Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LTD-MC [RPG] [24/7] [NO factions, TOWNY!] [1.4.4]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4186 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Serverio IP: 77.241.202.222:27025

Serverio web: www.ltd-mc.lt/forums/

Serverio versija: 1.4.4

Facebook: http://www.facebook....382277681848460

Apie projektą

Projektas nėra kaip kiti, šiek tiek išsiskiriantis nuo kitų…modernesniu tinklapiu, bei serveriu. Serveriui jau (1 diena), o webui (4 dienos) per tą laiką nespėjome užbaigti bugų taisymų ir kito, bet jau galima žaisti. Serverį prižiūrėsiu aš - Whiteballs - Aidis, būsiu griežtas ir žaidėjai privalės laikytis taisyklių, nebus jokių prižiūrėtojų, nebus pardavinėjamos ADMIN/VIP/GM privilegijos, išskyrus žaidimo pinigus,daiktus bei kt. Per diena skiriu serveriui laiko 5-9 val. Nežadu ilgai prie jo būti, nes mokslai svarbiau nei pramogos. Na skaitydami aprašymą manau susimąstėte būtent KODĖL nebus pardavinėjamos nurodytos privilegijos…atsakymas mano paprastas: Todėl, kad serveris išvengtų vaikų naudojančių tėvų sąskaitas ir kitos jų daromos žalos. Na o kaip gyvuosim…tai jau kita tema, už serverio laikyma moku aš, serveris stovi ant tvirto 4,5 GB ram VPS (Virtualaus privataus serverio). Beabėjo projektui nepamaišys rėmėjas, kadangi vienam man sunku išlaikyti, nes esu nepilnametis…taip man - 15. Tai tiek šiuo metu. Laukiu kritikos ir pagirų, bet kritikai atsiminkit - norint atkreipti mano dėmėsį neužtenka parašyti beprasmį postą, turite paaiškinti būtent kas blogai, kad būtų ištaisomos ir svarstomos jūsų nuomonės. Ačiū, kad skaitėt.

----------------------

Rėmėjo titulą gauna nariai kurie perka bet ką (Itemus/Pinigus ir kt) nuo 5 LT.

Rėmėjo privilegijos:

  • 8proc. mažiau gaunama žalos.
  • 12 proc. daugiau padaroma žalos.
  • [Rėmėjas] titulas
  • Galimybė gauti nemokamai 1 plotą.
  • Nemokami 500.00 LT žaidime.
  • Perkant kitą kartą ką nors 15 proc. pigiau smile.png.

-----------------------

Info skype: Whiteballs1 arba LTD-MC

-----------------------

Serveris atnaujintas i V2.

Versija 2:

* Towny pluginas

* VIP privilegijos

* Mob Arena

* Kalėjimas (/warp kalejimas)

* Warpai

/warp gyvunai

/warp miškas

/warp kasykla

/warp dykuma

* GFX'erių grupė

* PVP-OFF ( 1 savaitei)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

V3 versija (būsima):

* Platesnės VIP privilegijos

* Parduotuvės (maisto ir t.t.)

* Taisyklės papildytos

* Serverio pagreitinimas

* PVP-ON ( 1 savaitei)

Redaguota , nario Whiteballs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4186 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...