Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Koki telefona pirkt ?


Stivis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nu ką neseniai pasimaudžiau su savo telefonu tai laikas dabar man nauja pirkt :|.

Kiek žiūrėjau man visai patinka SAMSUNG telefonai nežinau kodėl bet ju valdymas patogesnis ir geresnis. Tai koki siūlykit man telefona nusipirkt nuo 100lt iki 900lt, telefona norėčiau šeip kad butu susirašinėjimui, skambinimui, internetas google, music, ir visiokios nesamonės.

Aš radau viena telefona ir man jis visai nieko Samsung Galaxy Ace (S5830)

http://www.bite.lt/lt/verslui/telefonai ... -ace-s5830 o kaip jums šits telefona ar kita pasiūlysit ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
tai as sakau kad man nereikia Kompiuterio kiseneje + turiu ta plancetini kompiuteri jo man uztenka o telefonas buvo sukurtas skambinti AR NE taip ??

O kam turet 2 daiktus kurie uzima daugiau vietos ir pan. kai galima turet viska vienoj rankoi.

(Zodziu ner cia ko gincytis, kiek zmoniu tiek nuomoniu..)

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm.. keista,kodel zmones vis perka tuos samsung'us, kai yra apple (Ir dabar visai pigiai galima isigyt bent iPhone 3GS kuris zymiai sparciau veiks. Ir apps'u zymiai daugiau jiems prikurta ir t.t.)

Man tie Iphone išvis nepatinka... Man nesvarbu kad jis bus geresnis už mano telefoną. Tie Iphone nežinau ... Negaliu nepatinka tesiog :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...