Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[SVARBU] Jums svarbu tai žinoti. (Kurie gerbia SA-MP'ą)


aLL*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, SuperGames.LT nariai

Turiu ne kokią žinia, nusivyliau aš jumis... Juk žinote, kad SA-MP'as vis mažiau populerėja, leavin'ą ir pnš.

Tad, šią žinutę, rašau tiem kurie žaidžia SA-MP'ą bei turi serverius.

Žmonės, pamenat prieš kokius metus žaisdavme tuose dabartiniuose kaip SARG.LT, LMG.LT ir t.t. serveriuose, kai turėjome mažai pinigų, patirties. Varinėdavome po visą miestą, kad uždirbtume litus ir nusipirktume Tr. Priemonę ar ginklų.

NA O DABAR! Pasižiurėkit, "SA-MP Serveriai" skiltį, nei vieno normalaus serverio visi su***** projektai kuriem tik svarbu, kad ateitu koks vaikas, gautų tą beprasmį admin'ą ir atseit reklamintų, kad kiti ateitų.

O, dabar yra rimtų projektų, bet jiuose niekas nežaidžia, nes ten BLEMBA "nedalina adminų"

Tad, vaikai supraskit jog, SA-MP'o tikslas ne turėti adminą ir milijonų, tikslas yra pagauti žaidimą kaip realiam gyvenime.

Ir dar, vaikai kas per mada kurt servus kuriuos ne tu kūriai, ką blem?! Mamyte duoda kelis litus, kad nusipirktum šūdiną hostą?

Jei kuri serverius MOKYKIS, MOKYKIS tai daryti!!!! Eik į pamokos skiltį, pasiimk GRP 4 mod'ą ir kurk sistemas.

Dar atsimenu kelis, manęs prašydavo pakeisti versiją, nuimti pass, pakeisti pavadinimą. Čia jau py****

jei nieko nemoki tai nafik kurt? Eik į gerą servą, ir žaisk kaip realiam gyvenime.

Sukūriau penkis SA-MP įsakymus, kad šis žaidimas išliktu, nors kiek

1. Neprašyk iš admin'o aukštesnio rang'o pareigų bei kito.

2. Nekurk serverio jei nemoki dirbt su PAWNO.

3. Nevok Mod'ų, ir nesakyk, kad tai tu kūriai.

4. Žaisk tik tuose serveriuose kurie turi unikalų mod'ą, kurie nieko nevogia.

5. Kurkit, nebent kito styl'o serverius ne GRP ir RPG.

Na, kaip supratote aš tik noriu pakeisti SA-MP pasaulį. Jei tau patiko mano pasaka, dėk +Rep ir Komentuok.

Pagarbiai, Simka_Most
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Prašau, bet tik GRP'uose, kad galėčiau ban kitus žaidėjus tapace minute... :D

2. Moku - Kuriu

3. Nevogiu.

4. Taip, 5 serveriai visi su unikaliais modais..

5 1 RPG o kiti Drift, DM, TDM, Mini.. :D

For Real Nieko tu nepakeisi. :/

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ooooo best lifes walio paplojam tau, tuoj už hostą nebesusimokėsi ir išjungsi.(Nesu įsitikines ar išviso turi hostą)

Dėl serverių kuriuos atidaro kiekvienas žmogus beveik ant pc, ant pns hosto už 2 litus tai čia turbūt kaltas kas paplatino pirmuosius grp, jei nebūtų paplatinę iki šiol nebūtų šimtais tuščių serverių kuriuose niekas nežaidžia, arba serverių į kuriuos ateina žmonės iškarto adminas prisitelina visko uždeda ir dar admina siūlo už pakvietimus kaip sakiai. Gerai paturės jie tą servą 1 mėnėsį, be webo (Nes nesugeba nusipirkti paprasto su kokia tt, us ar kita galūne ir pasidaryti webo) ir išjungs nes nebesusimokės už tą pns hostą... Iš tikro yra lietuvoje dar keli serveriai kuriuose tikrai dar yra ekonomikos šiek tiek, bet nevardinsiu nenoriu reklamuoti. Arba dar yra gerų serveriu pakeičia spalvas kaip s**g.lt arba l*g.lt ir pizdą jau galvoja žais šimtai. Mldc logika :|

Redaguota , nario Aivaras_Vercetti
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepakeisi nieko su tokiais bereikšmiais pranešimais. Čia kurie sutinka nesupranta, kad vaikų vis daugės ir norės turėti savo serverį, kuriame galėtų valdyti, būtų policininkų direktorius ir lyg „tvarkytu" forumus, būtų viskas gražu. Kiekvienas bando, nes jei nebandytu - nebūtų normalių serverių. Gamemode nei vienas nekurs savo, kam leisti laiką, jei galima atsisiust? Dažniausiai būna, kad žmogus sudaro (nesukuria) gamemode ir niekas ten nežaidžia. Pats žinau tokių atvejų, tad geriau neverkime forumuose, o imkimęs veiksmų. Nei vienas, kuris kuria nesąmoningus serverius nepasinaudos šiais patarimais, čia lyg ieškoti adatos šieno krūvoje. Nepasieksi tik sakydamas, reikia rimtų veiksmų. Nėra ir nebuvo normalaus SA:MP serverio, išskyrus LMG ir niekas to nebeatkurs.

Redaguota , nario .Tomas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man taspats vakar buvo. Užsukau į LRG pažiūrėt kaip jie laikos ir prie manęs prieina naujokas ir sako: Kaip čia teises išsilaikyti?

Sakau emigruok, tada gausi xp isidarbinsi į VM mokytojus ir duosi sau teises. Poto pasakė jis: Čia lievas servas tada ir išėjo :D.

Matau, daug kas visko dykai nori.

Aš Irgi turėjau savo serverį. Kai visiem adminus, dyrikus free dalinau, tai ant LTG gm surinkom beveik 25. Bet poto kai padariau wipe, ir pasakiau kad nieko nedalinsiu iškarto visi išėjo.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Valentai, kas tau nesamonė? Maladiec esi už tą kalbą. Bet pvz: Aš kaip darau - Parsisiunčiau RP-Kaimeliai gm, aš jį nepaleidžiu ir kviečiu ten free admin ir taip toliau, o pats dabar dadėsiu du papildomus Bayside bei AngelPine Kaimelius, Dadedu savų sistemu, skriptinu, mapinu. Tai jau manau, kad yra kažkas unikalaus. O šią temą skaitantys vaikai - Jus tai, ką šis žmogus pasakė - nykakda nesuprasit..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Valentai, kas tau nesamonė? Maladiec esi už tą kalbą. Bet pvz: Aš kaip darau - Parsisiunčiau RP-Kaimeliai gm, aš jį nepaleidžiu ir kviečiu ten free admin ir taip toliau, o pats dabar dadėsiu du papildomus Bayside bei AngelPine Kaimelius, Dadedu savų sistemu, skriptinu, mapinu. Tai jau manau, kad yra kažkas unikalaus. O šią temą skaitantys vaikai - Jus tai, ką šis žmogus pasakė - nykakda nesuprasit..

Tai yra editinimas ne unikalumo kurimas. Tikiuos nesupyksi nes kaip visi lietuviai iskart uzt pradeda. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ooooo best lifes walio paplojam tau, tuoj už hostą nebesusimokėsi ir išjungsi.(Nesu įsitikines ar išviso turi hostą)

Dėl serverių kuriuos atidaro kiekvienas žmogus beveik ant pc, ant pns hosto už 2 litus tai čia turbūt kaltas kas paplatino pirmuosius grp, jei nebūtų paplatinę iki šiol nebūtų šimtais tuščių serverių kuriuose niekas nežaidžia, arba serverių į kuriuos ateina žmonės iškarto adminas prisitelina visko uždeda ir dar admina siūlo už pakvietimus kaip sakiai. Gerai paturės jie tą servą 1 mėnėsį, be webo (Nes nesugeba nusipirkti paprasto su kokia tt, us ar kita galūne ir pasidaryti webo) ir išjungs nes nebesusimokės už tą pns hostą... Iš tikro yra lietuvoje dar keli serveriai kuriuose tikrai dar yra ekonomikos šiek tiek, bet nevardinsiu nenoriu reklamuoti. Arba dar yra gerų serveriu pakeičia spalvas kaip s**g.lt arba l*g.lt ir pizdą jau galvoja žais šimtai. Mldc logika :|

Aš manau, kad yra ir naudos tam. Pvz į PNS.LT ateina daug pinigėlių už tai, kad kuriasi milijonai servų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...