Peršokti į turinį

Siūlau pažiūrėti.


Dnext

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5243 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sugalvojau sukurti temą kurioje galėtumėte pasiūlytį savo patį geriausią kadanors matyta,ar šiaip kuris paliko įspudį siaubo filmą kitiems nariams butinai su aprašymu(galima copy/paste)

Tai va mano 1 siaubo filmas kuris tikrai paliko įspudį buvo "Paranormal Activity" buvo netgi šiurpu kai vienas naktį žiurėjau o baisiausia buvo tai, kad filmuojama su buitine kamera todėl atrodė lyg viskas ištikrujų.

Aprašumas:

paranormal-activity-poster.jpg

Pavadinimas: Paranormalus Aktyvumas / Paranormal Activity

Žanras: Mistinis, Siaubo, Trileris

Metai: 2007

Apie filmą: Keitė ir Mika (Katie & Micah) - jau bene trejus metus susižadėjusi pora, laimingai gyvenanti dideliame dviejų aukštų name. Tačiau jų ramybę trikdo keisti garsai dieną ir, dažniausiai, naktį. Mika nusprendžia įsigyti vaizdo kamerą ir filmuoti kiekvieną porelės žingsnį, netgi naktį, kai jie miega. Peržiūrėję vaizdajuostę jie lieka šokiruoti - naktimis tikrai kažkas darinėja duris, skleidžia garsus, vaikšto ir palieka pėdsakus.

Persigandę sužadėtiniai pasikviečia paranormalių reiškinių žinovą ir Keitė jam prisipažįsta, kad ją pradėjo persekioti nuo aštuonerių metų. Kad ir kur ji keliauja - reiškiniai naktį kartojasi. Ekstrasensas nustato, kad tai tikriausiai demonas, sekiojantis Keitę. Jie, aišku, ne juokais išsigąsta. Mika toliau filmuoja, su mikrofonu įrašinėja “tylą” bandydamas pagauti nors menkiausią pašalinį garsą. Jam pavyksta.

Šio filmo yra net 3 skirtingos pabaigos.

Mano vertinimas: Kadangi filmas filmuojamas su paprasta buitine kamera, suteikiamas tikroviškumo jausmas, dialogai puikiai suvaidinti. Šiaip pradžia gal nuobodoka, nes naktimis tik juda durys, bilda laiptai, grindys, o dieną jie aptarinėja nakties vaizdus iš kameros. Aš mačiau tik originalią pabaigą, bet vistiek buvo šiurpu. Šiaip geriau žiūrėti vienam, nes po filmo bus tikriausiai geras išbandymas nukeliauti iki tualeto ar virtuvės :DD Jautresniems gali būti sunku užmigti. :> MEOW :P

Visumoj filmas LABAI GERAS. Bent jau ne temoje “lai kraujas liejasi laisvai”. Čia protu nesuvokiami dalykai.

Režisierius surizikavo ir pastatė šį filmą tik su 15 tūkst. biudžetu ir nufilmavo vos per 7 dienas. Filmas, aišku, greitai išpopuliarėjo ir atnešė keliolika kartų didesnį pelną.

Tik buvo labai vilkinama premjera - filmą kūrė 2007 metais, o išleido tik 2009.

Šaltinis:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man labiausei patikes- aš esu legenda

Dirbtinai sukurtas negailestingas virusas išplito visoje planetoje, sunaikindamas viską. Jis neišgydomas ir nesulaikomas...

Viruso nepajėgė sustabdyti net garsus mokslininkas Robertas Nevilis (Willas Smithas), nepaaiškinamomis aplinkybėmis vienintelis likęs neužkrėstas. Jis – ko gera, yra paskutinis žmogus Žemėje.

Klajodamas tarp Niujorko griuvėsių jis ieško kitų išlikusių. Pasirodo, Robertas Nevilis nėra vienintelis gyvenojas planetoje, tik nuo to jam ne geriau. Kiti išgyvenusieji virto siaubingais kraugeriais mutantais ir stebi kiekvieną Nevilo žingsnį. Vampyrai laukia, kol mokslininkas padarys lemtingą klaidą - kad galėtų jį sunaikinti.

Robertas supranta, kad žmonijos ateitis – jo rankose, todėl atkakliai bando virusą įveikti, imuninei sistemai panaudodamas savo kraują. Tik nelengva vienam atlaikyti griūvantį pasaulį: naktį vienišam grumtis dėl savo gyvybės, o dieną ieškoti paslaptingo viruso šaknų.

keletas video:

-- Papildyta --

Jei kam idomu, kuo pasibagė pabaiga, i A.Ž. pasakysiu :]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man labiausei patikes- aš esu legenda

Dirbtinai sukurtas negailestingas virusas išplito visoje planetoje, sunaikindamas viską. Jis neišgydomas ir nesulaikomas...

Viruso nepajėgė sustabdyti net garsus mokslininkas Robertas Nevilis (Willas Smithas), nepaaiškinamomis aplinkybėmis vienintelis likęs neužkrėstas. Jis – ko gera, yra paskutinis žmogus Žemėje.

Klajodamas tarp Niujorko griuvėsių jis ieško kitų išlikusių. Pasirodo, Robertas Nevilis nėra vienintelis gyvenojas planetoje, tik nuo to jam ne geriau. Kiti išgyvenusieji virto siaubingais kraugeriais mutantais ir stebi kiekvieną Nevilo žingsnį. Vampyrai laukia, kol mokslininkas padarys lemtingą klaidą - kad galėtų jį sunaikinti.

Robertas supranta, kad žmonijos ateitis – jo rankose, todėl atkakliai bando virusą įveikti, imuninei sistemai panaudodamas savo kraują. Tik nelengva vienam atlaikyti griūvantį pasaulį: naktį vienišam grumtis dėl savo gyvybės, o dieną ieškoti paslaptingo viruso šaknų.

keletas video:

-- Papildyta --

Jei kam idomu, kuo pasibagė pabaiga, i A.Ž. pasakysiu :]

jo šitas filmas tai tikrai osom.

----------------------------------------------

Freddy Vs Jason (2003)

Springvudo siaubas lyg buvo ir pasibaigęs, viskas kas buvo susiję su Fredu Kriugeriu ir jo egzistavimu buvo panaikinta ir visi kurie dar prisimena jį yra uždaryti už storų sienų ir jų sapnai yra malšinami su sapnų malšinimo narkotikais, kas atima jo ankstesnes jėgas ir galias. Bet čia jis sukuria rafinuota planą: Jis pasirodo masinio žudiko Džeisono Fordžerio sapne, motinos pavidalu ir įsako jam nužudyti vaikus Guobų gatvėje. Ir jis nori, kad žmonės vėl bijotu ir prisimintu apie jo kruvinus darbelius ir jis taip galėtu atgauti savo galias. Fredžio kerštas prasideda, Džeisonas eina į Guobų gatvę ir pradeda skresti Springvudo jaunimą. Bet greitai paaiškėja, kad Džeisonas nebenori sustoti ir pasidaro žudymo mašima, kuri nenori sapnų valdovui palikti nei vienos aukos, kurių jam taip reikia, kad vėl atgautu savo pilnas galias. Ir taip prasideda dviejų, serijinių žudikų kovą dėl aukų ir išlikimo... :devil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

200px-TheOthers.jpg

Žanras: Drama, Trileris, Siaubo

Šalis: Ispanija, Prancūzija, JAV

Režisavo: Alejandro Amenbar

Vaidina: Nicole Kidman, Fionnula Flanagan, Christopher Eccleston, Alakina Mann, James Bentley ir kiti.

II-asis pasaulinis karas eina į pabaigą. Jauna moteris izoliuotoje Džersio saloje (esančioje tarp Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos) su viltimi laukia iš fronto sugrįžtančio vyro. Didžiuliame ir gražiame dvare Grace augina du vaikus. Ji yra įsitikinusi, kad tai yra vienintelė saugi vieta, kurioje dukrelei Anne ir sūnui Nicholasui negresia joks pavojus.

Šis dvaras labai skiriasi nuo kitų gyvenamųjų vietų. Languose užuolaidos visuomet sandariai užtrauktos. Kiekvienos durys (o jų yra 50) kruopščiai užrakintos ir gali būti atrakintos tik tokiu atveju, jei vaikai leidžia laiką kitoje dvaro vietoje. Kambariuose niekuomet nedega nei viena lempa. Namuose nėra nei elektros, nei telefono, nei radijo. Taip yra todėl, kad abu vaikai yra alergiški šviesai, ir net pats menkiausias saulės spindulys jų kūnus išbertų skausmingomis žaizdomis, nuo kurių jie gali mirti.

Vieną dieną iš dvaro išėję trys tarnai nebegrįžta atgal. Nepaaiškinamomis aplinkybėmis jie paslaptingai dingsta. Kaip tik tą akimirką į duris pasibeldžia trys nauji pagalbininkai - jauna nebylė Lydia, maloniai bendraujanti ponia Mills ir solidaus amžiaus ponas Tuttle`as. Trijulė ieško darbo ir tvirtina, kad jau dirbo šiame dvare prie ankstesnių šeimininkų. Neturėdama išeities, moteris įsileidžia geranoriškai nusiteikusius tarnus. Nuo tos akimirkos dvare prasideda neįtikėtini dalykai. Grace ir dviejų vaikų ramus gyvenimas jau nebebus toks saugus. Niekuomet.

Vyresnioji dukrelė Anne pradeda pasakoti, kad kiekviename dvaro kambaryje susitinka ir kalbasi su kažkokiomis šmėklomis - mažu berniuku vardu Victoras, kuris visą laiką verkia, draugiška senyvo amžiaus moterimi ir t.t. Iš pradžių Grace nenori tikėti pernelyg fantastiškais ir neįtikėtinais vaikų paistalais, tačiau netrukus ir pati pradeda jausti, kad namuose yra nekviestų ir nepažįstamų svečių.

Kas jie tokie? Kaip jie atsidūrė atskirtame nuo visuomenės dvare? Ko jie nori iš Grace šeimos?

Kad tai išsiaiškintų ir išgelbėtų savo vaikus, Grace privalo pamiršti viską, kuo tikėjo šiame gyvenime ir pasinerti į paslapčių kupiną nežemišką pasaulį.

Mano nuomonė

Gan įdomiu rakursu perteiktas žmonijos įsivaizdavimas/žinios apie vaiduoklius. Filmo metu buvau susidaręs visai kitą versiją, apie tai kas vyksta. Tik pačioje pabaigoje išaiškėja kas dedasi iš tikrųjų. Filmas, su viena netikėčiausių pabaigų kokių tik esu matęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man labiausei patikes- aš esu legenda

Dirbtinai sukurtas negailestingas virusas išplito visoje planetoje, sunaikindamas viską. Jis neišgydomas ir nesulaikomas...

Viruso nepajėgė sustabdyti net garsus mokslininkas Robertas Nevilis (Willas Smithas), nepaaiškinamomis aplinkybėmis vienintelis likęs neužkrėstas. Jis – ko gera, yra paskutinis žmogus Žemėje.

Klajodamas tarp Niujorko griuvėsių jis ieško kitų išlikusių. Pasirodo, Robertas Nevilis nėra vienintelis gyvenojas planetoje, tik nuo to jam ne geriau. Kiti išgyvenusieji virto siaubingais kraugeriais mutantais ir stebi kiekvieną Nevilo žingsnį. Vampyrai laukia, kol mokslininkas padarys lemtingą klaidą - kad galėtų jį sunaikinti.

Robertas supranta, kad žmonijos ateitis – jo rankose, todėl atkakliai bando virusą įveikti, imuninei sistemai panaudodamas savo kraują. Tik nelengva vienam atlaikyti griūvantį pasaulį: naktį vienišam grumtis dėl savo gyvybės, o dieną ieškoti paslaptingo viruso šaknų.

keletas video:

-- Papildyta --

Jei kam idomu, kuo pasibagė pabaiga, i A.Ž. pasakysiu :]

Taip patiko man šis labai, vienas iš įspudingiausiu mano matytu filmų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai va mano 1 siaubo filmas kuris tikrai paliko įspudį buvo "Paranormal Activity" buvo netgi šiurpu kai vienas naktį žiurėjau o baisiausia buvo tai, kad filmuojama su buitine kamera todėl atrodė lyg viskas ištikrujų.

Pats irgi esu matęs šį filmą, tik pabaiga skyrėsi nuo tos, kurią matė <GaryRoachSanderson>. Na nepasakyčiau, kad buvo labai baisus, nors ir žiūrėjau vienas apie 3 val. nakties. Sakyčiau buvo gan linksmų epizodų, kai Mika (Micah) bandydavo išprovokuoti vaiduoklį - demoną. Ir to demono visi gąsdinimai/ėjimai buvo ganėtinai nuspėjami. Tikrai tikėjausi baisesnio. 8|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Saulėlydis/Twilight

Aprašymas

Bela Svon (akt. Akt. Kristen Stewart) visada buvo šiek tiek kitokia nei jos bendraamžiai, tačiau ji niekuomet dėl to per daug nesijaudino. Jai menkai rūpėjo būti populiaria ir madų besivaikančia paaugle kokios buvo daugelis merginų Fynikso vidurinėje mokykloje. Kai Belos motina išteka antrą kartą – merginos tėvai išsiskyrę – jai tenka atsisveikinti su Fyniksu ir keliauti į mažą nuolatos lietuje paskendusį miestelį Forksą. Ten apsistojęs Belos tėvas (akt. Billy Burke), su kuriuo ji nuo šiol gyvens. Mergina nesitiki, kad jos gyvenimas labai pasikeis, tačiau netikėtai nykiame miesteliūkštyje ji sutinka akinančiai žavų vaikiną – Edvardą Kuleną (akt. Robert Pattinson). Jis patraukia Belos dėmesį, nes ji dar niekada nebuvo mačiusi tokių vaikinų: jis mįslingas, protingas ir sąmojingas. Tačiau Edvardas turi vieną paslaptį – jis vampyras. Laimei jis nėra stereotipinis vampyras. Edvardas neturi ilčių ir jo šeima (taip pat vampyrai) gyvena vadovaudamiesi savo pačių sąžine, o ne primestais papročiais – jie negeria žmonių kraujo. Edvardas, sutikęs Belą, randa tai, ko laukė devyniasdešimt metų – sielos draugę. Bela, sužavėta Edvardo netrukus pasijunta įkliuvusi į saldžias meilės pinkles, tad jaunuoliai pasiduoda aistringam, jaudinančiam ir prietarams nepaklūstančiam jausmui. Tačiau kuo artimesni tampa Bela ir Edvardas, tuo sunkiau jam darosi atsispirti savo prigimčiai. Mylimosios kūno kvapas pažadina pirmykščius vampyriškus instinktus ir sukelia nevaldoma įsiūtį. Edvardui kovoti su savo prigimtimi darosi vis sunkiau. Tačiau į miestelį atsikrausto naujas vampyrų klanas – Džeimas (akt. Cam Gigandet), Lorena (akt. Edi Gathegi) ir Viktorija (akt. Rachelle Lefevre). Ką darys Edvardas ir Bela? Atvykėliai kėsinasi sužlugdyti jų draugystę, nuolatos balansuojančią ant trapaus lieptelio tarp žmogiškumo ir pirmykščio kraujo troškulio.

„Saulėlydis“ – filmas, pastatytas pagal to paties pavadinimo Stephenie Meyer romaną, kurį „New York Times“ skaitytojai išrinko geriausiu metų romanu. Tai netikėta, naujoviška Romeo ir Džiuljetos istorija – vampyro ir mirtingosios meilės istorija.

Man šitas filmas patiko. Reikės antra dali žiūrėt :D

Nors jis ne geriausiai. Dar geras Aš esu legenda. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai va mano 1 siaubo filmas kuris tikrai paliko įspudį buvo "Paranormal Activity" buvo netgi šiurpu kai vienas naktį žiurėjau o baisiausia buvo tai, kad filmuojama su buitine kamera todėl atrodė lyg viskas ištikrujų.

Pats irgi esu matęs šį filmą, tik pabaiga skyrėsi nuo tos, kurią matė <GaryRoachSanderson>. Na nepasakyčiau, kad buvo labai baisus, nors ir žiūrėjau vienas apie 3 val. nakties. Sakyčiau buvo gan linksmų epizodų, kai Mika (Micah) bandydavo išprovokuoti vaiduoklį - demoną. Ir to demono visi gąsdinimai/ėjimai buvo ganėtinai nuspėjami. Tikrai tikėjausi baisesnio. 8|

Na tas filmas ne kiek baisus, bet kiek tikroviškas.

Aš irgi žiurėjau tuo pačiu laiku apytiksliai baigiau žiūrėti buvo ketvirta valanda ryto :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5243 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...