Mikas

Need For Speed: Most Wanted

Recommended Posts

Need for Speed Most Wanted

Tapk geriausiu!

Pajusk svylančio asfalto kvapą uždraustose gatvių lenktynėse! Populiarios „Need for Speed Underground“ serijos kūrėjai šįkart tau leis pasijusti žymiausiu nepagaunamu gatvių lenktynininku!

Tau reikės ne tik puikiai lenktyniauti, bet ir tobulinti (tiuninguoti) savo automobilius, išvengti strategiškai planuojamų policijos persekiojimų. Kad užkoptum į juodąjį sąrašą (Blacklist), tau reikės laimėti daugybę įvairių tipų gatvės lenktynių, bėgti nuo policijos bei ištyrinėti šimtus mylių atviro kelio.

„Need for Speed Most Wanted“ kūrėjai pasirūpino, kad žaidime rastum daugybę geriausių automobilių: nuo kasdieninių smarkaus tiuningo reikalaujančių automobilių iki super žaisliukų. Gatvė čia bus tavo žaidimo aikštelė.

Privalumai

* Atviras kelias: Tapk gatvės lyderiu įvairuose regionuose, kuriuose ir pramoninė ir miesto aplinka. Ši apkinka taps puikiu tavo sąjungininu: trumpesni keliai padės greičiau aplenkti varžovus, o automobilių strautas ir griūnantys daiktai gelbės nuo policijos.

* Visiškai naujas scenarijus: Žaidime turėsi išmokti planuoti strategijas, kad pabėgtum nuo policijos, taip pat lavinti įgūdžius vis sudėtingesnėse nelegaliose gatvės lenktynėse.

* Išorės tobulinimas: Nesvarbu, ar nori padaryti automobilį mielesniu akiai, ar jį perdažai siekdamas pasislėpti nuo policijos, „Need for Speed Most Wanted“ tau pasiūlys daugybę išskirtinių išorės stilizavimo variantų.

* Juodasis sąrašas: Įžengdamas į gatvės lenktynių pasaulį, tu turi užsitarnauti pagarbą, kad galėtum susikauti su juodojo sąrašo lyderiais.

* Pagarba: Tau reikės mušti rekordus, lenktyniauti, naikinti policijos pajėgas, kad užsitarnautum kitų gatvės lenktynininkų pagarbą. Progresą galėsi stebėti savo „Rap Sheet“.

* Agregatų tiuningas: Nesugebi konkuruoti prieš sportinį automobilį? Rauk tiesiai į parduotuvę ir tiuninguok savo plieninį draugą. Tada be vargo galėsi lenktyniauti prieš bet kurios klasės automobilį.

* Naujos kartos grafika: Naujos kartos grafika užtikrins įvairių konsolių turėtojams neišdildomus įspūdžius. Apšvietimo generavimas realiu laiku, atspindžiai ir tikroviškas vaizdavimas užtikrina bene geriausią žaidimo grafiką visoje lenktynių žaidimų rinkoje.

* Lenktyniauk tinkle: „Need for Speed Most Wanted“ suteikia galimybę Xbox 360, Xbox, ir PC, įsigijusiems žaidimą, varžytis tinkle.

Minimalūs rekalavimai

- Windows 2000 Professional, Windows XP Professional ar Windows XP Home operacinė sistema;

- Intel Pentium 4 (ar panašus) procesorius, veikiantis 1.4 GHz ar aukštesniu dažniu;

- 32 MB su DirectX 9.0c suderinama vaizdo plokštė (Geforce2 MX ar geresnė), naudojanti suderinamą lustų rinkinį;

- 256 MB operatyviosios atminties

- su DirectX suderinama garso plokštė

- 3 GB laisvos vietos kietajame diske

- 8X CD/DVD įrenginys

- žaidimui tinkle būtina tinklo plokštė ir plačiajuostė prieiga prie tinklo

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele