Peršokti į turinį

Kiek kainuoja ram?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4152 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai va turiu as kompa ir Vaizdo plokste yra : Nvidia GeForce 9600GT .Si plokste tai pritaikyta zaidimams bet mano kompas tik su 2gb ramu tai va gyvenu as mrj ir norejau paklaust kur galima nusipirkt ramu kad butu pigiau? Ir viso kiek jie kainuoja? dar norejau pasakyt as ruosiuosi i kompa isikelt 2gb ram nes vaizdo plokste gera.4GB ramu uzteks tai turetu pavezt zaidimus 5d7dbb673b5113ef0d3393eebc118ded602.png

Redaguota , nario arnius13
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 GB RAM DDR2 kainuoja daugiausiai 100LT, priklausomai nuo firmos.

1 GB DDR3 išvis nelabai būna gamyboje, o 2GB kainuoja vėlgi iki 100LT priklausomai nuo firmos.

Tačiau, jei tau reikia 2GB lusto, iš karto galiu pasakyt, kad bendroj sumoj vistiek gausis kažkur apie tą patį 100LT suma, ne kitaip.

Dabar dėl tavo paties PC. Tie gražuoliai skiedžia apie 32-bit sistemą ir kad aptiks tik 3GB, tegu pasitikrina sveikatą ir smegenų veiklą pas daktarus, nes Windows specifikacijose aiškiai parašyta - visos 32-bit sistemos aplinka 4GB operatyviosios atminties.

Tačiau žiūrint į tavo procesorių jei atvirai, tai norisi verkt. AMD? Nvidia sudėjai su AMD? Ir tikiesi pažaist žaidimus?

Prieš 6 metus AMD buvo gera firma, gaminanti gerus procesorius, deja, Intel jie niekada neaplenkė ir nesugebėjo gamint tokio stabilumo ir galingumo lustų. Net jei ir nusipirksi daugiau RAM, situacija nepasikeis, nes pas tave pats kompiuterio procesorius lėtas ir RAM didinimas tik didins problemą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš kur aš užsakinėju prekes, nes būna pas mane tokių žmonių, kad nori kažką iš manes nusipirkti, tai pas mane 2Gb RAM DDR3 55lt,o 4Gb RAM DDR3 apie 85Lt.

Pas mane kompiuteryje yra įdėta 6Gb RAM DDR3 ir rodo kad aptinka tik 3,26Gb, beto pas mane 32-Bit operacinė sistema. Tai 'unitazas' tau gydytis reikia. Kainas Tai bilenkokias sakai, net negalvojęs...

Redaguota , nario webFORyou
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš kur aš užsakinėju prekes, nes būna pas mane tokių žmonių, kad nori kažką iš manes nusipirkti, tai pas mane 2Gb RAM DDR3 55lt,o 4Gb RAM DDR3 apie 85Lt.

Pas mane kompiuteryje yra įdėta 6Gb RAM DDR3 ir rodo kad aptinka tik 3,26Gb, beto pas mane 32-Bit operacinė sistema. Tai 'unitazas' tau gydytis reikia. Kainas Tai bilenkokias sakai, net negalvojęs...

Aš sakau kainas iki, o ne konkretiems modeliams, nes yra įvairių parametrų, be to, nereiškia, kad pas jį stovi būtent DDR3 prie tokio procesoriaus.

O dėl tavo 3,26GB tai galiu pasakyt tiek, pirma pasidaryk diagnostiką ir pasiskaityk kompiuterio dokumentus, ar nebus kartais vaizdo plokštė iš RAM pasiimanti dalį resursų, arba Windows savo reikmėms rezervuojantys? Visa tai galima padaryt per BIOS diagnostikas.

O jei netiki dėl RAM, keliaujam į Microsoft tinklalapį ir žiūrim:

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/aa366778%28v=vs.85%29.aspx#physical_memory_limits_windows_7

Ir kam prie 32-bit sistemos dėl 6GB RAM? Tai čia tau gydytis reikia, tikrai ne man, kai taip komplektuoji kompiuterį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tiffany outlet locationscheap tiffany & cocheap tiffany & co jewelrytiffany jewelrytiffany & co.The 500 tiffany outlet locations

cheap tiffany & co

cheap tiffany & co jewelry

tiffany jewelry

tiffany & co

.The 500 acre neighborhood took 5 days to completely clean up but a lot of us stayed to unclutter up after the festival.

Lately there have already been several reunions of the Woodstock celebration.In 1994 there was clearly a significant Woodstock reunion generally known as Woodstock 94.It absolutely was the twenty-fifth anniversary of this original Woodstock competition and their own logo stated it had become 2 even more days connected with peace and additionally love.Several bands accomplished including Metallica, Eight Inch Fingernail or toenails, and Exist.There were definitely only basic steps bands which performed at the two original Woodstock festival and also Woodstock 1994 reunion.A number of those bands and artists were Santana, The particular Band, and also Joe Cocker

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats AMD proca naudoju visus žaidimus varo ant MAXIMUM'o.

Vaizdo plokštė Nvidia GeForce GTS 450 ( 1GB ) užtenka ... 4GB Ram ir varo viska ant maximumo. Jokio lagg'o nėra.

Tai kad galit nenusišnikėtis kad AMD šūdas.. Šiuo metu taip AMD yra biški blogiau už INTEL bet visgi AMD yra gan gėra firmą ir gamina normalus procus.

Pas manė stovi : AMD Phenom 9750 Quad-Core Processor 2.4GHz . 4Branduoliai pas manė ir varo viskas kaip ant lekštutės..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4152 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...