Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[windows 8] Neina nieko atidaryti


Huine

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4079 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi windows 8 naudojosi gan senai, bet šiandien prisėdes prie kompiuterio matau milžinišką bėdą...

Tiesiog man neina nieko atidaryti nei žaidimo, nei naršyklės, nei Valdymo skydo.... Nesuprantu kas vyksta tai pat matau ESET dinges.

Gal yra žinančių ar yra kam nors jau buve tokia problema, man tiesiog neina nieko atidaryti...

Prašau jūsų pagalbos, neignoruokite, padėkite. Dar nieko neina siūsti ir t.t.

Ai beto supratau, kad tikriausiai man neatidaro tik .exe failų, nes jungdamas MINECRAFT jis man pasileidžia, o minecraft yra .jar formatu.

Įdėčiau fotografijų, bet neina ir PAINT atidaryti... O lentelėje rašo : Jūsų internoto saugos parametrai neleido atidaryti vieno ar kelių failų.

Nelikit abėjingi.

:)

Redaguota , nario HuInE.TxT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Gal reiktu Windows Restore padaryt..

P.S. Beje minejai kad neatidaro .exe failiuku. Gali but toks dalykas kad pridirbai nesamoniu, tokiu kaip pvz: Nori atidaryt koki zaidima, pvz CS. Ant failiuko (Kazkaip, nezinia kam ir kodel..) spaudi Open With ten pasirenki kokia nors programa (Nesvarbu kokia, tarkim Bloknota .txt) ir pamirsti nuimt varnele apacioj kur tipo "Isimint, ir atidarinet tokio tipo failus visada". Ir automatiskai visos PC esancios programos tampa niekam tikusios, nes visos yra .exe formatu, ir dabar jas bandant atidaryt PC uzgrybauja i Bloknota (Aisku jam niekas neiseina) ir Windows galima sakyt kad parejo..

Nesakau kad 100% pas tave tokia nesamone, tiesiog esu susidures daug kartu su tuo ir ant XP ir ant Win7,..

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4079 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...