Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nekurkite kelių vartotojų!


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5179 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pažeidinėjamos taisyklės

Per kelias paskutines dienas moderatorių ir mano buvo rasta daug žmonių užregistravusių du ar daugiau registracijų, tarp jų net ir senų narių.

Už tai skaudžiai baudžiama

Baudos už tokius dalykus labai skaudžios, visos rastos dubliuotos registracijos buvo blokuotos visam laikui, dubliuotų registracijų autoriams uždraustas priėjimas prie diskusijų blokuojant juos visam laikui.

Šansas išsisukti nuo baudų

Kas turit užregistravę kelias registracijas, galite per kelias dienas nuo šiandien prisipažinti man ir už tai nebus taikomos jokios bausmės (bus ištrinamos arba užblokuojamos visos registracijos, išskyrus viena jūsų pasirinktą, kuria toliau galėsite naudotis), jokių laikų limitų netaikau, kuo ankščiau prisipažinsit, tuo mažesnės baudos bus, bet ta akcija truks tik kelias dienas. Taip pat jeigu sulauksiu daug prisipažinimų, tik pirmieji negaus jokių nuobaudų, tad paskubėkite, kol kiti nespėjo pirmiau už jus to padaryti.

Dubliuotų registracijų paieška vykdoma toliau

Dubliuotų registracijų paiešką asmeniškai aš ir kiti moderatoriai vykdys toliau ir jeigu kas nors ras jūsų registracijas greičiau, nei jūs prisipažinsite būsit užblokuoti visam laikui. Po paskutinės moderatorių komandos papildymo buvo padarytą, kad IP galėtų tikrinti visi forumo moderatoriai.

Neprisipažinusiems bus taikomos dar skaudesnės nuobaudos

Neprisipažinusiems kuo greičiau, jokie pasiteisinimai, kad nežinojot ar pirmą kartą apie tai girdite, nebus klausomi ir iš karto būsit užblokuoti ant visų įmanomų dalykų, kad daugiau negalėtumėte net skaityti diskusijų lentos.

Apie dubliuotas registracijas reikia pranešti iš anksto

Jeigu žinote, kad jūsų IP sutampa su kaimyno ar su kuo nors kitu, prašome iš anksto pranešti prieš registraciją arba iš karto užsiregistravus apie tai man.

Aurimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ta prasme jungimasis is skirtingu ip i viena acc?

Su besikeičiančiu IP galima naudotis viena registracija, svarbu, kad neužregistruotum daugiau nei vienos.

Ir dar kaip reikia ziureti kito asmens IP ?

Pažiūrėti kitų vartotojų IP gali tik moderatoriai ir administratoriai, vartotojai vieni kitų IP pažiūrėti negali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o jaigu rasite ip vienodus tai abu iskart baninsit? net niekeno neklause?

Taisyklės draudžia kurti kelis vartotojus iš vieno IP, o jeigu neina to išvengti reikia apie tai pranešti, todėl radus dubliuotas registracijas visos jos blokuojamos, o tas kas sukūrė tas registracijas blokuojamas visam laikui ant IP ir kitų dalykų.

Kas prisipažins per šią akciją, patys nebus užblokuoti ir bus palikta viena pasirinkta registracija, kuria jis toliau galės naudotis (kurią palikti renkasi prisipažinęs asmuo), kitos registracijos trinamos ir blokuojamos. O tų kas nespės ar neprisipažins (ar pirmiau bus surasti) laukia tokios nuobaudos: visos registracijos blokuojamos, pats vartotojas gauna IP baną visam laikui, taip pat gauna BAN ir ant kitų žinomų dalykų.

? , nes pvz kitas zmogus pvz kad ir draugas uzsiregins per mano ip gausiu bana , arba jis per mano Ip bus online irgi gausiu bana (tiksliau gausim ) ?

Jeigu draugas prisijungę ir parašo žinutę(-es) iš jūsų kompiuterio ar jūs iš draugo kompiuterio, tuomet toks dalykas matomas, nes vistiek pagrindinis pranešimų skaičius būna iš jūsų IP. Dėl kelių ar keliolikos pranešimų parašytų iš kito nario IP blokuoti nebūsit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
kai kuriuos gali but, bet man tai atrodo ne tas atvejis, Kazkas panasaus i

gedos lenta :liuxas:

vienas is tu dalyviu sothman su 4acc manau kad sitas multiplay acc skaicius ir toks del to kad mazvaikiai visokie susikuria...

kad greiciau pagalbos gaut arba pasukciaut balsavime..

beje kas is tu banu jai per proxy vistiek matys jis>??

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kai kuriuos gali but, bet man tai atrodo ne tas atvejis, Kazkas panasaus i

gedos lenta :liuxas:

vienas is tu dalyviu sothman su 4acc manau kad sitas multiplay acc skaicius ir toks del to kad mazvaikiai visokie susikuria...

kad greiciau pagalbos gaut arba pasukciaut balsavime..

beje kas is tu banu jai per proxy vistiek matys jis>??

jis jau aplamdytas ir gavo baną už gyvenimo nuopelnus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5179 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...