Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GameNameChanger


Guest ScNn

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5623 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nesupratau,ar tu man cia kazka norejai parasyti,ir jai man ka?ash zinau ka reiskia tasa flood(kj daug rasineji arba nesamones)...

Ne, sau sakiau! :ohweel: Tai jai dar nedasuto tai tau! flodinmas dar reiskia bereiksmis zinuciu rasinejimas!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nesupratau,ar tu man cia kazka norejai parasyti,ir jai man ka?ash zinau ka reiskia tasa flood(kj daug rasineji arba nesamones)...

Ne, sau sakiau! :ohweel: Tai jai dar nedasuto tai tau! flodinmas dar reiskia bereiksmis zinuciu rasinejimas!

pzdc botas...sako bereiksmiska mano zinute nu pzdc toxs botas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As nebotas! As nenoriu keiktis bet tau kaip matau iki proto kaip boto tau dar toli nes su tavim botas paliginus genijus! Ir tu dar manai kad sitoje zinuteje daug reiksmes? Sita zinute 100% flodo pavizdys

krc del paprasto plugino rep nori
nu ir kas kad as noriu rep, o tu ne? manau sitas pluginas daug kam tikrai pravers!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As nebotas! As nenoriu keiktis bet tau kaip matau iki proto kaip boto tau dar toli nes su tavim botas paliginus genijus! Ir tu dar manai kad sitoje zinuteje daug reiksmes? Sita zinute 100% flodo pavizdys
krc del paprasto plugino rep nori
nu ir kas kad as noriu rep' date=' o tu ne? manau sitas pluginas daug kam tikrai pravers![/quote']

Protingas labaijautiesi? :wierd: *Myliu SuperGames.lt* kazkoks keistolis esi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Kažkada labai intensyviai ieškojau,bet taip ir neradau ;/ ir mečiau savo paieškas,o dabar viskas paklota po keliais. Dėkui + rep ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As nebotas! As nenoriu keiktis bet tau kaip matau iki proto kaip boto tau dar toli nes su tavim botas paliginus genijus! Ir tu dar manai kad sitoje zinuteje daug reiksmes? Sita zinute 100% flodo pavizdys
krc del paprasto plugino rep nori
nu ir kas kad as noriu rep' date=' o tu ne? manau sitas pluginas daug kam tikrai pravers![/quote']

Protingas labaijautiesi? :wierd: *Tarnausiu LB visą gyvenimą* kazkoks keistolis esi...

Dnc *Myliu SuperGames.lt* kdl tau viskas nepatinka prikimbi rauniesi potosusidaro gincas iskart botas floodas oj oj oj as kietesnis ir daug geriau tipo rasau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As nebotas! As nenoriu keiktis bet tau kaip matau iki proto kaip boto tau dar toli nes su tavim botas paliginus genijus! Ir tu dar manai kad sitoje zinuteje daug reiksmes? Sita zinute 100% flodo pavizdys
krc del paprasto plugino rep nori
nu ir kas kad as noriu rep' date=' o tu ne? manau sitas pluginas daug kam tikrai pravers![/quote']

Protingas labaijautiesi? :wierd: *Tarnausiu LB visą gyvenimą* kazkoks keistolis esi...

Dnc *LB puslapis geriausias* kdl tau viskas nepatinka prikimbi rauniesi potosusidaro gincas iskart botas floodas oj oj oj as kietesnis ir daug geriau tipo rasau..

ash *Myliu SuperGames.lt* jai jis nezhino kas tas floodas yra...*Myliu SuperGames.lt* ko tu ishvis kisies,rodos ash prie taves lyshchiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Guest Paulius

SIaip neapsimokejo deti 1 plungina nes mano plunginu temoje jis jau yra i dar talrasho plunginu temoje jis yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

SIaip neapsimokejo deti 1 plungina nes mano plunginu temoje jis jau yra i dar talrasho plunginu temoje jis yra

Na jei packas tai kam žmogui siųstis jei po vieną tai aišku, kad galima ir ten pasieškot. Bet žmogus nors norėjo padėt kitiems. Pavyzdžiui aš ir ieškojau šio plugino kokius 2-3 mėn tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5623 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...