Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[SVARBU] Jums svarbu tai žinoti. (Kurie gerbia SA-MP'ą)


aLL*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4182 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tiesa , visi normali scripteriai leavina sa-mp , nes nusibodo jis.. Kai buvo dar 0.2.2x versiją ar 0.3a versiją va čia laikai buvo.. buvo 2-3eiliniai servai o visi kiti normalį kūrti..

Vaikučiai jus galvote paemes iš SG.LT Gmą paleidės jį ant pns.lt ir jus būsite geriausias? Haha.. Aš turėjau pries 2metus serverį , eilinis GRP serveris bet aš jį nors editinau , mappinau bandžiau kažka kurt.. IR esu surinkes jame 70žmoniu rekorda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesa , visi normali scripteriai leavina sa-mp , nes nusibodo jis.. Kai buvo dar 0.2.2x versiją ar 0.3a versiją va čia laikai buvo.. buvo 2-3eiliniai servai o visi kiti normalį kūrti..

Vaikučiai jus galvote paemes iš SG.LT Gmą paleidės jį ant pns.lt ir jus būsite geriausias? Haha.. Aš turėjau pries 2metus serverį , eilinis GRP serveris bet aš jį nors editinau , mappinau bandžiau kažka kurt.. IR esu surinkes jame 70žmoniu rekorda.

Kai buvo 0.2.2x 0.3a tokiu lenku , oj rusu, wut eva same shit nebuvo dar lietuviškuose serveriuose ir neprimete kažkuo, ir tu tikrai dar nežaidei o vaflinais iš mamos papo.... IR tu nenormalus nei žmogus nei skripteris bet tu leavini, valio...

"Turiu ne kokią žinia, nusivyliau aš jumis... Juk žinote, kad SA-MP'as vis mažiau populerėja, leavin'ą ir pnš.

Tad, šią žinutę, rašau tiem kurie žaidžia SA-MP'ą bei turi serverius."

Ką tu čia tuo norejai pasakyt? tu esi visiškai neteisus, populėrėja samp, o kas leavina tai lašas juroj, dabar nueik į koki fr'ą ar ką paklausk kas kiek žaidžia, tikrai ne viena ir ne du rasi kur žaidžia pirmas savaitęs... Nes jis dar ilgai bu populerus, peace nigga... ir baik nusišneket niekas neklausys, nors čia yra išties kažkiek tiesos bet tu nieko nepakeisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4182 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...