti. ir paimti visi gm jusu ir ant mini-missions buvo parasyta

ongamemodeinit

print rasoma mini-missions m-i-a-r-i-a-o . o kad padarete tipo krovima kitoki.

Guest Ernish

e tu neuzauga rinks zodzius nes neveiksit nei vienas. lohini kitus kaip pats japonas supistas,

paplatinsiu jusu gm ir cert.lt tipo lopeliai ne jusu modas. per starta isilauzta buvo nakti. ir paimti visi gm jusu ir ant mini-missions buvo parasyta

ongamemodeinit

print rasoma mini-missions m-i-a-r-i-a-o . o kad padarete tipo krovima kitoki.

Teisybė maxsi

e tu neuzauga rinks zodzius nes neveiksit nei vienas. lohini kitus kaip pats japonas supistas,

paplatinsiu jusu gm ir cert.lt tipo lopeliai ne jusu modas. per starta isilauzta buvo nakti. ir paimti visi gm jusu ir ant mini-missions buvo parasyta

ongamemodeinit

print rasoma mini-missions m-i-a-r-i-a-o . o kad padarete tipo krovima kitoki.

girid lopėlis pakalbėt nori ? :) sancio25 pakviečiau vakar tave :) Tai pakalbėsim pažiūrėsim kad dar neužaugta. Rašyt išmok vaikas...

Huh, sakai cert.lt nepadės? :) O tu nežinojai kad esam užpatentaves visa GamesN.LT, ir visas modifikacijas mūsų turimas :) Tai kad pridūsk ir eik verk į mamos šubinė.

e tu neuzauga rinks zodzius nes neveiksit nei vienas. lohini kitus kaip pats japonas supistas,

paplatinsiu jusu gm ir cert.lt tipo lopeliai ne jusu modas. per starta isilauzta buvo nakti. ir paimti visi gm jusu ir ant mini-missions buvo parasyta

ongamemodeinit

print rasoma mini-missions m-i-a-r-i-a-o . o kad padarete tipo krovima kitoki.

Tu rimtai gal galvą prasiplauk. Vaikelis čia pro hackerį vaidina. Jei ne mūsų GM tai kieno? Iš sa-mp.com ? Jei taip, tai labai įdomu, kaip visa sistema pasikeite, kad ber RR būtų. GM'as kurtas mano ir brolio, jei dar neaišku galiu paruodit Alfa versiją, kai dar tik sistemą darėm ir žmonių kontaktus duot kūrie padėjo testuot kai gm buvo kuriamas.

ef0aba133417a7775f1e9971558e8e82584.png

e tu neuzauga rinks zodzius nes neveiksit nei vienas. lohini kitus kaip pats japonas supistas,

paplatinsiu jusu gm ir cert.lt tipo lopeliai ne jusu modas. per starta isilauzta buvo nakti. ir paimti visi gm jusu ir ant mini-missions buvo parasyta

ongamemodeinit

print rasoma mini-missions m-i-a-r-i-a-o . o kad padarete tipo krovima kitoki.

\

+ mriao tai Sconerio brolis, nes jis šį modą daugiau raše negu sconeris :) Tai kad vsio. Ir dar pats prisipažinai kad isilaužėi į mūsų vpsą :}

Cya amigo, lauk baudos vaikiuk: }

format(query, 256, "SELECT kills,reputation,money,deaths,admin FROM players WHERE name='%s'",GetName(playerid));

jusu ane? :D anglu modas ir viskas :D gazdina dar su cert.lt :D

užpatentave matai :D cirkininkai :D

Nematęs gal tu GM? Šis gm buvo darytas užseniečiams,o zudimai, reputacija kaip noriu, taip rašau. Rask tu pas anglus tokį patį. Jei durnas esi, tai geriau jau patylėk, nes tik į kvailio vietą save statai.

ef0aba133417a7775f1e9971558e8e82584.png

COMMAND:kill(playerid, params[]){
   if(strcmp(mission, "ear")!=0 && strcmp(mission, "hotring")!=0 && strcmp(mission, "harvesters")!=0 && strcmp(mission, "tractor")!=0 && strcmp(mission, "Ear")!=0 ){
   SetPlayerHealth(playerid,0.0);
       }else{
   SendClientMessage(playerid,0xFFA200FF,"This command not available in this mini-mission.");
}
   return 1;
}

iš jusu ane? :D

sakai aš save statau i kvailio vieta? kaip jums skamba tas "serverio patentavimas" ir visa kita? :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4876 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...