Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Maršrutizatorius ir IP.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4212 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nusipirkau maršrutizatorių (dėl WiFi) ir jis mano išorinį IP adresą, pavertė į vidinį. Aš klausiau savo interneto tiekėjo pagalbos, bet atsakymas buvo panašus į "pats nusipirkai, pats ir tvarkykis". Gal man tik kažkas pamelavo - maršrutizatoriai negali turėti išorinio IP. Ar tai tiesa? Jei ne, tai kaip man pasikeisti IP į išorinį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tavo IP išorinis ir jis eina per routerį (Tą marš.. (sunkus žodis)) tai išorinį IP padaro į vidinį. Reikia atsidaryti portus. Aš tyksliai nežinau kaip taip padaryti. Mano tiekėjai internetas "KAVA" tai man jie sutvarkė. *Čia per patį kompiuterį reikia kažką daryti*

Ačiū. Bandysiu ieškotis informacijos apie tai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei dar problema liko, tai eik adresu: http://192.168.1.1 - čia greičiausiai bus tavo routerio IP adresas, tada paprašys prisijungimo duomenų, standartiškai tai būna loginas: admin, pass: admin, o ten jau paskui skirtingai viskas, priklausomai nuo routerio. Ieškok žodžio PORT ir ten greičiausiai reikės surašyti portus, kuriuos nori atidaryti arba intervalą pvz. nuo 80 iki 99999. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4212 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...