Peršokti į turinį

problema su kompiuteriu


StreekeR`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4170 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

man labai uzknisa kaip zaidi zaidimus ir nesvarbu kad panesa gerai bet vistiek visus zaidimus lagina nevisalaika. Buna tai kad zaidziu as normaliai zaidimas eina uzlagina ir tada vel normaliai eina toliau veliau po kokios 1 min vel uzlagina ir vel normaliai eina kuome cia problema kaip ja ispresti?

Pirma eik pas lietuvių k mokytoją, tada kurk naują temą. Gerai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma eik pas lietuvių k mokytoją, tada kurk naują temą. Gerai?

neaiskink gerai kur man eiti ir ka man daryti man jau *Myliu SuperGames.lt* ant LT kalbos nes tuoj isvazioju is sitos lt ir niekados ja daugiau nebematysiu ir jei reikes man kur eiti tai tik pas anglu kalbos mokytoja liurbi. ir kam koks skirtumas kaip rasai padla

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip , pritariu Addrew nuomonei , o gali strigti žaidimas dėl to , kad kompiuteris yra per daug užkrautas , arba kompiuteris per silpnas , užtat retkarčiais prie įvairių tam tikrų objektų , kompiuteris tiesiog nespėja užkrauti galbūt.

Ne medinis geras pc paveza gi viska tokia problema yra ir su senesneis zaidimai kaip cs 1.6 cod2 cod4 ir kitais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

man labai uzknisa kaip zaidi zaidimus ir nesvarbu kad panesa gerai bet vistiek visus zaidimus lagina nevisalaika. Buna tai kad zaidziu as normaliai zaidimas eina uzlagina ir tada vel normaliai eina toliau veliau po kokios 1 min vel uzlagina ir vel normaliai eina kuome cia problema kaip ja ispresti?

Man nuo skype lagina dažniausiai žaidimai. Pamėgink išjungti skype jei įjungta ir tada lošk ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4170 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...