Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Admin Pack] Zombie Plague 4.3


Indigo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4323 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tvarkyk admin packa...Dabar Atsitiko Toks dalykas Kad Kai ieina zaidejas i mano serva su tuo admin packu tai raso concolej pvz: Bybas dropped gal zinai kaip ta klaida sutvarkyti? :cry:

Tas "dropperd" gali būti ne tik dėl Admin Pack, tai galėjo atsitikti dėl to, kad žaidėjas tingi laukti kol atsiųs "skins, maps, sounds etc.", o gal dėl lėto interneto išsiuntimo greičio. Sunku pasakyti.

Packas tikrai neblogas, tik man iskilo problemu:kodel,kai as instaliaves viska bandau ieiti i cs manes neileidzia?Raso: Steam startup(0xF;0x0012FB60) Failed with error 108:the local steam service is not running.Nzn,buvau pakeites paleidimo faila faila,bet nieko.Buvau packa pakeites i 37 ,nieko.Nzn gal cia pas mane geimas blogas ar kas,bet nesinori keisti,nes 48 protocolas ir viskas lb gr veikia,o kadangi as ne specas tai dazniausiai ka nors keisdamas sugadinu,taigi patarkit,koki packa geriau naudoti ar dar ka,buciau lb dekingas.Beje,mepu nuoroda neveikia,tiksliau "Fail is deleted".

Pirmą kartą tokį "error" matau, bandyk perrašyti savo žaidimą ir įkelti "Admin Pack", tik nedėk tų *.dll failų, kurie yra šitam "pack'e". Įkelk tik "cstrike" aplankalą, gal padės. :rolleyes:

vilmiux gal tu zn kaip sita error su newzombieT isspresti?

Indigo Sakyk Ka daryti :cry: ...

Tau reikia to failo, nes kažkaip užmiršau įkelti, bet tai nėra labai didelė problema. Jei nežinai iš kur gauti, sakyk, patalpinsiu į kokia failų talpyklą.

parasyk man i skype indigo..

Kam tas skype? Galima manau ir šioje temoje išspręsti iškilusias bėdas ar atsakyti į rūpimus klausimus. O jeigu kažkas asmeniško, rašyk AŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tesiog perrasiau v 21_2 pach,ir viskas issisprende,tik dar viena beda as nemoku pakeisti zm skinu.Gal gali pasakyti kur ka reikia kisti nes ten ju daug o kur ka kisti net neisivaizduoju..

Atsidarai zombieplague.ini failą, kuris randasi /addons/amxmodx/configs/ aplankale ir jame ieškai šių eilučių:

[Player Models] (randomly chosen if more than one)

HUMAN = arctic , guerilla , leet , terror , gign , gsg9 , sas , urban

NEMESIS = zombie_source

SURVIVOR = leet , sas

ADMIN ZOMBIE = zombie_source

ADMIN HUMAN = vip

žaliai paryškintus žodžius keiti į savo norimus "skin'us".

Zombių klasių "skin'us" pakeisti gali atsidaręs zp_zombieclasses.ini failą (randasi ten pat kur ir zombieplague.ini). Jame susirandi šias eilutes:

[Classic Zombie]

NAME = Classic Zombie

INFO = =Balanced=

MODELS = zombie_source

CLAWMODEL = v_knife_zombie.mdl

HEALTH = 1800

SPEED = 190

GRAVITY = 1.00

KNOCKBACK = 1.00

tas pats ir čia, žaliai paryškintus keiti savo norimais "skin'ais", antras yra rankų "skin'as".

Pačius "skin'us" įkeli į šią direktoriją: /models/player/skinas/skinas.mdl

Pvz. jeigu pakeitei visų zombių klasių "skin'us" į failą pavadinimu naujaszombis.mdl, tai tada jį reiktų įkelti į šią direktoriją: /models/player/naujaszombis/naujaszombis.mdl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aciu,lb padejo tik kur rasti pacius survitor,namesio ir human hp,speed ir t,t nustatymus pacius zm nustatimus radau tavo antrojoja citatoja,bet pirmosios nlb supratau ten kaip suprantu irgi reikia ikelti i player ir aplankalo pavadinima taip?Jei taip tai kur tada kiti nustatimai visi knife ir pns?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aciu,lb padejo tik kur rasti pacius survitor,namesio ir human hp,speed ir t,t nustatymus

zombieplague.cfg - čia rasi "Nemesio, Survivor ir žmonių" greičio/gravitacijos nustatymus.

bet pirmosios nlb supratau ten kaip suprantu irgi reikia ikelti i player ir aplankalo pavadinima taip?

Taip.

Jei taip tai kur tada kiti nustatimai visi knife ir pns?

zombieplague.ini - čia gali keisti "Nemesio ir Survivor" rankų/peilių "skin'us", šiek tiek žemiau nei žaidėjų "skin'ų" keitimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dekui uz visus atsakymus tau +rep

tik prasau atsakyk i siuos paskutinius klausimus ir viskas.

1.kaip pakeisti pati skina ir visa kita kai tik ieini i serva?ta lentele kaip pakeisti?

2.Kur geriau kelti pluginu pavadinimus?Ar i plugins.ini ar i plugins-zplague.ini?pagal ka orentuotis?

3.ar imanoma pakeisti ammo nustatimus tai yra kaina ir pvz prie daikto prirasyti lietuviskai ka jis daro kur tai reikia padaryti ir kaip

4.ir paskutinis :kai bandau paleisti serva su bent vienu is to saito kuri tu idejai pluginu man ismeta toki error: This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way Please cantackt the application's support team ddor more information

Is anksto dekui uz atsakymus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dekui uz visus atsakymus tau +rep

tik prasau atsakyk i siuos paskutinius klausimus ir viskas.

1.kaip pakeisti pati skina ir visa kita kai tik ieini i serva?ta lentele kaip pakeisti?

2.Kur geriau kelti pluginu pavadinimus?Ar i plugins.ini ar i plugins-zplague.ini?pagal ka orentuotis?

3.ar imanoma pakeisti ammo nustatimus tai yra kaina ir pvz prie daikto prirasyti lietuviskai ka jis daro kur tai reikia padaryti ir kaip

4.ir paskutinis :kai bandau paleisti serva su bent vienu is to saito kuri tu idejai pluginu man ismeta toki error: This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way Please cantackt the application's support team ddor more information

Is anksto dekui uz atsakymus ;)

1. Nesupratau ko nori.

2. Jeigu tai yra "Zombie Plague" pluginai, tai juos įrašai į plugins-zplague.ini, jeigu, tai paprastas, neskirtas būtent "ZP" modifikacijai, tai į plugins.ini.

3. Galima, tik pirma pasakyk kurių kainą (ammo pack'ais) nori keisti.

4. Turi sukompiliuoti parsisiųstus pluginus savo serverio failuose, kitaip mes tą klaidą. Paprasčiausiai, įsikeli norimo plugino .sma failą į "/addons/amxmodx/scripting/" ir jį užvedi ant compile.exe programėlės, kai baigs, toje "consolėje" rašys: "Done." Baigus, eini į scripting aplankale esantį compiled "folderį" ir iš jo iškeli sukompiliuotą pluginą į /amxmodx/plugins/ direktoriją.

Man irgi iškilo problemėle. Susikėliau viską kas ten buvo tam packe, ieinu į servą pasirenku Counter-strike arba Terrorist ir nieko nebeleidžia daryti tas pats kaip Spectate... Nu nerodo nei ranku mano nieko.. Gal žinai kas galėtų būti? :(

Esu ir pats susidūręs su panašia bėda, bet nepamenu kaip išsprendžiau... Bandyk perrašyti savo žaidimą, ar iš naujo įkelti "Admin Pack". Arba koks pluginas sugadino, tiksliai nežinau šiuo metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.Turejau omeny kai ieini i serva ismeta iskarto tokia lentele ten tu uzsirases server by indigo ar kaip ten tai as noriu pakeisti ir pati paveiksliuka ir uzrasus i uzo kaina pgr admina ir pns.

3.Tarkim as noriu pakeisti buy hp plugino ammo nustatimus is 5 i 10 + noriu prirasyti lietuviskai ka jis daro ir pns pvz:kai yra zm tai jo informacija galima pakeisi ka jis daro ir t,t tai cia ta pati oriu padaryti.

4.Aisku,o,kaip tada su zm .sma failu ?kur tada jo nustatymai buna nes zp_zombieclasses.ini tu pasirinkimu nera kai viska sudedu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia motd langas lengva aini i savo cstrike ir ten susirask motd.txt ir ten irašyk

>

Zombie Plague 4.3




Serverio informacija:
</pre>
<ul type="circle">
[color=#FFFF00]Rasyk savo norima teksta[/color]
[color=#FFFF00]Rasyk savo norima teksta[/color] [color=#FFFF00]Rasyk savo norima teksta[/color] [color=#FFFF00]Rasyk savo norima teksta[/color] [color=#FFFF00]Rasyk savo norima tekstaRasyk savo norima teksta[/color]
[color=#FFFF00]Rasyk savo norima teksta[/color]
</ul>
<br><font size="2" color="#FF0000" face="Verdana">[color=#FFFF00]Rasyk savo norima teksta[/color]  - [color=#FFFF00]Tavo skype[/color]</font

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3.Tarkim as noriu pakeisti buy hp plugino ammo nustatimus is 5 i 10 + noriu prirasyti lietuviskai ka jis daro ir pns pvz:kai yra zm tai jo informacija galima pakeisi ka jis daro ir t,t tai cia ta pati oriu padaryti.

4.Aisku,o,kaip tada su zm .sma failu ?kur tada jo nustatymai buna nes zp_zombieclasses.ini tu pasirinkimu nera kai viska sudedu..

3. Atsidaręs zombieplague.ini failą susirask šias eilutes:

[Extra Items: Weapons and their costs]

NAMES = Napalm Nade , Frost Nade , Flare , AWP Magnum Sniper , M249 Para Machinegun , SG550 Auto-Sniper , G3SG1 Auto-Sniper

ITEMS = weapon_hegrenade , weapon_flashbang , weapon_smokegrenade , weapon_awp , weapon_m249 , weapon_sg550 , weapon_g3sg1

COSTS = 6 , 6 , 6 , 8 , 10 , 12 , 12

NAMES - čia pavadinimai

ITEMS - koks ginklas

COSTS - kaina

[Hard Coded Items Costs]

NIGHT VISION = 15

ANTIDOTE = 15

ZOMBIE MADNESS = 17

INFECTION BOMB = 20

O čia kitų "extra item'ų" kainos.

Jeigu nori pakeisti tarkim kokio papildomai įkelto "extra item'o" kainą, tai reiktų žiūrėti iš ten kur siunteisi pluginą, nes turėtų būti parašyta CVAR su kuria nustatoma kaina.

4. Šiame zp_zombieclasses.ini faile nustatymai atsiranda tiktais tada, kai pirmą kartą paleidi serverį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu ir pats susidūręs su panašia bėda, bet nepamenu kaip išsprendžiau... Bandyk perrašyti savo žaidimą, ar iš naujo įkelti "Admin Pack". Arba koks pluginas sugadino, tiksliai nežinau šiuo metu.

Nu ok pabandysiu :) O gal gali būti dėl to kad aš tavo admin packa kėliau ant kito admin packo?? Nu bet kitas admin packas buvo irgi ZP4.3.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aisku,na del tu kainu ir pavadinimu per amxx studio susitvarkysiu geriau.O ar galetum man duoti sukompiliuota,sulietuvinta ammo banka nes kiek bandau atsiranda vis nauju klaidu,eroru.

Buciau lb dekingas.

Ir dar keletas klausimu :)

1.ar imanoma padaryti kad adminai negaletu baninti,kickinti,slay ir t,t adminu(tai galeciau tik as)?Esu mates taip kaikuriose servuose kai buvau pats admin bet kaip tai padaryti nzn..

2.Kaip reikia atbannti uzbanintus zaidejus?

3.ir kaip padaryti taip kad koks zaidejas parases noriu vip ar pns ismestu mano prirasyta lentele daugelija servu taip yra pvz /taisykles,/uzas,/noriuvip ir pns.

4.kaip padaryti,ar tai imanoma,kad kaikurias komandas galeciau atlikti tik as pvz:duoti ammo pvz:amx_giveap ir pns.

ir 5.Kaip padaryti tap,kad bet kas negaletu taip imti ir virsi nem ar survisu ar ,kaip ten o vardas,nes padaryta taip,kad namesu ar sur..gali tapti bet kas ne patys pasirinkti,bet tesiog taip ima ir virsta nzn cia gal kazkoks pluginas idetas ar dar kas bet noreciau,kad to nebutu,kad paversti nem,sur..galeciau tik as ir kiti adminai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4323 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...