Guest Paulius

NBA 08

Recommended Posts

Guest Paulius

NBA 08

Taigi kartu su naujai prasidėjusiu krepšinio sezonu, visus šios sporto šakos atstovus sveikina ir naujasis „NBA Live“ serijos žaidimas, šįkart prie pavadinimo prisidėjęs skaičiukus „08“. Tikri krepšinio fanai šį naująjį serijos žaidimą įsigys iškart, pernelyg daug negalvodami, nes tai „naujas“ produktas. Dėl to jų kaltinti nereikėti. Aš irgi turiu savo itin mėgstamas serijas, kurių naujus žaidimus pirkčiau ilgai nesigilinęs į kokybę. Bet panagrinėkime naująjį „NBA“ kiek iš kitos pusės, iš paprasto žaidėjo pusės, kuris dažniausiai ieško žaidimų pramogai ir jam nėra didelio skirtumo, ar pirkti „NBA“ ar kokį „NHL“, „FIFA“ ar kitą sporto žaidimą. Kad ir tą patį „NBA 2K8“.

9832.jpg

Galime pagirti „EA“, jog šiais metais žaidimas iš tiesų skiriasi. Tiesa, ne įvairiais režimais, naujomis galimybėmis ar kitais papildomais dalykais, o taip, kaip pats žaidimas žaidžiasi, t.y. „gameplėjumi“. Iš dalies jeigu bandėte senesnes dalis, tai daugelį prisiminimų galite lengvai užmiršti – jų tikrai neprireiks. Taigi, vienas pirmųjų pasikeitimų, kurį lengvai pastebėsite tik pažvelgę į varžybas – tai pasikeitęs kameros vaizdas. Jeigu seniau beveik didžioji dauguma rungtynių vaizdo būdavo rodoma iš šono (tipiška transliacija per televizorių), tai dabar jūsų žvilgsnis į žaidėjus kris tiesiai jiems į nugaras. Tokiu būdu galima daug lengviau organizuoti atakas, stebėti kas vyksta aikštelėje ir geriau planuoti savo veiksmus.

9833.jpg

Kiti svarbūs nauji žaidimo aspektai – patobulintas valdymas. Tiesa, didžioji dalis pagrindų liko ir tie žaidėjai, kuriems teko garbė žaisti senesnes dalis, tikrai susigaudys be didesnių sunkumų. Tuo labiau, kad ir didžioji dalis naujovių patyrusiam žaidėjai bus lengvai įkandamos. Viena jų – daug tobulesnis atakos valdymas. Įsivaizduokime tokią situaciją, jūs varotės kamuolį, pasuojate jį arti krepšio esančiam žaidėjui, kuris atlieka keletą klaidinančių judesių ir atsiduria netoli krepšio, dabar jūsų sprendimas – mesti į jį, ar dėti į krepšį. Dėka galimybės atlikti gan tolimus ir tikslius perdavimus, bei greitai atlikti atakas, visas žaidimas tampa išties labai greitu. Tiesa, jis galėtų būti ir dar greitesnis, jeigu žaidėjai sugebėtų bent kiek greičiau atlikti pasus ir nepaprastų kamuolių paprastose situacijose, kas dažniausiai išties sukelia nemažą galvos skausmą.

Bandę praėjusių metų „NBA“ dalį, tikriausiai dar puikiai prisimins apie ten ypatingai stipriai vyravusi „superžvaigždės“ modelį. Šiais metais pernelyg didelis dėmesys tam tikriems žaidėjas išnyko, tiesa atskirti kur cia žaidžia koks lygos naujokas, ar koks Kobe, Arenas, Wade, Novitzkis arba kitas žinomas žaidėjas bus galima netik pagal marškinėlių numerius. Visi garsūs žaidėjai turės savo specialus judesius, kurie leis jiems tapti išties labai vertingais žaidimų aikštelėje. Tiesa, ilgiau pažaidus pastebėsite, kad ir šie žaidėjai išliko kiek pervertinti, t.y., jų atliekami veiksmai dažniausiai yra nesustabdomi, o šoklumas kai kurių žaidėjų gerokai prasilenkia su realybe. Tad lemiamais rungtynių momentais, jūs nejučia pajusite, jog atiduodate kamuolį vienam iš tokių žaidėjų, nes juo pasitikėti visada galima. Tačiau mes juk ypatingai gerai žinome, kad žvaigždės ne visada taip jau gerai sužaidžia. Klaidas daro visi.

Iš kitų „gameplėjaus“ naujovių būtinai verta paminėti vieną naują savybę, kurią aš linkęs įvardyti kaip „gerųjų zonų aptikimo mechanizmą“. Taigi, dabar puldami priešininko krepšį galite paspausti vieną mygtuką (priklausomai su kokia konsole ar PC žaidžiate) ar ant parketo atsiranda žymė, kurį skiriasi priklausomai nuo to, kokioje zonoje atsiduria žaidėjas: „karštoje“ ar „šaltoje“. O būtent tokius apibūdinamus šios zonos gauna pagal tuo metu klamuolį turinčio žaidėjo sugebėjimus mesti iš tų vietų. Kaip jau supratote, kiekvienas žaidėjas geriausiai pataiko savo „karštojoje“ zonoje, o iš kitų zonų sulaukti gero metimo yra gerokai sunkiau. Dėka šio naujojo mechanizmo, dabar įvairios taktikos daugiausia susideda iš savo žaidėjų išvedimo į jo geriausias zonas, o jeigu tai neįmanoma padaryti, dažniausiai tenka perduoti kamuolį kitam žaidėjui, esančiam daug geresnėj pozicijoj.

9834.jpg

Ilgiau pabandžius žaidimą, imi pastebėti, kad žaidimo kūrėjai tiek daug savo jėgų skyrė „gameplėjaus“ ir geresniam žaidimo veikimui. Visų pirma naujų dalykų ar režimų jame galite net nebandyti ieškoti. Galite pabandyti sudalyvauti dėjimų, tritaškių konkursuose ar išbandyti savo jėgas naujokų iššūkyje. Tiesa, didesnė dalis europietiško krepšinio gerbėjų tikriausiai apsidžiaugs išgirdę apie galimybę savo jėgas išbandyti Pasaulio Krepšinio Čempionato režime, kuriame jūsų dėmesiui 8 pasaulio komandos. Tiesa, sunkiai pavyktų jas visas įvardinti kaip stipriausias, nes ten tikrai trūksta kelių stiprių rinktinių. Dar daugiau, ten nėra ir Lietuvos, apie ką seniau jau rašėme. Tad vargu ar prie šio režimo bus praleidžiama kiek nors daugiau laiko, tuo labiau varžybos jame nuo įprastų „NBA“ rungtynių ne kažin kaip skiriasi.

9835.jpg

Persikėlus į žaidimo grafinę pusę, pabandyti surinkti gerų žodelių nėra taip jau lengva. Lyginant PC ir konsoles, tenka pažymėti, kad pastarosiose žaidimas atrodo ir veikia geriau. Vertinant konsoles, pirmenybę norisi skirti skirti būtent „Xbox 360“, kurioje „NBA“ atrodo geriausiai iš visų konsolių. Tiesa, „PS3“ versija beveik neatsilieka, tad jeigu turite bent vieną iš šių konsolių – didelio skirtumo nėra. Iš garso pusės, meniu esantis garso takelis kaip visada – pataiko į gatves kultūros stiliaus žaidimo publiką ir kaip nors prikibti prie jos būtų sunku. Komentarai pačiame žaidime kaip visada gyvi ir įdomūs, bei realiai reguojantys į įvykius aikštelėje (bent jau teoriškai). Taigi Ernie Johnson ir Greg Anthony komentuojantys Visų Žvaigždžių savaitgalį tikrai nepagailės karčių žodelių, po nepasisekusio jūsų dėjimo.

Apibendrinant, galime sakyti kad „NBA Live 08“ vertas dėmesio. Tiesa, pagal aprašymą jūs tikriausiai pastebėjote, jog jis neypatingai toli pažengė lyginant su ankstesnėmis dalimis ir jūs būsite iš dalies teisūs. Serijai dar išties daug trūksta iki kitos krepšinio serijos „2K“, kuri yra pažengusi gerokai toliau. Tačiau dideliems „EA“ ir „NBA“ gerbėjams, kuriems vieno žaidimo apie krepšinį per metus yra maža, „NBA 08“ gali tapti išties rimtu pirkiniu šiais metais.

[youtubecom]

[/youtubecom]

Straipsnių rašymo savaitė: +5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Ta prasme aš surenku informacija iš visokių google rastų puslapiu :]

Tai ką man ir rašyt visus ? :D

Pvz : Aš žaidimo Reikalavimus iš torrent.lt pasižiūriu , Paveikslėlius per google vaizdus , filmukai iš youtubes , ir t.t :]

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Guest Paulius
man tokie sportiniai nlb idomus

Man tai patinka paskuj kai nba ziuriu per tv atsimenu wisu pavardes :D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele