Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Las-Venturas.LT su naujuoju rekordu!


Inv1s

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras, galbūt dauguma jau esate girdėja apie šį serverį, galbūt kaikurie apie jį girdite pirmą kartą.. Tai dar nėra labai populiarus serveris, tačiau daugumai žinomas.

Truputi apie serverį:

Koks serverio miestas? Kaip ir serverio pavadinimas.. Las Venturas. Kodėl pasirinkome šį miestą? Šis miestas buvo pasirinktas visiškai atsitiktinai ir gan keistai.. Kadangi niekaip nesugalvojom serverio pavadinimo, nusprandėme kurti Las Venturas mieste su pavadinimu www.las-venturas.lt, manau mums tai įgyvendinti pavyko! Dabar esame pirmasis Lietuvoje serveris Las Venturas mieste pasiekęs net 344 žaidėjų rekordą,

Kiek laiko gyvuoja projektas bei serveris:

Projektas gyvuoja nuo 2012-01-30

Serveris pilnai paleistas nuo 2012-08-31

Truputis informacijos apie serverio pagr. administratorius, paprastus administratorius bei kitus žmones:

Pagr. Administracija.. Na manau kiekvienas žmogus apie save nori pasakyti kuo geresnį žodį, tačiau aš sakysiu viską atvirai, kadangi nenoriu nieko apgaudinėti ar meluoti..

Admin_Volk - Serverio skripteris, serveryje reiškiasi gan mažai, tačiau daug dirba prie serverio modifikacijos, bugų ir kitų panašių dalykų, kartais parašius jam į skype galite negauti atsakymo, bet tai tik dėl to, nes šis žmogus dirba.

Invision_White (aš) - na sunku kalbėti apie save.. Galbūt geriau pasakys kas nors iš skaitančių šia temą. :)

Administracija:

Na tai viena iš serverio problemų.. Dažnas būna atvėjis, kad sunku gauti iš administracijos pagalbą, tačiau mes bandome spręsti šia klaidą. Šiuo atveju siūlome kreiptis į pagr. administracijos skype: lasventuras-administracija

Serverio žaidėjai:

Kaip ir kiekviename serveryje žaidėjų yra visokių, yra ir čyterių (tačiau jie yra gaudomi ir baudžiami) yra ir gerų, pavizdingų žaidėjų.

Projekto rekordai:

Forumo:

Mūsų forumo rekordas yra tikrai gan nemažas, 255 nariai prisijungia vienu metu, tai įvyko 2012-08-15

Serverio:

Per patį serverio startą sulaukėme gan didelio rekordo, 185 žaidėjų. Tačiau šie žaidėjai starto dieną dar negalėjo džiaugtis serverio žaidimu, kadangi serveris išsijungė..

Antrasis serverio rekordas buvo 2012-10-08 tą vakarą mūsų serveris pasiekė 254 žaidėjų rekordą ir tapo pirmuoju serveriu Lietuvoje pasiekusiu tokį rekordą.

Treičiasis serverio rekordas buvo gan nesenai, 2012-10-30, tada mes pasiekėme labai gerą rekordą - 344 žaidėjai.. IR TAPOME 3/4 SERVERIO LIETUVOJE PASIEKUSIU TOKĮ REKORDĄ.

Rekordo nuotrauka:

http://www.part.lt/perziura/ab655d52e30205326066b4ca3b624745997.png

Papildoma info:

* Serverio IP: 77.241.194.94:7777 (gali greit keistis)

* Skype: lasventuras-administracija

* Svetainė: www.las-venturas.lt

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Invision_White - šis žmogus tikrai yra atsakingas žmogus, paslaugus, rūpinasi šiuo serveriu kiek tik gali. Kiek esu bendravęs su juo, jame matau tik rimtumą, atsakingumą, pagalbą. iš invisiono galima tikėtis labai daug įvairiausių naujienų, kadangi jis visada yra kupinas įvairiausių minčių kaip tik pagerinti serverį, pavyzdžiui suorganizuoja serverio rekordo siekimo dieną, premijos, kruopščiai apgalvoti ir suorganizuoti eventai. Invision_White tikrai yra puikus žmogus. By Arvydas_Torres.

Las-Venturas.LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na Invi aš busiu pirmas išreiškes blogą nuomonę apie serverį,apie tave nieko blogo neturiu. Taip GM tikrai unikalus viskas gerai,šaibas sunkų gaut,į darba patekt irgi. Bet man nepatiko tai Kur sukurti darbai tarp ,,dėžės'' gal jis ir vienas nebepasakysiu,bet tai tikrai gadina vaizdą,o kitas kad per rekordus tu tiek visko pridalinai kad dbr visi su mašinom,su vipais kasantras todėl aš su draugais dingom iš tavo serv. Ir reiktų stengtis panaikint eilinę rutina.. Sekmės su servu,ir taipogi sveikinu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na Invi aš busiu pirmas išreiškes blogą nuomonę apie serverį,apie tave nieko blogo neturiu. Taip GM tikrai unikalus viskas gerai,šaibas sunkų gaut,į darba patekt irgi. Bet man nepatiko tai Kur sukurti darbai tarp ,,dėžės'' gal jis ir vienas nebepasakysiu,bet tai tikrai gadina vaizdą,o kitas kad per rekordus tu tiek visko pridalinai kad dbr visi su mašinom,su vipais kasantras todėl aš su draugais dingom iš tavo serv. Ir reiktų stengtis panaikint eilinę rutina.. Sekmės su servu,ir taipogi sveikinu.

Su dėžėm nelabai supratau, o su tom dalybom ten išėjo klaida, vietoje 300 kreditų visiems daviau 3000 kreditų...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...