Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kvieciu zaisti league of legends


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4182 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Norėčiau jus sudominti žaisti League of Legends. Tai ištiesų yra labai įdomus žaidimas. Aš jau jį žaidžiu metus ir man jis dar neatsibodo.

Žaidime yra 4 skiringų tipų žemelapiai Summoner's Rift ( tai 5v5 Žemėlapis ) Juo metu tau reikia įsiveržti į priešų bazę ir sunaikinti nexus, jį sunaikinus tu laimi, jai priešai sunaikina tavo nexus tu pralaimi

The twisted treeline ( tai 3v3 žemėlapis ) Norint laimėti taip pat reikia sunaikinti nexus.

The proving grounds ( tai 1v1 žemėlapis ) Norint laimėti reikia sunaikinti nexus. Jaigu nori gali žaisti ir daugiau žaidėjų šiame žemėlapyje.

Dominion ( tai 5v5 žemėlapis ) Juo metu reikia užimti bokštelius, turint daugiau užemes bokštelių nei prišai jiems nuima taškų,

laimi tas kuris iveikia priešininkus ( kai jie nebeturi taškų)

Registracija čia : http://signup.league...faf81b400047964 prie laukelio region pasirinkite eu west, nes ten daugiausiai lietuvių

Jaigu sudominau ir žaisite ši žaidima, tai per žaidimą kvieskite mane į draugus mano Nick'as : Auriss012

Sekmės :)

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4182 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...