Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padekit


Guest DeiLas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5173 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Einu vartotojo valdymas--->Aprasymas--->avatars ir nezinau kaip nuortauka uzsideti kur tie visokie 100px X 100px.Nezinau kiek deti ir dar sito nutoles avataro adresas jei man pavyks ir kas pades tam +rep tik vienam!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
Svečias
rakinam jai viskas :) ;DDD

As uz toke sms buvau ispejima gaves kodel vat jam ispejimo neduodi nervina bll :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

tai ce visada taip. Kaip as tai ispejimas iskarto o kai kitas tai ne..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moderatoriai nespėja peržiūrėti visų pranešimų, todėl galėtumėte būti mažiau nepatenkinti ir patys prisidėti prie tvarkos forume raportuodami netinkamus pranešimus.

Moderatorius pats turi teisę pasirinkti ar bausti narį ar ne. Jeigu narys negriežtai nusižengė taisyklei ir jis tai padarė pirmą kartą, ar daro tai labai retai, tokiu atveju negiežtas moderatorius atleidžia ir neuždeda įspėjimo. Tačiau jeigu narys tai taisyklei nusižengia dažnai ir nekreipia dėmesio į moderatoriaus pastabas, moderatorius savo nuožiūra gali bausti už kiekvieną tokį pranešimas.

Todėl nesielkite mažvaikiškai ir nesakykit: „Man tai davėt, o jam ne!“ - o praneškit raportuodami ir gal ateis į forumą tvarka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

rakinam jai viskas :) ;DDD

As uz toke sms buvau ispejima gaves kodel vat jam ispejimo neduodi nervina bll :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Jeigu pamatote nusižengimą, spauskite raportavimo mygtuką ir parašykite trumpai kuo tas pranešimas pažeidžia taisykles: icon_post_report.gif

Nu vistiek neduosit jus jam ispejimo buvau rases nekart del izeidinejimu :help: ,tu net admine neatrasei.. :shoot:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikia pasirinkti tinkamą būdą pranešimui.

Tu rašai AŽ, gal aš ar kitas moderatorius tuo metu neturi laiko, o kiti moderatoriai tos AŽ nemato, vėliau baigęs darbus moderatorius gali būti jau pamiršęs apie tai ką tu rašei, kaip ir man nutiko. Raportavus pranešimą, raportą matys visi moderatoriai ir administratoriai, tol kol jis bus peržiūrėtas ir uždarytas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Moderatoriai nespėja peržiūrėti visų pranešimų, todėl galėtumėte būti mažiau nepatenkinti ir patys prisidėti prie tvarkos forume raportuodami netinkamus pranešimus.

Moderatorius pats turi teisę pasirinkti ar bausti narį ar ne. Jeigu narys negriežtai nusižengė taisyklei ir jis tai padarė pirmą kartą, ar daro tai labai retai, tokiu atveju negiežtas moderatorius atleidžia ir neuždeda įspėjimo. Tačiau jeigu narys tai taisyklei nusižengia dažnai ir nekreipia dėmesio į moderatoriaus pastabas, moderatorius savo nuožiūra gali bausti už kiekvieną tokį pranešimas.

Todėl nesielkite mažvaikiškai ir nesakykit: „Man tai davėt, o jam ne!“ - o praneškit raportuodami ir gal ateis į forumą tvarka.

Darom išvadas : Reikia daugiau moderatorių

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5173 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...