Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuris Geriau Fifa 13 Ar Pes 2013


Guest Ernish

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4005 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

FIFA šiuo metu yra geresnis todėl, jog visų pirmą, jie nusiperka komandų bei lygų logotipus, pavadinimus, taip pat FIFA atnaujino savo variklį, visiškai, o ne bande dar ko nors prikišti, PES jau senai neatnaujina savo varikliuko, o tik tobulina viską, kitais metais PES planuoja atnaujinti variklį, todėl labai laukiu kitų metų PES serijos. :)

Kad PES nekeičia savo varikliuko, nereiškia jog FIFA geresnis.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pažaisk abu ir sužinosi,nes vieniem taes, kitiem anas patinka, ir heiteriu pilna yra

Pritariu.

Bet iš tikrųjų, gerai pagalvojus, ne per daug jūs tą FIFA iškėlę ? Gerai, PES gal ir nedaro tokių atnaujinimų kaip FIFA, bet ar reikia sakyt, jog PESĄ (kaip ankščiau narys buvo rašęs "nors apšikt ir dar apmyžt tą PES") ?

Čia vos ne tas pats, kaip lygint tarkim NBA 2k13 su NBA LIVE 13 , iš tikrūjų, gerą va palyginimą radau.

Man asmeniškai - NBA LIVE nepatinka, nes ten animacijos, žaidėjų veidai, ir pnš nėra tikri, o ant 2K - ten ir animacijos, ir veidai žymiai realybiškesni, bet aš tai nesakau, kad NBA LIVE ten šūdų šūdas, ir, kad galėtų daugiau nebekurt to žaidimo serijos toliau.

Tiesiog beviltiška sakyt, kad PES šūdas vien dėl to, kad FIFA turi 1 pliusu daugiau, ten animacija realybiškesnė ar grafika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pritariu.

Bet iš tikrųjų, gerai pagalvojus, ne per daug jūs tą FIFA iškėlę ? Gerai, PES gal ir nedaro tokių atnaujinimų kaip FIFA, bet ar reikia sakyt, jog PESĄ (kaip ankščiau narys buvo rašęs "nors apšikt ir dar apmyžt tą PES") ?

Čia vos ne tas pats, kaip lygint tarkim NBA 2k13 su NBA LIVE 13 , iš tikrūjų, gerą va palyginimą radau.

Man asmeniškai - NBA LIVE nepatinka, nes ten animacijos, žaidėjų veidai, ir pnš nėra tikri, o ant 2K - ten ir animacijos, ir veidai žymiai realybiškesni, bet aš tai nesakau, kad NBA LIVE ten šūdų šūdas, ir, kad galėtų daugiau nebekurt to žaidimo serijos toliau.

Tiesiog beviltiška sakyt, kad PES šūdas vien dėl to, kad FIFA turi 1 pliusu daugiau, ten animacija realybiškesnė ar grafika.

Tu paminėjai mane :) Pritariu tau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pritariu.

Bet iš tikrųjų, gerai pagalvojus, ne per daug jūs tą FIFA iškėlę ? Gerai, PES gal ir nedaro tokių atnaujinimų kaip FIFA, bet ar reikia sakyt, jog PESĄ (kaip ankščiau narys buvo rašęs "nors apšikt ir dar apmyžt tą PES") ?

Čia vos ne tas pats, kaip lygint tarkim NBA 2k13 su NBA LIVE 13 , iš tikrūjų, gerą va palyginimą radau.

Man asmeniškai - NBA LIVE nepatinka, nes ten animacijos, žaidėjų veidai, ir pnš nėra tikri, o ant 2K - ten ir animacijos, ir veidai žymiai realybiškesni, bet aš tai nesakau, kad NBA LIVE ten šūdų šūdas, ir, kad galėtų daugiau nebekurt to žaidimo serijos toliau.

Tiesiog beviltiška sakyt, kad PES šūdas vien dėl to, kad FIFA turi 1 pliusu daugiau, ten animacija realybiškesnė ar grafika.

Fifa 2013!Tai tavo žodžiai pasakius istatyk Pes į nba live ir bus tas pats ,o fifa į nba 2k13...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4005 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...