-
Pranešimų skaičius
2873 -
Užsiregistravo
-
Paskutinį kartą lankėsi
-
Laimėta dienų
20 -
Atsiliepimai
100% -
Forumo eurai
1,628 +Pervesti
Barz paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 23 2022
Barz turėjo geriausiai įvertintą turinį!
Apie Barz

- Gimtadienis 09/30/1997
Susisiekimo būdai
-
Discord ID
Hannya#8045
-
Tinklalapis
www.dbuniverse.net
Profilio informacija
-
Lytis
Vyras
-
Miestas
Undefined
- Pomėgiai: Programming, Working out
-
Steam ID
STEAM_0:0:506248571
Barz pasiekimai
Forumo numylėtinis (-ė) (9/11)
-
Retas
-
Retas
-
Retas
-
Retas
-
Retas
Neseniai gauti ženkliukai
1.4k
Reputacijos taškai
-
Rainbow screen jei ilgai išjungtas kompiuteris
Barz parašė pranešimą Barz diskusijų temoje, sub-forume Kompiuterių gedimai ir pagalba
Taip monitorius AOC. Nesimato jokių išdegimų. Ir problema su tuo rainbow atsiranda tik pasiekus windows starting screen kur reik prisijungt ir dingsta po kažkiek laiko -
Sveiki, Norečiau pakviest visus į nauja sezona kuris prasidės už 7 dienų 2023/08/19D . Taigi esu šio žaidimo kūrėjas. Tibia yra kelių žaidėjų internetinis vaidmenų žaidimas, išleistas 1997 m., sukurtas ir išleistas CipSoft. Tai vienas iš ankstyviausių ir ilgiausiai veikiančių MMORPG. Kadangi šis žaidimas turėjo daug populerumo, susikūrė nemaža programuotojų grupė kuri išleido šio žaidimo open source ir žmonės turėjo galimybe kurt savo projektus, vienas iš jų buvau ir aš, tačiau nusprendžiau šį žaidima perdaryt į Dragon Ball MMORPG style, kadangi medieval projektų konkurencija yra per didelė. Šį žaidima sudaro kelios kalbos tai c++, lua, python vienos iš pagrindinių, neskaitant website. Netempus gumos leiskit papasakot apie šį žaidima. Taigi tai yra 2D multiplayer stiliaus žaidimas panašus į runescape ar kitus mmo žaidimus, pagrindinis žaidimo tikslas yra keltis lygius, keltis savo skill attributes, explorint ir vykdyti quests ir kautis prieš kitus žaidėjus. Šis žaidimas yra dominuojamas Lenkų, Brazilų, Ispanų ir kitų šalių atstovų, tačiau yra ir kelios grupuotės ir Lietuvių OG žaidėjų kurie žaidžia daug metų, mano pačio projektas gyvuoja jau apie 4 metus ir turim tikrai nemaža community kuria sudaro ir komanda Lietuvių kurie žaidžia nuo pat pradžių, tačiau norėčiau pamatyt ir daugiau Lietuvių nei užsieniečių kurie dominuotų mūsų žaidime. LINKS: Website - http://dbuniverse.net Discord - https://discord.com/invite/z6dhphVK?utm_source=Discord Widget&utm_medium=Connect Facebook - https://www.facebook.com/www.dbuniverse.net Šiek tiek apie patį gameplay ir nuotraukų iš žaidimo. Characters - Taigi viso žaidime yra 42 personažai už kuriuos galit žaisti, kiekvienas jų yra savotiškai išskirtinis vieni skaitosi Melee kiti Distance bei turi savo specifinius spells, žmonės kurie žaidžia su komandom dažnai kombinuoja tiek Melee tiek Distance kadangi PVP metu būna sudėtinga išlaikyt close range ir žmonės kurie žaidžia už distance personažais gauna šiek tiek adventage, tačiau jų damage yra žymei mažesnis negu melee personažų. Reborns - Pasiekus 250 lygį jūs turit galimybe padaryti Reborn Ar Super Reborn kas jum suteiks didžiulį power spike ir atsirakinsit naujas transformas. Ar pasirinksit Reborn ar Super Reborn nesudaro skirtumo tai yra tik cosmetical change tiesiog, kad suteikt pasirinkima kaip norit atrodyt ar kaip pvž: Goku blue ar Goku SSJ5. Tačiau kaip galit pastebėt čia http://dbuniverse.net/?spells kaip kurie personažai turi tik viena iš šių pasirinkimų. Turbūt klauset kodėl? Atsakymas yra paprastas, tiesiog negalėjom sugalvot kokias jiem būtų galima sukurt dar formas Skill Attributes - Tai yra ganėtinai svarbus dalykas, kadangi jūs galit keltis savo skill attributes kas jus padarys žymiai stipresniais. Kas sudaro skills? Speed - vaikščiojimo greitis Attack Speed - tai yra DPS, kitaip sakant padarys jūsų attakas greitesnes Critical - padidins šansa critical dmg Strenght - padidins jūsų sword/glove dmg Ki Blast - padidins jūsų distance weapon dmg Defense - sumažins melee dmg į jus Energy - sumažins spell dmg į jus Experience - Kaip keltis patį level? Atsakymas labai paprastas tiesiog turit nužudyt monsterus kaip ir visuose žaidimuose, tačiau nuo tam tikro lygio jum reiks keist monstrus, kadangi visada nežudys low tier monstrų būdami aukšto lygio nes tai tiesiog užtruks labai ilgai. Monstrų exp galit pamatyt čia http://dbuniverse.net/?creatures PVP Modes - Pasiekus 50lvl galit pradėt kautis prieš kitus žaidėjus, kad tam padaryt turit pasirinkint pvp mode kas yra labai paparsta, tiesiog vieno mygtuko paspaudimas. Inventorius - Taigi jūsų inventorių sudarys itemai tai (helmets, armor, legs, boots, swords, gloves, amuletai, potions) kaip gaut šiuos itemus? Tai juos galit užsimušt iš monstrų bei vykdyti užduotis ar sagas kas jum duos šiek tiek itemų, tačiau norint gaut top tier itemus jum reikės juos pasigamint ir išsimušt iš monstrų specifinias crafting materials, viska galit rast čia http://dbuniverse.net/?creatures http://dbuniverse.net/?craft http://dbuniverse.net/?items Kitas dalykas, kad pasilengvint gyvenima daugelis žaidėjų juos tiesiog nusperka tačiau jie negali nusipirkt best gear iš shop tai vis tiek reikalauja grindinimo. Hotkeys - Kad palengvint žaidėjų gyvenima turit hotkey sistema kur galit savo spells tiesiog settint ant tam tikrų keys kaip example norint castint spell 'Kamehameha' pasirašot šį žodį per options į Hotkeys tab ant kurio norit key bind ir paspaudus ta key bind castinsit savo norima spell. Galbūt skamba sudėtingai tačiau viskas labai paprasta Quests/Missions/Sagas - Tai būtų manau viena įdomiausių dalių visuose žaidimuose tai misijos, šios misijos jum suteiks galimybe gaut better gear ar gaut experience ar net tapt stipresniu, daugumai misijų turim tutorials bei friendly community kuri padės paaiškint kaip padaryt tas misijas ir kur eit ar net padės kartu praeit. Visas misijas galit pažiūrėt čia bei jų rewards http://dbuniverse.net/?missions http://dbuniverse.net/?quests Manau pradžiai užteks pasakot apie projekta nes yra begalė daug sistemų bei content ką galėčiau pasakot, o tam laiko nelabai turiu. Overall žaidimas nėra vienas iš lengviausių kadangi jis reikalauja šiek tiek galvojimo bei adekvačių sprendimų ir gerų communication su kitais žaidėjais. Ir reiktų pridur, kad šis žaidimas nėra kažkuo labai išskirtinis nuo kitų MMO žaidimų, jo principas yra beveik toks pat ir žinoma reikės šiek tiek laiko prie jo adaptuotis ir patirt pilna jo potenciala ir išbandyt pasikaut prieš kitų šalių atstovus ir patirt auforija kai dominuoji prieš kitus. Šiek tiek nuotraukų iš kelių sezonų ir, kad suprastumėt kaip žaidimas atrodo bee6d85039b43d8b96ec4f904018a0de.mp4 4d5c2b79396188a81323af4abd6509e5.mp4 Tutorial kaip susikurt account ir personaža
-
Sveiki, galbūt kažkas žinot kur gali būt ši problema, bet šiek tiek papasakosiu situacija. Jei kompiuteris būna išjungtas 2-3 dienas ir vėliau įjungi ties windows loading visada būna didžiuliai rainbow ir užtrunka apie 5-10min kol jos visiškai dingsta, realiai tokios didelės, kad negali matyt visiškai screen ir taip palaipsniu jos mažėja, ties bios jokių rainbow nebūna, kiek pastebėjau jei išjungi screen ir įjungi tai šiek tiek pagreitina, tas pats ir su HDMI kabeliu jei ištrauki ir įtrauki tai visi šiti rainbow greičiau dingsta, tai nežinau ar čia monitorius ar hdmi laidas ir gpu prie mirties ar dar kažkas
-
Gerk Finasteride 1mg vienas geriausių vaistų norint sustabdyt plaukų retėjima ir mažinant DHT tačiau jio gausi tik su receptu, o augimui Minoxidil ir microneedling tai kombinuojant šiuos dalykus rezultatai tikrai būna labai geri
-
Karo policija tikrai neieškos jei jis nėra kareivis, jie čia išvis ne prie ko. Pats kadangi turiu patirties šio sritį nes pats dirbau nemažai ir mokinau šauktinius tai yra vienas geras būdas kaip nusimazint nuo visos šios hujnios tai sakyt, kad neprisieksi Lietuvos valstybei per priesaika ir tiesiog išmes tave *Myliu SuperGames.lt* iš ten ir gausi bauda ir viskas.
-
Jaunimui kuris nori dirbt Lietuvos kariuomenė. Atvira nuomonė iš PKT
Barz parašė pranešimą Barz diskusijų temoje, sub-forume Apie viską
Buvau , buvo minčių ir pretenduot ir į SOP, bet paragavus šitos sistemos nebenoriu būt arti jos, nes su kiekvienu mėnesiu sugebėdavo kažką šlykštaus padaryt, kad lieki pasišlykštėjęs visam laikui kaip pvž pinigų vogimas ir premijų neišmokėjimas, kur net generalinės negali nieko padėt, o paklausus batalijono puskarininkio kodėl tokios nesąmonės darosi atsakymo negali duot nes pats būna pasimetęs kodėl tai darosi, galbūt būna noras vokt pinigų nesvarbu, kad dirbi vidaus reikalų ministerijai ir niekas apie tai nežino nes kaip visada Lietuvos kariuomenei *Myliu SuperGames.lt* ant žemesnių laipsnių karių nes žino, kad jie nieko nepdarys. -
Jaunimui kuris nori dirbt Lietuvos kariuomenė. Atvira nuomonė iš PKT
Barz parašė pranešimą Barz diskusijų temoje, sub-forume Apie viską
Apie sop nelabai ką žinau, esu tik bendravęs su keliais kai buvau pratybose, shoothouse ir netoli treniravosi sopai CQB. Tai nelabai galiu kažką pasakyt ar ten būtų geriau, bet manau, kad taip nes vis tiek nesusirinks kaimiečiai ir greičiausiai bus adekvatūs asmenys, nes visgi dirbtum prie elito. Bet labai sunku pasakyt kaip ten, nes niekas negali pasakyt. -
Jaunimui kuris nori dirbt Lietuvos kariuomenė. Atvira nuomonė iš PKT
Barz parašė pranešimą Barz diskusijų temoje, sub-forume Apie viską
Dėl finansinių problemų, negalėjau tiesiog išeit iš stabilių pajemų, todėl pratęsiau dar 2metam, nors puskarininkis plovė smegenis, kad prątesčiau dar 3 metam dėl premijų ir t.t -
Jaunimui kuris nori dirbt Lietuvos kariuomenė. Atvira nuomonė iš PKT
Barz parašė pranešimą Barz diskusijų temoje, sub-forume Apie viską
Visai pamiršau apie papildomus darbus ar verslus. Kai tiek yra neapykandos pamiršti daug svarbių dalykų. Jei kalbi apie šaukima tai nepabėgsi, turėsi gulage pabūt 9mėn, nebent kažkaip stebūklingu būdu rasi sveikatos problemų, bet yra šauktinių kurie ir su vėžiu praeina SMEK ir visiem *Myliu SuperGames.lt*, kad ten dvėsta po kelių mėnesių ir bando žudytis. -
Sveiki, dirbu PKT jau treti metai ir norėčiau pasidalint savo nuomonę apie Lietuvos Kariuomenės sistemą kaip viskas čia veikia ir ko tikėtis jei galvojat siekt karjeros šioj sritį nes tikrai čia yra žmonių kurie galvojat apie šį varianta. Tai pradėkim nuo to, kad visi pradėsit nuo šauktinio arba savanorio duonos. Apie tuos 9 mėnesius nieko nerašysiu nes ten yra viena didelė pornografija kurioj laikomasi žmogaus pisimo stereotipų. Iš taktinės pusės naudos iš jūsų nieko nebūtų - karo atvėju, nes gyvenam 2022 metais ir vis dar mokinamės WW2 ir partizanų taktikų. Dabar pradėkim kodėl nerekomenduoju dirbt šioje sritį Įsivaizdavau, kad kareivis yra tikro vyro pavyzdys: tvirtas, užtikrintas, turintis nuomone, ir t.t. Tačiau po tiek metų tarnybos yra visiškai atvirkščiai, šioje sritį jus sups alkoholizmas, lošimai, žemesnių žmonių žeminimai ir patyčios, smurtas, fizinės formos praradimas jei tokia turit. Realiai būsit žemiau nei bomžas prie kontiko neturėsit jokio balso būsit konkretus salaga ir dėl to nieko negalėsit padaryt ir tiesiog turėsit klausyt Ta pati *Myliu SuperGames.lt* rutina: kiekvienais metais darysit ta patį per ta patį nieko kito negalėsit daryt. Ginklų GVT, granatų metimas, fizo, supisti judu dengiu, supistos skyrių, būrių, kuopos ataskaitinės kuriose darysit ta patį *Myliu SuperGames.lt* judu dengiu. Ir nesvarbu, kad būsit visa šita šūdą atsiskaitę jau šimtus kartų jūs vis tiek turėsit tai daryt. Realiai ką manot per FB ir google pasiseka labai retai kažką įdomiau padaryt nes ten tik propaganda praplaut žmoniem smegenis, kad matytumėt kaip mes dirbam ir kaip čia įdomu nors viskas yra atvirkščiai, nes jūs supisti daržovės. Viskas nuo šaukimo realiai nesiskirs būsit toks pat salaga ir būdamas PKT. Skiresi tik tuo, kad galėsit parūkyt kada norit Negalėsit nieko gyvenime planuot nes *Myliu SuperGames.lt* žino kada sugalvos vidurį nakties pakviest į darbą, o jei ir susiplanuosit kelis mėnesius į priekį bus mažas šansas, kad jums pavyks tai įgyvendint nes dirbat labai nestabilem darbe ir *Myliu SuperGames.lt* žino ką tie bomžai gali sugalvot gal judu dengiu savaitgalį nes rusai puola (galioja jei dirbat koviniam batalione nežinau kaip kitur) Kariuomenė visada bus teisi nors jei ji ir pažeis įstatymus ar bandys jum supist gyvenimą. Pradėkim nuo to, kaip šauktinis nusišovė šaudymo metu, nors vykdant kovinius šaudymus turi būt užtikrintas ir apribotas žmonių išėjimas iš saugumos zonos įpač kai yra išduodi koviniai šaudmenys nes tai turėtų užtikrint šaudymo vadovas ir saugos instruktoriai kurie atsakingi už sauguma, nes jei ir kas nutiktų už tai bus atsakingas šaudymo vadovas, tai šiuo atvėju Lietuvos kariuomenė labai gražiai viska sugeba nuslėpt. Jei negausit kokios nors piniginės premijos už jūsų darba, o visi kiti gaus greičiausia už tai, kad per mažai lindot į šikną, o kai paklausit kaip tai gali būt jūs atsakymo negausit nes jis bus "-Nežinau kaip taip galėjo būt, niekuo negaliu padėt" Jei bandysit ieškot teisybės bus labai sunki tarnyba Būsit pririštas prie šio darbo kaip šuo prie pavadėlio pats norėjau nutraukt sutartį tačiau niekas jūsų neišleis kol nepasibaigs sutartis ar neatsiskaitysit už jūsų baiktus kursus jei tokius baige. Kas yra piniginės tuštinimas tai reliai be sutarties pasibaigimo niekur neišeisit. Jus bandys visaip prigaut, kad tik toliau testumėt sutartis yra atvėju kai žmonės iki sutarties galo likus 1mėn sužino, kad jiem sutartis buvo pratesta automatiškai 5metam, tai teoriškai pasirašai nuosprendį dar 5 metus pakimarint lagerį Dirbsit gruščiku ne kiek kariausit, o nešiosit daiktus, vienu žodžiu darysit kas jum nepriklauso iš ko naudos nebus visiškai ir pagalvosit su kokiais debilais dirbu. Sovietmečio panetkės. Manau nereik nieko rašyt, taip jos vis dar egzistuoja. Teoriškai karjeros nepasieksit būsit hardstuck seržantas max, galbūt gausit vyr.serž jei gerai palysit į šikną arba būsit jau netoli pencijos. Supisit sveikata kaip *Myliu SuperGames.lt* žino kas, pats dirbu koviniam batalione ir turiu daug pažystamų kas šio darbo dėka vaikšto po rebilitacijas Remiuosi savo patirtimi dirbdamas koviniam batalione, nesakysiu kur nes didelis šansas, kad ši informacija nukeliaus ir toliau. Tikiuosi jaunus gamerius atvesiu į teisinga gyvenimo būda ir bėksit nuo šios specialybės nes ką matot apie kariuomenė yra vienas didelis melas, nes nežinot kas ten per gaidynas sistemą. Turiu pažystama Kapitona kuris gailisi, kad skyrė savo gyvenima šioj sritį, jei galėtų nedarytų tokios klaidos. Realiai labia daug žmonių išeina iš šios darbo srities pamate visa tiesa apie Lietuvos Kariuomene. Tačiau again nežinau kaip kituosi batalionuose ten kaip logistikos kur bičai bulves skuta ir nieko neveikia, bet manau ir ten tas pats gaidynas tik, kad fiziškai ir psihologiškai lengviau.
- 26 atsakymų
-
- 22
-
-
Užmeščiau jei šūdus nekeltum kažkokius. Huge L ratio
-
Kiek galima gaut pavedimo į swedbank kol uždeda mokesčius?
Barz parašė pranešimą Barz diskusijų temoje, sub-forume Apie viską
Jei dar įdomu tai metinės nedeklaruojamos pajamos gali būt 1.500eu. Viso persivedžiau 5.000eu per metus kas eigoj gavosi, kad būtų reikėję sumokėt 525eu nuo tos sumos, bet kai deklaravau pajamas išėjau šiektiek į pliūsą nes praeitais metais buvau ant biuletenio, ir buvau nedeklaraves pajamų kai baigiau šaukimą dar kažkada tai ir už tai sumokėjo, tai eigoj kur turėjau būt minuse išėjau dar ir į pliusą. Kitas dalykas gali bandyt nuslėpt tuos savo persivestus pinigus nes kai pildai deklaracija turi pažymėt ar esi gaves papildomų pajamų ten iš *Myliu SuperGames.lt* žino kur tai jei pisi visur "neturiu", "neturiu" galų gale bus deklaracijoj 0.00eu, bent taip pas mane darbe keli daro kurie iš užsienio svetainių persivedė papildomų kapeikų ir visada iš deklaracijos gauna nulius arba dar ir sumoka jiem, bet čia nežinau, bent man kažkaip rizikinga atrodo abusint tokį dalyka. O taip tai reik sumokėt 15% nuo metinės sumos tai sakykim persivedi 11.500, matematika būtų tokia 11500 - 1500 = 10.000 nu ir tada 10000 x 0.15 = 1500 (< gausis, kad reiks sumokėt). -
Atvirai geriau nemokėčiau jokių taršos mokesčių, bet yra kaip yra. Ar kainos adekvačios? Manau, kad nelabai. Neseku labai naujienų kas darosi Lietuvoj, bet kiek žinau ši nesąmonė bus ir kasmetinė? Tai tuo atvėju bus tikrai nelinksma žmoniem kurie vos verčiasi. Ar padės išvalyt nuo taršos? Tikrai ne. Manau, kad tai tik dar vienas būdas Lietuvai išlipt iš skolų liūno kuris padės pakelt šiek tiek ekonomika, nes kiek žinau Lietuva turi begalo daug skolų Europos Sąjungai. Tačiau tai tik mano nuomonė kuri nieko nereiškia ir galbūt stipriai klystu.
- 26 atsakymų
-
- 2
-
-
- taršos mokesčio skaičiuoklė
- tarša
-
(ir dar 1 )
Visos žymės:
-
[GFX] Halloween nuotraukų manipuliacija
Barz parašė pranešimą Barz diskusijų temoje, sub-forume GFX Galerija
Jo, nelabai buvau in mood ieškotis daugiau renderių ir idėja turėjau tokia labai chill vibo -
Sveiki, visai neseniai pradėjau domėtis manipulacija nuotraukų ir būtų įdomu sužinot ar yra žmonių kurie karts nuo karto daro panašius gfx darbus? Pats pabandžiau pirma karta padaryt kažka panašaus ir buvo visai įdomus experience



