Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Admin Pack] Zombie Plague 4.3


Indigo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4334 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Va gal kas pades pasidarau serva krc csdm+war3 tik su sito failais su ten su swds.dll sw.dll ir t.t kur ieini iskart meta tuos cstrike ir kitka nedejau nes sinau kai taip padarydavau man leisdavo kitiem junkgtis ir patciam jungtis o db kazkas ten pakeiste tam pake tai kai noriu jungtis arba kai kiti nori meto sita 1256339487_hhhhh.JPG tai gal kas pades kaip kad nemestu arba kas duotu failus su kuriais eitu kad roditu ir nete ir leistu kitiem junktis prie manes +rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va gal kas pades pasidarau serva krc csdm+war3 tik su sito failais su ten su swds.dll sw.dll ir t.t kur ieini iskart meta tuos cstrike ir kitka nedejau nes sinau kai taip padarydavau man leisdavo kitiem junkgtis ir patciam jungtis o db kazkas ten pakeiste tam pake tai kai noriu jungtis arba kai kiti nori meto sita 1256339487_hhhhh.JPG tai gal kas pades kaip kad nemestu arba kas duotu failus su kuriais eitu kad roditu ir nete ir leistu kitiem junktis prie manes +rep

Šiame admin pack'e naudojami failai yra iš mano CS'o serverio (atskirtas jis yra), todėl jums nebūtina jų keltis. :) O kad įleistų, tai manau turėtum įsirašyti v37 patch'ą ar kurį ten.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
Man nesiuncia is to failai.lt patalpink kitur as paspaudziau Sukurti atsisiuntimo nuoroda ir raso Generuojama ir vel tapati ismeta Sukurti atsisiuntimo nuoroda ir vel spaudzu vel tapaty zdz man reik kitos nuorodos

Pasiūlytum kokią normalią talpyklą, pakeisčiau.

Indigo duok savo skype plz

Visi rūpimi klausimai keliauja asmenine žinute.

E parasykit kaip ikelti zm skinus arba naujas rusis kad zm rusies pasirinkimo meniu galeciau matyti jas... :|:|:|

Skin'ų keitimas čia: http://www.labusai.com/pamokos/zombie-plague-4-3-konfiguravimas-t6443.html

Naujas zombių klases įkeli kaip ir paprastus pluginus, visus reikiamus failus sukeli į jiem skirtas vietas, pavadinimą įrašai į plugins-zplague.ini. Pačias klases gali gauti iš čia: http://www.labusai.com/cs-1-6-pluginai/papildomi-zombie-plague-pluginai-t6225.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4334 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...