Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

.iJust


Guest .iJust

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5085 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikiučiai :woot: aš Dovydas. Mokausi Atžalyno Vidurinėje Mokykloje, 7 klasėje.

Esu gan linksmas draugiškas :rolleyes: . Dirbu su photoshop kartais pažaidžiu cs 1.6 kartais l2 :lol: . Mėgstu filmus apie zombius ir kažkuom panašius. Kartais pabunu postų rinkėjas kartais ne. Buna kad parašau ne į temą. Mėgstu padėt , bet jai pats nesuprantu tada nepadedu <-- (nusišnekėjimas). Tai vat ;D.

Tikrasis vardas: Dovydas

Ūgis: 1.62 metro

Amžius: 13

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Žiūrint kaip išeis, praėjusią vasara buvau jūros šventėje šią gal ir varysiu , jai draugelio tėvai varys ten (jie ten hatas turi dideles :D) tai jai paims gal susimatysim .

Creative aš tai retai kada parūkau, pagert irgi mėgstu bet krizė beveik nėra iš ko pirkti :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikiučiai :woot: aš Dovydas. Mokausi Atžalyno Vidurinėje Mokykloje, 7 klasėje.

Esu gan linksmas draugiškas :rolleyes: . Dirbu su photoshop kartais pažaidžiu cs 1.6 kartais l2 :lol: . Mėgstu filmus apie zombius ir kažkuom panašius. Kartais pabunu postų rinkėjas kartais ne. Buna kad parašau ne į temą. Mėgstu padėt , bet jai pats nesuprantu tada nepadedu <-- (nusišnekėjimas). Tai vat ;D.

Tikrasis vardas: Dovydas

Ūgis: 1.62 metro

Amžius: 13

Sutapimas. Amžius toks pat kaip ir mano.. Ūgis irgi maždaug. Lošiu cs 1.6. Dirbu su ps. Mokausi taipogi Atžalyno Vidurinėje,ir 7klasėj. :rolleyes: Kažkaip sutapom.. Tik nerūkau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikiučiai :woot: aš Dovydas. Mokausi Atžalyno Vidurinėje Mokykloje, 7 klasėje.

Esu gan linksmas draugiškas :rolleyes: . Dirbu su photoshop kartais pažaidžiu cs 1.6 kartais l2 :lol: . Mėgstu filmus apie zombius ir kažkuom panašius. Kartais pabunu postų rinkėjas kartais ne. Buna kad parašau ne į temą. Mėgstu padėt , bet jai pats nesuprantu tada nepadedu <-- (nusišnekėjimas). Tai vat ;D.

Tikrasis vardas: Dovydas

Ūgis: 1.62 metro

Amžius: 13

Sutapimas. Amžius toks pat kaip ir mano.. Ūgis irgi maždaug. Lošiu cs 1.6. Dirbu su ps. Mokausi taipogi Atžalyno Vidurinėje,ir 7klasėj. :rolleyes: Kažkaip sutapom.. Tik nerūkau..

Kauno ? jai kaune tai kurioje klasėje (a,b,c ir t.t)?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5085 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...