Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

www.apgyvenimas.us.lt Prijungė BaySide kaimelį!


Aivaras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi vakar ir užvakar buvo atnaujinimai buvo prijungtas BaySide kaimelis, jis funkcionuos taip pat kaip ir Angel Pine, ligoninė, bankas, garažai, vairavymo mokykla. Kodėl pasirinikome BaySide? Norime projektą išlaikyti kuo unikalesni ir išsirinkti kaimelį kuris beveik niekur nebuvo naudojamas. Atsibodo tie seni Dilimore ir t.t.

Serverio TS3: 82.135.154.9:9000

Premijos 20:00 kiekvieną dieną!

b3a212d0f8cd48df7c17b397870f3c00461.png

e2c13bd17e8aa717785d43580e513a9e152.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nucopino mano ir draugo serverio bayside-life.wu.lt ideja ir pridejo ta kaima...

Aš jau kūriau jį nuo senai, jaučiu kaip net nebuvo tavo draugo to projekto...

Tavo draugo projektas:

1. Nepasieks tiek, kiek šitas.

2. Tavo draugo gamemodas, lievas.

3. Tavo draugo projektas net nebuvo žinomas, kai šis jau gyvavo..

Sėkmės tau Aivarai su šiuo projektu, gerų rekordų.. :)

Dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei nepaslaptis, kokį hostingą naudoji? :P na kaip ir minėjau projektas tikrai geras, matau kad daug pasieksit. Man labai patiko nuo pareiguno bekt, jis gaude mane, nemate kur nuvariau, ir už mašinų turgaus pasislepiau, tikrai labai smagu buvo. Dar kartą sekmės.

VPSNET.LT

p.s Greit startuos counter - strike 1.6 public serveris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...