Peršokti į turinį

Grafikos paslaugos.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Apie mane.

Sveiki visi, esu Vidmantas, man yra 13 metų. Gyvenu Vilniaus rajone. Sugalvojau teikti grafikos paslaugas už litus. Su grafika jau dirbu apie 2 metus, todėl mano patirtis nėra tokia jau ir maža. Dirbu su Photoshop programa. Esu sąžiningas, neapgaudinėju.

Ką aš teikiu?

Teikiu grafikos paslaugas. Tai būtų avatarai, parašai, reklaminiai skydeliai, headeriai, darbalaukio paveikslėliai.

Nepatikęs darbas.

Jeigu jums darbas nepatiko – sakykite kas blogai. Taisysiu, nes visada išsaugosiu .PSD failą, kad galėčiau darbą pataisyti pagal jūsų kriterijus.

Atsiskaitymas.

Atsiskaitymas vyksta tik banku. Padarau darbą, uždedu savo antspaudą. Darbas patinka – sumokate ir nuėmęs antspaudą siunčiu darbą. Jeigu neatsiskaitote – darbas paplatinamas.

Kainos.

3 Avatarai – 1 LT.

2 Parašai – 1 LT.

120x60 ir 468x60 reklaminiai skydeliai – 1 LT.

Headeris – 2 LT.

Darbaliauko paveikslėlis – 2 LT.

Darbai.

Darbai bus siunčiami jūsų duotais kontaktais. Niekas kitas negaus jūsų užsakyto darbo tik jūs pats.

Atsiliepimai.

Esu gavęs daug atsiliepimų. Mažai blogų.

Kontaktai.

Skype : vidmantas.ms

El.Paštas : [email protected]

Telefonas : +37061149972 ( jeigu manęs nėra prie kompiuterio, ar esu išvykęs. )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl atsiskaitymo banku tai kiek perdėdi, tokių sumų niekas banku nemokės nes vien pervedimas kainuoja 1-2LT + suma mokama tau, tai zn. Nieko nesigaus tau.

1-2LT ? :D juokauji biški, mažiau nei 1lt reik mokėt.

Iš kortelės į kortelę galima :)

Bet tai kainuoja, dbr pvz noriu pervest Tau 1LT, man vos ne dar 1LT reiks mokėt, kad Tau pervestu pinigus. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...