Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

www.fortcarson.lt - 20:00 STARTAS!


Mead0w

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4169 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Beja pamirsau pasakyti, serveris kurtas ne nuo mRPG tad felka pasiduxinai biski ;D

Aš nesakiau, kad nuo mRPG, tai katik užsidūxinai tu :)

Serveris gaidys ^^. mRPG GM'o editas :D Neko gero , neko nepakeista aiiii sorry , teksto spalvos pakeistos , vsioooo! Daugiau neko :D

Sančio taip pasakė, vaiki tu. Serverio mappas-šūdas, administracija-šūdas, scriptas- nežinau, patiko tik registracija :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Administracijai per mazai komandu buvo tvarkytas, del mappu yra kai kur klaidu gal kai kur nelogiskai sumapinta. Cia tiesa, bet sancio gali dust kuo toliau, mazvaikis cia man pisa prota, beje dosinai nedosinai aciu kad pasakei, irodymu yra, dominus prisijungs man tavo ip adresa perduos tada galesim pakalbeti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Administracijai per mazai komandu buvo tvarkytas, del mappu yra kai kur klaidu gal kai kur nelogiskai sumapinta. Cia tiesa, bet sancio gali dust kuo toliau, mazvaikis cia man pisa prota, beje dosinai nedosinai aciu kad pasakei, irodymu yra, dominus prisijungs man tavo ip adresa perduos tada galesim pakalbeti.

OI oi kietas su IP busi ane?

mazvaikis , mhm jau nebe . :X Nebijau tu "HACKERI" :pp

P.S galit uždūsti *Myliu SuperGames.lt* vistiek jūsų projektui prisiprašot. ;X

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

OI oi kietas su IP busi ane?

mazvaikis , mhm jau nebe . :X Nebijau tu "HACKERI" :pp

P.S galit uždūsti *Myliu SuperGames.lt* vistiek jūsų projektui prisiprašot. ;X

Labai kietas busiu su tavo IP, paziuresim.

mazvaikis jau nebe sakai? gimtadienis pries savaite 13 suejo, axujelini? As hackeriu skelbiuos? Ne - susivartei - pusk naxuj vaikeli

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Administracijai per mazai komandu buvo tvarkytas, del mappu yra kai kur klaidu gal kai kur nelogiskai sumapinta. Cia tiesa, bet sancio gali dust kuo toliau, mazvaikis cia man pisa prota, beje dosinai nedosinai aciu kad pasakei, irodymu yra, dominus prisijungs man tavo ip adresa perduos tada galesim pakalbeti.

Jūs vadinatės RPG serveriu, nors PD tokią pačią turiu, tik geresnę :) Tada fontanų prigrūsta prie bibliotekos, už nieką gavau ban iš Meadow (air break išėjus iš kavinės..OOO) su mappu esate GRP, dar bandote kažką knisti, kad RPG. šaunu, kad nors pripažįsti, jog šūdą sukūrėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Administracijai per mazai komandu buvo tvarkytas, del mappu yra kai kur klaidu gal kai kur nelogiskai sumapinta. Cia tiesa, bet sancio gali dust kuo toliau, mazvaikis cia man pisa prota, beje dosinai nedosinai aciu kad pasakei, irodymu yra, dominus prisijungs man tavo ip adresa perduos tada galesim pakalbeti.

Nu ir juokingi jūs man :D Hackeriai *Myliu SuperGames.lt* :D dLc ir man įdomu ką tu su tuo IP'u veiksi? ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Administracijai per mazai komandu buvo tvarkytas, del mappu yra kai kur klaidu gal kai kur nelogiskai sumapinta. Cia tiesa, bet sancio gali dust kuo toliau, mazvaikis cia man pisa prota, beje dosinai nedosinai aciu kad pasakei, irodymu yra, dominus prisijungs man tavo ip adresa perduos tada galesim pakalbeti.

Žinai dlc, senokai, labai labai senai aš iš taves pirkau paslaugas, bet man įdomu ar nuo to laiko bent kiek pasistumėjai į priekį ( savo žiniomis )? Asmeniškai kaip žmogus kaškada pirkes iš taves paslaugas, aš padariau milžinišką žinksnį į priekį, kodėl ? Arba tiesiog tu milžinišką žinksnį paėjai atgal. Bet tai buvo kai dar net GRP modo nemokėjau valdyti, net nemokėjau tinkamai pajungti FS. :D

Tą išsiaiškinsim kai startuos mano RPG, bėja man neprireikė jokių MRPG jam darant.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4169 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...