Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Admin Pack] Zombie Plague 4.3


Indigo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4334 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O ar galetum man duoti sukompiliuota,sulietuvinta ammo banka nes kiek bandau atsiranda vis nauju klaidu,eroru.

Buciau lb dekingas.

Tai turėtum visų pirma duoti man to plugino .sma failą, kad galėčiau ką nors jame padaryti.

Ir dar keletas klausimu :)

1.ar imanoma padaryti kad adminai negaletu baninti,kickinti,slay ir t,t adminu(tai galeciau tik as)?Esu mates taip kaikuriose servuose kai buvau pats admin bet kaip tai padaryti nzn..

2.Kaip reikia atbannti uzbanintus zaidejus?

3.ir kaip padaryti taip kad koks zaidejas parases noriu vip ar pns ismestu mano prirasyta lentele daugelija servu taip yra pvz /taisykles,/uzas,/noriuvip ir pns.

4.kaip padaryti,ar tai imanoma,kad kaikurias komandas galeciau atlikti tik as pvz:duoti ammo pvz:amx_giveap ir pns.

ir 5.Kaip padaryti tap,kad bet kas negaletu taip imti ir virsi nem ar survisu ar ,kaip ten o vardas,nes padaryta taip,kad namesu ar sur..gali tapti bet kas ne patys pasirinkti,bet tesiog taip ima ir virsta nzn cia gal kazkoks pluginas idetas ar dar kas bet noreciau,kad to nebutu,kad paversti nem,sur..galeciau tik as ir kiti adminai.

1. Aišku, kad įmanoma, tik reiktų paredaguoti vieną ar kelis .sma failus. Arba tiesiog svarbesniems adminams uždėk imuniteto "flag'ą", o ne tokiems svarbiems, nedėk (pvz. sau užsidėk "a" "flag'ą" o kitiems nedėk ir galėsi juos "ban'inti", tačiau jie irgi galės vienas kitą "išban'inti").

2. amx_unban "IP/Nick'as"

3. Naudokis paieška, šitame forume tikrai rasi.

4. Pakeisk to plugino .sma faile "admin flag" į tokį, kurio neduodi kitiems adminams.

5. Jeigu gerai supratau, tai čia irgi reiktų redaguoti zombie_plague40.sma failą.

E As pakeiciau tame zp_zombieclasses skin ir nepasikeite ka daryt prasau padekite

Nukopijuok zp_zombieclasses.ini failo turinį ir pasakyk kur įkėlei "skin'ą/skin'us".

Ai,ir dar vienas prasymas: ar galetum ideti jetpack + bazooka?nes kiek jieskau randu tik vienam raundui o man reikia 1 mapui.Arba tesiog pasakyk kaip tai padaryti kurias eilutes per amxx studio.

Reiktų žiūrėti .sma faile, bet aš jo neturiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ammo Pack's Bank:

Gali būti kai kuriose vietose klaidų, tai jeigu kas neatitiks, išsiversi pats.

"ZP Ammo Bank LT"

Give Ammo Pack's:

#include

#include

#include

public plugin_init ()

{

register_plugin ( "ZP: Give Ammo", "1.0.0", "Arkshine" );

register_clcmd ( "zp_giveap", "CmdGiveAP", ADMIN_RCON, "- zp_giveap : Give Ammo Packs" );

register_clcmd ( "amx_giveap", "CmdGiveAP", ADMIN_RCON, "- amx_giveap : Give Ammo Packs" );

}

public CmdGiveAP ( id, level, cid )

{

if ( !cmd_access ( id, level, cid, 3 ) )

{

return PLUGIN_HANDLED;

}

new s_Name[ 32 ], s_Amount[ 4 ];

read_argv ( 1, s_Name, charsmax ( s_Name ) );

read_argv ( 2, s_Amount, charsmax ( s_Amount ) );

new i_Target = cmd_target ( id, s_Name, 2 );

if ( !i_Target )

{

client_print ( id, print_console, "(!) Player not found" );

return PLUGIN_HANDLED;

}

zp_set_user_ammo_packs ( i_Target, max ( 1, str_to_num ( s_Amount ) ) );

return PLUGIN_HANDLED;

}

Žaliai pažymėtoje vietoje įrašyk tokį "flag'ą" kurio neduodi paprastiems adminams.

O dėl kitų pluginų, tai neturiu aš laiko rodyti pavyzdžių. Ir ne šioje temoje klausinėk apie kitų pluginų, kurių nėra "pack'e", redagavimą, čia tik apie mano patalpiną admin pack rašom. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai as bandau pakeisti ta admn_ircon i pvz g raide ir viska isaugau man neina jo suamxinti nepridedajo i complited gal zinai kame beda?Ar ka darau blogai?

Na ir del tu klasimu plz kai turi laiko ar dar ka atrasyk po biski nes va sitie klausimai,prasymai yra paskutiniai ir vsio servas sukurtas..

taigi pakartosiu jeigu tau nesunku atsakyk

1.kaip uzdeti uza ant ip ? as pvz darau taip : "nickas" "pasvordas" "abcdefghijklmnopqrstu" "ab" bet kaip suprantu cia uzsideda ant nicko nes kai pasikeiciu nicka as nebesu adminas taigi kaip suprantu kas uzsides mano nicka tas taps adminu?Paaiskink aiskiau jai gali

2.Kaip padaryti kad zaidejai negaletu kickinti,slay,ban ir t,t adminu

3.Ar galetum duoti pavizdi kaip padaryti kad jp+bazuka (plugina jau idejau) butu ne 1 raundui o visam mapui

Tai paskutiniai klausimai kitus netokius varbius issiaiskinsiu pats

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia dėl to "flag'o", reikia ne raides rašyti, o tuos kur prasideda ADMIN žodžiu:

ADMIN_ALL  // Everyone 
ADMIN_IMMUNITY  // Flag "a", immunity 
ADMIN_RESERVATION  // Flag "b", reservation 
ADMIN_KICK  // Flag "c", kick 
ADMIN_BAN  // Flag "d", ban 
ADMIN_SLAY  // Flag "e", slay 
ADMIN_MAP  // Flag "f", map change 
ADMIN_CVAR  // Flag "g", cvar change 
ADMIN_CFG  // Flag "h", config execution 
ADMIN_CHAT  // Flag "i", chat 
ADMIN_VOTE  // Flag "j", vote 
ADMIN_PASSWORD  // Flag "k", sv_password 
ADMIN_RCON  // Flag "l", rcon access 
ADMIN_LEVEL_A  // Flag "m", custom 
ADMIN_LEVEL_B  // Flag "n", custom 
ADMIN_LEVEL_C  // Flag "o", custom 
ADMIN_LEVEL_D  // Flag "p", custom 
ADMIN_LEVEL_E  // Flag "q", custom 
ADMIN_LEVEL_F  // Flag "r", custom 
ADMIN_LEVEL_G  // Flag "s", custom 
ADMIN_LEVEL_H  // Flag "t", custom 
ADMIN_MENU  // Flag "u", menus 
ADMIN_ADMIN  // Flag "y", default admin 
ADMIN_USER  // Flag "z", default user

1. Admino privilegijos ant IP adreso: "IP" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"

2. Uždėk adminams imuniteto "flag'ą" t.y. "a"

3. Pažiūrėjau .sma faile ir radau CVAR su kuria gali padaryti, kad JetPack ir Bazooka (nežinau kaip dėl bazūkos) liktų iki kol miršti:

zp_jp_oneround 1	// 0 = jetpack lieka sekančiam raundui, jeigu kas nors lieka gyvas / 1 = jetpack tik vienam raundui

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4334 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...