Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GameNameChanger


Guest ScNn

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5652 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nesupratau,ar tu man cia kazka norejai parasyti,ir jai man ka?ash zinau ka reiskia tasa flood(kj daug rasineji arba nesamones)...

Ne, sau sakiau! :ohweel: Tai jai dar nedasuto tai tau! flodinmas dar reiskia bereiksmis zinuciu rasinejimas!

pzdc botas...sako bereiksmiska mano zinute nu pzdc toxs botas...

jus botai gincijates *Myliu SuperGames.lt*..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

krc del paprasto plugino rep nori
nu ir kas kad as noriu rep, o tu ne? manau sitas pluginas daug kam tikrai pravers!

Protingas labaijautiesi? :wierd: *Tarnausiu LB visą gyvenimą* kazkoks keistolis esi...

Dnc *LB puslapis geriausias* kdl tau viskas nepatinka prikimbi rauniesi potosusidaro gincas iskart botas floodas oj oj oj as kietesnis ir daug geriau tipo rasau..

ash *lankausi tik LB puslapyje* jai jis nezhino kas tas floodas yra...*Tarnausiu LB visą gyvenimą* ko tu ishvis kisies,rodos ash prie taves lyshchiau

E tu malaletka taip aikstai nesisok nes tuoj pat nuleisim mes tave nerasinek nesamoniu ir neprikips niekas ir ka tau pavydas ima kad jam duos rep tau ne?

Ir matos kad tau 14 net ner nes jAi rasai su AI tai taip iseina kad tu rasai mergai kokiai nors turi but jei kiausintaki tu!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 4 savaičių...
Guest ^PuMa^

senas geras plugin...bet sakyciua nelabai jis ir reikalingas....gal tik zaidejai labiau demesi skiria i serva....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5652 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...