Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teikiamos paslaugos. [Pawno, Photoshop, Ip-board -Dizainų kūrimas, modifikavimas, klaidų taisymas, tobūlinimas)]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, teikiu įvairias paslaugas, pradedant nuo TVS Instaliavimo, modinimo baigiant piešimu PS Programa.

Kuriu, modifikuoju, tvarkau, išverčiu IPB Tinklapius, kainos skirtingos, priklauso nuo norimo darbo, pavyzdžių neturiu, bet jeigu reikės, galėsiu sukurti. Aš esu pilnai perpratęs IPB Sistemą, ko jūs norėsite, tą jums padarysiu ( proto ribose ). Taipogi galiu instaliuoti ir kitokio tipo TVS Sistemas, pvz phpbb ar kt. Taipogi kuriu ar modifikuoju, ar sutvarkau, ar perdarau Ip.Board dizainus (PILNAI)



Užsiimu Pawno programavimu, minimaliai bet skriptus pakeisti, patvarkyti sugebu. Teoriškai moku daug, praktiškai ne tiek pat. Kitaip sakant, redaguoju skriptus, pridedu naujų, pakeičiu senus, galiu sukurti ir įvairias sistemas, taipogi žinoma proto ribose.
Pavizdys - Mano kurta DreamGame modifikacija, gerai panaršę forume ją rastumėte.


Užsiimu Piešimu, kuriu įvairius avatarus ( pagal avatarų kiekį, po vieną nekursiu tikrai ) taipogi parašus, signatures. Pavyzdžių taipogi neturiu, bet jeigu reikia galėčiau sukurti.


Atsiskaitymo būdai, įvairūs, mikro ( sms ) ir makro ( pvz maxima, rkiosk ir t.t. ) Taipogi galima atsiskaityti ir bankiniu pavedimu, bet tik tuo atvėju jeigu užsakyto darbo kaina viršyja 15 LT.
 

Kontaktai, skype: stim987

Kontaktai, El. Paštas: [email protected]

Moderatorių rekomendacijos:

 

 


Patikimas , rekomendacija

 


Rekomenduoju.



Rekomendacijos:





 


Na tikrai norėčiau parekomenduoti šį žmogu kuriems reikia paslaugų susijusių su SAMP , PS , Web ir pnš. Pats pas šį žmogų ne kartą užsisakinėjau paslaugas ir nenusivyliau , labai daug padėjo su samp. Taip pat prieš kelias dienas man sukūrė tinklapį už labai padorę kainą. Na jeigu ieškote patikimo žmogaus , patariu kreiptis į STiM , tikrai padės. ;))

 


Rekomenduoju, tikrai ;]. Sėkmės tau siūlant paslaugas toliau :).

 


Rekomenduoju.

 


Rekomenduoju :)




Šaunuolis vaikinukas, man labai padėjo buvo problema kurią sprendžiau visą dieną, visų prašiau , o jis vienintelis padėjo. Nu tikrai šaunuolis , respectas tokiam.


 


REKOMENDACIJA!

 


Rekomenduoju :).
Redaguota , nario STiM
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tikrai norėčiau parekomenduoti šį žmogu kuriems reikia paslaugų susijusių su SAMP , PS , Web ir pnš. Pats pas šį žmogų ne kartą užsisakinėjau paslaugas ir nenusivyliau , labai daug padėjo su samp. Taip pat prieš kelias dienas man sukūrė tinklapį už labai padorę kainą. Na jeigu ieškote patikimo žmogaus , patariu kreiptis į STiM , tikrai padės.;))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 4 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...