Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Hamos Forumas


Guest aZT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5255 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki nariai taigi legendinis labusai konkurentas hama forumas uzsidare tvarkymo darbam

kaip teige puslapis:

Pranesimas: forumas uzsidaro tvarkymo darbams. Grisime 2010 Vasario-Kovo menesi. Skype: cshama.lt , Vaikai prasome nesizudyti!

Musu naujas domenas -

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano kaip paprasto žmogaus atmintimi prisiminus jų praeitį, tai kone puse metų per metus jų puslapis neveikia, tai hostingo problemos, tai jie pradanginą ką nors, tai jiems hostingas neatrašo, tai pinigų neturi susimokėti už serverį, tai jie nespėja atsidaryti ir atsidarymo datą nukėlinėja po tris kartus, tai juos hostingas užblokuoja už per didelį resursų naudojimą, tai sugalvoja susijungti su kuo nors ir galų gale grįžta į vietą kurioje buvo prieš pora metų. Na mano nuomone, tai ten jie laiką gaištą ir kitus narius kankina, kurie rimtai tame forume diskutuoja. Ir aš nesuprantu vieno dalyko, kaip ten pas jų nariai neišsilaksto? Sąlygos pasiekti forumą prastos ir net labai, o vistiek atsiranda narių, kurie ten renkasi. Tie nariai nepasimoko, kad forumas ilgiau pusę metų neištempia be užsidarymo, o vistiek artinasi prie to pačio grėblio.

Čia buvo mano kaip paprasto žmogaus nuomonė, kuris kartą į pora mėnesių ten užsuka.

O iš techninės pusės, nuėjus per FireFox į hama.avita.lt rašo:

Svetainė laikoma kenkėjiška!

Yra pranešta, jog ši svetainė (hama.avita.lt) yra kenkėjiška, tad ji užblokuota, remiantis naršyklės saugumo nuostatomis.

Kenkėjiškos svetainės siekia įdiegti programas, vagiančias asmeninius duomenis, naudojančias kompiuterį kitų atakoms ir kenkiančias pačiai sistemai.

Kai kurios kenkėjiškos svetainės tyčia platina tokias programas, tačiau didžioji dalis tai daro dėl kažkieno nesankcionuoto įsikišimo į svetainę be jos savininkų žinios.

Taip pat ir google.lt ten randa virusą: google rezultatai

Pridedu paveiksliuką jeigu viskas tuoj dings: paveiksliukas

Čia tas virusas gal jų pasipelnymo būdas iki tol kol atsidarys. :woot:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5255 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...