Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

The Witcher.(11)


JumpeR`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5506 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Apžvalga : Nesibaidykite naujovių! Tikriausiai tai yra pats geriausias sakinys pradžiai. Nepaisant mano žodžiu, manau, kad kai kurie žmonės vis tiek pasibaidys naujos kovos sistemos, kuri pakeitė seną ir visiems gerai žinomą, kurioje reikia spragsėti pelės klavišu ir žiūrėti į kaip ritmiškai mojuojame kalaviju. Ne, visiškai to bijoti nereikia, nebent jūs norite vieno iš giliausio ir vieno geriausio žaidimo išleisto per 2007 metus. Beje, asmeniniams kompiuteriams išleistas The Witcher yra išrinktas 2007 metų RPG žaidimu, o tai jau ši tą pasako, ar ne ?

Apie : Žaidimas pastatytas ant 2007 metų Aurora variklio, kuriuo taip pat varomas Neverwinter Nights. The Witcher yra veiksmo RPG, jis yra Diablo ir sudėtingesnės struktūros žaidimo, tokio kaip Neverwinter Nights, mišinys. Skamba išties smagiai. Kita vertus čia jūs galėsite žaisti tik už vieną veikėją - Geralt Rivia. Tai ir yra tas tipelis iš pavadinimo, taip, tas monstrus naikinantis raganius. O monstrus žudo tokiame gražiame pokariniame fantazijos pasaulyje , kuris vadinasi Temeria. Pasaulis sukurtas remiantis Andrzej Sapkowski, dar 1990 metais, parašytu romanu „Raganius“, tai reta šiais laikais, tačiau knygos adaptacija tikrai sėkminga.

Truputi daugiau : Manyčiau nebus jokios nuostabos, kai išgirsite, kad žaidime egzistuoja gėris ir blogis. O siūlelis tarp gėrio ir blogio taip pat nėra storas, todėl kartais yra sunku atspėti, kas čia yra geras, o kas blogas. Tuo puikiai įsitikinsite žaidimo pradžioje, t.y. prologe, čia jums teks nukauti kelis blogiukus, kurie užpuolė raganių tvirtovę ir užmušė vieną iš jūsų bičiulių. Kaip bebūtų nei vieno iš aplinkinių rankos nėra švarios. Vienas iš prekiautojų, su kuriuo turėsite reikalų, jau pasinėręs į blogio kultą, vėliau pasirodo, kad sargybinis, kuriam padedate yra niekingas žagintojas. Kaimo dvasininkas, kuriam padedate valyti teritoriją nuo velniško šunies, vadinamo „The Beast“, iš tikrųjų yra nekenčiantis moterų pamišėlis. Na taip, viskas yra tikrai painu, bet ar ne to mes ir norime ?

Ne, The Witcher nėra viskas kaip saulės šviesa ir saldainiukai ant pagaliuko. Tačiau nepaisant kai kurių nesklandumų žaidimas pasiūlo įdomią istoriją, kuri viduryje žaidimo nepaprastai įtraukia. O įtraukia dėl to, kad pasiūlo begales veiksmu, kuriuos turite atlikti. Žaidime veikėjai atrodo tarsi tikri asmenys, su savo charakteriu ir tam tikrais bruožais, o ne kaip daugelyje kitų fantazijos žaidimų, pasirinkę savo geras / blogas / neutralus ideologiją. Tiktai keli istorijos aspektai jums primins, kad tai yra žaidimas.

Žaidimo problema yra tekstai versti iš lenkų kalbos. Kartais būna taip, kad supranti: veikėjas tikrai norėjo išreikšti kažką svarbaus ir jaudinančio, tačiau visa tai palieka jus tamsoje, nes veikėjo žodžiuose trūksta motyvacijos. Ties šiuo aspektu dialogų problemos nesibaigia. Keiksmažodžiai ir keistoki žodžiu parinkimai yra kita svarstoma problema. Vienu momentu atrodo, kad klausaisi įprasto RPG žaidimams dialogo ir staiga... ...staiga pasipila „F“ bombos. Yra šiek tiek keista klausyti grupės lyderį kreipiantis į moterį „babe“ ar iš jūsų valdomo veikėjo Geralt lūpų išsireiškimą „Abso-f***ing-lutely!“. Taigi išvados yra tokios: žaidimo nuotykių ieškotojai atrodo tarsi žili kariai, turintys neaprėpiamos patirties, tačiau skamba kaip tipeliai iš auštosios mokyklos.

Sekso šiame žaidime taip pat yra daug. Šiek tiek keista, kad vos ne kiekvienoje pašalinėje užduotyje Geralt atsiduria horizontalioje padėtyje vos ne su kiekviena sutikta moterimi. O graudu yra tai, kad už kiekvieną tokį pasilinksminimą jūs gaunate žaidimo kortą, ant kurios pavaizduota mergina viliokliška poza.

Žaidime yra trys skirtingi kovos budai: greitas, galingas ir skirtas grupei. Su greitu stiliumi bus lengviau kovoti prieš mažesnius ir greitesnius priešus, su galingu prieš raumeningu vyrukus, o su grupei skirtu stiliumi, prieš įvairius priešus. Kiekvienas stilius gali būti patobulintas su įgūdžių taškais, kurie yra gaunami pakėlus savo herojaus lygį. Taip pat su kiekvienu nauju lygiu galėsite kelti ne tik įgūdžius, bet ir veikėjo savybes, atributus.

Grafika : Aurora variklis dar niekada neatrodė taip gražiai, net sunku rašyti, kad šis variklis tarnavo Neverwinter Nights dar 2002 metais. Peizažai yra be galo žavūs ir saviti. Dauguma iš akmens statytų pastatų žaidime yra griūvantys ir trupantys. Kaimai sudaryti iš apgriuvusių trobelių su byrančiu tinku ir šiaudiniais stogais. Atrodo, kad dangus visuomet yra blanki plieninė pilkuma ir lietus plūsta beveik kas antrą dieną. NPC yra purvini ir dažnai su randais, kurie verčia apmastyti jų praeitį.

Garsas : Žaidimo garsinis apipavidalinimas taip pat be priekaištų. Kiekvienas personažas žaidime turi savo gyvenimą, kalba svarbiomis temomis. Ir visa tai dar yra apsupama subtiliomis, gal net baugiomis melodijomis, šis puikus garso takelis yra ypač efektyvus naktį, tamsoje. Gotikinė muzika mėnulio šviesoje priverčia pasijausti taip, lyg kažkas praeitų pro jūsų kapą.

Įsimenama istorija, nuožmi kova, žavūs personažai – ko čia galima nemėgti..?

Screen's & video :

the-witcher-1.jpg

The_Witcher_70860.jpg

the%20witcher_qjpreviewth.jpg

[youtubecom]

[/youtubecom]

Reikalavimai :

Procesorius: Pentium 4 2Ghz arba Athlon 2000+

Atmintis: 1GB (Windows XP), 2GB(Windows Vista)

Vaizdo korta: GeForce 6800 / Radeon X1300 ir aukščiau

Straipsnių rašymo savaitė: +5

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 mėnesių...

Bandžiau neseniai. Išinstaliavau. Valdymas absoliučiai tragiškas, neketinu pratintis. Nesuprantu kam išradinėti dviratį, jeigu jau yra bent keli standartiniai valdymo modeliai. Ir ne "paspaudus mygtuką stebėjimas kaip mojuojama kardu". Prašau pamėginti pažaisti Assassins Creed arba, skolinantis iš kito žanro, - Gothic II arba Oblivion.

Paspaudimas ir ėjimas gerti arbatos yra būdingas senesniems RPG bei MMORPG tipo žaidimams dėl kelių priežasčių. Šiaip ar taip, tai jau praeitis. Senokai.

O knygos neblogos. Netgi itin neblogos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5506 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...