Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Stronghold Crusader.


GodLius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5139 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

18765997.jpg

Na tai va , manau daug kam žinomas žaidimas Stronghold Crusader

Tai sugalvojau jį aprašyti , iš niekur nekopijuodamas , iš savo žaidimo patirties.

Žaidimas tikrai įtraukiantis , susikuri savo pilį kaip tik nori , prisidarai daug karių , bet aišq tau reikia daug rekrutų. Dėl to turi statyti daug namų , netaip kaip ant kitų strategų , kariai dešimttūkstantinėmis miniomis bėga ir kapojasi.

Daugiausiai buvau išspaudęs 1100~ karių , bet tą misiją žaidžiau apie 3 dienas.

Yra 50 misijų , jos tikrai nelengvos.

Tenka kovoti netik 1x1 bet ir 1x2 , 1x3 , 1x4. Kartais , tau duoda ir sajungininkų.

Bet juos dažniausiai išlaikai tu , nes priešai juos greit nužudo ;D

Pats stipriausias priešas tai yra Saladin 'The Wise'

Jis stipriausias dėl to , kad jis turi gal didelę kariuomenę , ir yra ekonomiškai stiprus.

Dar su juo lyginasi 'The Wolf' atrodo , nebepamenu. Na tai pas jį būna stipriausios pilys. 10 sluoksnių sienos , ar net dar didesnės.

Šeip šiame žaidime yra čytų , bet aš gal geriau nedėsiu , nes aš už sąžiningą žaidimą.

Yra modas keliauti per misijas , arba Skirmish modas.

Skirmish'e pasirenki mapą , draugus , priešus , pinigus , teritoriją.

Man žymiai linksmiau žaisti , nei per misijas.

Taip pat gali susikurti savo mapą. Ten labai lengva , nėra nieko sunkaus.

Per Options galite išsirinkti savo tautybę ar jūs norite būt Arabas , ar Katalikas.

Imkite Arabą , nes jam žaidimo pradžioje duoda stipresnių lankininkų. Tai pradeda prasimušti.

Na ką žinau , kaip ir viskas;D Gal ne išsamiausiai parašyta , senai lošiau aš jį , tad stipriai nesmerkit:D

2008 © GodLius

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 47
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Jo zita zaidziu kartais su per isingleplayer

rasyti gal ismok ir tada rasyk [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif]

ko tu mane kartoji,ir ko tu visada dedi daug smailu?man tj durnai atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dnc123, mažiau kelk įtampą forume, juk ši savaitė paskelbta "Ginčams Prieš" savaitė. ;)

palik mane ramybeja pagaliau...

Kai nebeturėsi forumo priekabiautojo vardo, tai "paliksiu".

jai rasai tj bent ishmok rashyt be klaidu...

Nors vos supratau tą tavo lietuvišką raštą be laidų.

Pataisau tavo žinutę:

jai rašai tai bent išmok rašyti be klaidų...

Tolimesnius ginčus ir savo nuomonę ar komentarą man į AŽ.

Nes jei rašysi čia teks duoti įspėjimą. (paskui nesakyk, kad neteisingai uždėjau) Ir užrakinti temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dnc123, mažiau kelk įtampą forume, juk ši savaitė paskelbta "Ginčams Prieš" savaitė. ;)

palik mane ramybeja pagaliau...

Kai nebeturėsi forumo priekabiautojo vardo, tai "paliksiu".

jai rasai tj bent ishmok rashyt be klaidu...

Nors vos supratau tą tavo lietuvišką raštą be laidų.

Pataisau tavo žinutę:

jai rašai tai bent išmok rašyti be klaidų...

Tolimesnius ginčus ir savo nuomonę ar komentarą man į AŽ.

Nes jei rašysi čia teks duoti įspėjimą. (paskui nesakyk, kad neteisingai uždėjau) Ir užrakinti temą.

Nu matosi kad pagal amziu norm esi bet pagal prota tj...nei bishki nesuaugai...

EDIT Dominus: duotas įspėjimas už įžeidinėjimus ir tvarkos nesilaikymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na neįsižeisk dnc123, bet tau tai tikrai vertėtų patylėti, nepažysti jo ir negali sakyti, kad Dominus nesuaugo kaip tu sakai :P

Be to atrodo vaikiška, kai ieškai priekabių, jei toks protingas tai nesikabinėk prie nesamonių. Nes pastaruoju metu labai konfliktiškas pasidariai gal čia tas maištingas amžius jau atėjo... :)

Ei nu pasistenkime apsieiti ir be konfliktų juk visiems linksmiau bus, peštis vienas su kitu nemanau, kad yra smagu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na neįsižeisk dnc123, bet tau tai tikrai vertėtų patylėti, nepažysti jo ir negali sakyti, kad Dominus nesuaugo kaip tu sakai :P

Be to atrodo vaikiška, kai ieškai priekabių, jei toks protingas tai nesikabinėk prie nesamonių. Nes pastaruoju metu labai konfliktiškas pasidariai gal čia tas maištingas amžius jau atėjo... :)

Ei nu pasistenkime apsieiti ir be konfliktų juk visiems linksmiau bus, peštis vienas su kitu nemanau, kad yra smagu. :)

Priklauso nuo žmogaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Paulius
Na neįsižeisk dnc123, bet tau tai tikrai vertėtų patylėti, nepažysti jo ir negali sakyti, kad Dominus nesuaugo kaip tu sakai :P

Be to atrodo vaikiška, kai ieškai priekabių, jei toks protingas tai nesikabinėk prie nesamonių. Nes pastaruoju metu labai konfliktiškas pasidariai gal čia tas maištingas amžius jau atėjo... :)

Ei nu pasistenkime apsieiti ir be konfliktų juk visiems linksmiau bus, peštis vienas su kitu nemanau, kad yra smagu. :)

Pauglys patampa hormonu audros prasidejo del to toks ir nervingas

sry uz off-topic

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na neįsižeisk dnc123, bet tau tai tikrai vertėtų patylėti, nepažysti jo ir negali sakyti, kad Dominus nesuaugo kaip tu sakai :P

Be to atrodo vaikiška, kai ieškai priekabių, jei toks protingas tai nesikabinėk prie nesamonių. Nes pastaruoju metu labai konfliktiškas pasidariai gal čia tas maištingas amžius jau atėjo... :)

Ei nu pasistenkime apsieiti ir be konfliktų juk visiems linksmiau bus, peštis vienas su kitu nemanau, kad yra smagu. :)

Pauglys patampa hormonu audros prasidejo del to toks ir nervingas

sry uz off-topic

Tai paauglystė kitaip dar vadinama maštingu amžiumi (kaip rašiau) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5139 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...