Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Koki telefona pirkt ?


Stivis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4263 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hmm.. keista,kodel zmones vis perka tuos samsung'us, kai yra apple (Ir dabar visai pigiai galima isigyt bent iPhone 3GS kuris zymiai sparciau veiks. Ir apps'u zymiai daugiau jiems prikurta ir t.t.)

Man tie Iphone išvis nepatinka... Man nesvarbu kad jis bus geresnis už mano telefoną. Tie Iphone nežinau ... Negaliu nepatinka tesiog :/

Kuom? Vat argumentuok. Prisiklausei gandų visokiausių ir nepatinka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm.. keista,kodel zmones vis perka tuos samsung'us, kai yra apple (Ir dabar visai pigiai galima isigyt bent iPhone 3GS kuris zymiai sparciau veiks. Ir apps'u zymiai daugiau jiems prikurta ir t.t.)

Man tie Iphone išvis nepatinka... Man nesvarbu kad jis bus geresnis už mano telefoną. Tie Iphone nežinau ... Negaliu nepatinka tesiog :/

Kuom? Vat argumentuok. Prisiklausei gandų visokiausių ir nepatinka?

Nepatinka kad dainas reikia isikilinėt per Itunes.

Jei neatrištas telefonai tai brangiai kainuoja atrišimas.

Su sim kortele problema reikia karpyti kad įdėtum ją.

Greit gali susilaužyti, nukrita telefona 1,2m aukčio ir lužta stiklas arba kažkas kitas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatinka kad dainas reikia isikilinėt per Itunes.

Jei padarytas Jailbreak, galima kelt ir be iTunes, nes yra daug visokiausiu kitu budu. Beje,o kuom blogai tas iTunes? Visai patogu kelt, ir dainu artwork'us iesko automatiskai ikelia ir siaip garsas kokybiskas labai gaunas.. Tik reik priprast.

Jei neatrištas telefonai tai brangiai kainuoja atrišimas.

Su "Gevey" kortelem galima atrist papigiai. Jei tinkanti versija tai ir su Jailbreak pagalba galima isvis nemokamai atsirist. Siaip geriau Factory Unlocked imt, ir bus rami galva.

Su sim kortele problema reikia karpyti kad įdėtum ją.

Cia tik nuo iPhone 4 pradedant reik karpyt kortele. O ankstesni modeliai su normalia SIM, tuo tarpu ir mano anksciau minetas iPhone 3GS.

Greit gali susilaužyti, nukrita telefona 1,2m aukčio ir lužta stiklas arba kažkas kitas.

Bet koks telefonas luzta, priklauso tik nuo krytimo aukscio ir padeties. Beje yra daug visokiausiu Cover'iu/Bumper'iu/Invisible Shield'u... ir pan. kurie gali pakankamai apsaugot telefona.

Beje mano senukas iPhone 4 be jokiu cover'iu yra krites ant asfalto kai as begau, pakeliau, sone truputi prasitryne stikliukas galinis. Laikant rankoi net nesimato. Taip kad nera jau tokie blogi tie iPhone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vadilla, pavyzdžiui man reiktų telefono internetui, naršymui, žaidimams.

Kiek kainuoja iphonas? Kur pigiausia jį pirkt, ir kokį modelį? Kiek kainuoja atrišimas lietuvoje?

Rašyk jei Až o ne čia rašyk...

Vadila man nepatinka Iphone ir fsio...:DD

Aš savo samsung 5320 buvau numetes daug kartu ir jam nieko neacidigdavo :).

Sakant pasiūlykit koki nors dar telefoną iš samsung ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vadilla, pavyzdžiui man reiktų telefono internetui, naršymui, žaidimams.

Kiek kainuoja iphonas? Kur pigiausia jį pirkt, ir kokį modelį? Kiek kainuoja atrišimas lietuvoje?

Nepatariu imt:iPhone 2G,3G nes tie jau visiski stabdziai. Siulyciau iPhone 3GS, nes ir kaina normali ir pagal greiti visai geras. Jeigu finansai leidzia,siulyciau imt iPhone 4 arba 4S - jie dabar yra is greiciausiuju (Nu bet rugseji jau bus ir iPhone 5).

iPhone 3GS dabar nuo 520Lt (Gamykliskai atristo kaina 100-150Lt brangesne)

iPhone 4 kaina dabar mazdaug nuo 800Lt (Gamykliskai atristo kaina 100-150Lt brangesne)

Na o pirkt siulyciau pagal skelbima arba is tu telefonu parduotuveliu kuriu gariunuose ir visur kitur pilna (Nu bet ten bus kiek brangiau).

O del atrisimo tai kaip ir minejau yra daug visokiausiu budu individualiai kuriam nors iPhone modeliui.. Galima ir nemokamai atrist,o galima ir 500Lt uz tai atiduot (Geriau paimt Gamykliskai atrista ir nesukt sau galvos)

Bet kuriuo atveju pries perkant laukiu PM zinutes, patarsiu verta imt ar ne.

Sakant pasiūlykit koki nors dar telefoną iš samsung ?

Dabar dominuoja Galaxy modeliai. Turejau kazkada Galaxy S I-9000, jei netureciau iPhone juo ir naudociausi, visai geras. Na o jei finansai leidzia tai imk SII arba SIII. Jau apie galaxy Note nieko nesakau nes ir kaina kosmine ir dydis plansetes. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4263 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...